آرشیو اخبار


بازدید مدیران شرکت آلومینیوم ایران از دانشگاه آزاد اسلامی اراک

14 دی 1399 - 22:28
می متالز - مدیران شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) از دانشگاه آزاد اسلامی اراک بازدید کردند.

ساخت مواد مرجع آزمایشگاهی (RM) در آزمایشگاه متالوگرافی مدیریت آزمایشگاه مرکزی ذوب آهن اصفهان

6 دی 1399 - 21:00
می متالز - آزمایشگاه مرکزی ذوب آهن اصفهان، به عنوان یکی از آزمایشگاه های مطرح در صنعت فولادکشور با هدف گذاری درخصوص کاهش هزینه های خرید مواد مرجع آزمایشگاهی، تاکنون موفق گردیده است در زمینه تولید استانداردهای داخلی مورد نیاز در زمینه آزمون های کوانتومتری، سختی سنجی و اندازه گیری گاز در فولاد اقدامات قابل توجهی انجام دهد و در مواردی نیز در زمینه تولید بلوک های سختی سنجی مورد نیاز پژوهشگاه اداره استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران جهت برگزاری آزمون های مهارت سختی سنجی در سطح کشور، همکاری های علمی و فنی لازم با این نهاد داشته باشد.

آزمایشگاه فولاد سنگان، اولین آزمایشگاه استاندارد گندله سازی در شرق کشور

10 آذر 1399 - 21:25
می متالز - آزمایشگاه فولاد سنگان به عنوان اولین آزمایشگاه در منطقه صنعتی و معدنی شرق کشور موفق به دریافت استاندارد آزمایشگاهی ایزو 17025 شد.
مدیرعامل فولاد مبارکه در وبینار نخستین رویداد از سلسله رویدادهای 3S خبر داد:

فولاد مبارکه تا سال ۱۴۰۴ به عنوان کارخانۀ هوشمند در جهان شناخته می شود

27 مهر 1399 - 19:33
می متالز - وبیــــــــــــــنار نخـــــــستین رویـــــــــــــداد از سلســــــــــــله رویـــــــــــــدادهــــــــــــــای 3S یا Smart Steel manufacturing Startup event با هدف تأمین نیازهای فناورانه شرکت فولاد مبارکه در حوزۀ تحول دیجیتال و بررسی چالش های این شرکت در این عرصه در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری شرکت فولاد مبارکه، دانشگاه تهران، صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت ایریسا روز چهارشنبه 23 مهرماه از ساعت 9 تا 13 برگزار شد.

رتبه سوم مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کشور؛ ارتقای دو پله ای جایگاه مرکز

13 مهر 1399 - 22:08
می متالز - جایگاه مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ایران، دو پله ارتقا یافت و به رتبه سوم رسید.
ظرفیت‌های آزمایشگاهی؛

آزمایشگاه تحقیقاتی مجهز در خوزستان راه‌اندازی می‌شود/ ورود به ساخت تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی صنایع فولاد

1 مهر 1399 - 00:55
می متالز - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: درصدد راه‌اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی مجهز و استاندارد با مشارکت چند واحد دانشگاهی در استان خوزستان هستیم تا کامل‌ترین خدمات آزمایشگاهی را به‌صورت متمرکز ارائه دهیم.

کلنگ سایت آزمایشگاه واحد معدنی نوک آباد تفتان به زمین زده شد

5 شهریور 1399 - 14:18
می متالز - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: کلنگ سایت آزمایشگاه و ساختمان اداری واحد معدنی وابسته به شستا گرامیداشت هفته دولت در ناحیه صنعتی نوک آباد شهرستان تفتان به زمین زده شد.
ظرفیت‌های آزمایشگاهی؛ خدمات تحقیقاتی ۷/ در گفتگو با آنا مطرح شد؛

خیز دانشگاه آزاد اسلامی گلستان برای توسعه آزمایشگاه‌های همکار/ دوره‌های آموزش تخصصی دستگاهی برگزار می‌شود

10 تیر 1399 - 14:08
می متالز - رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گلستان گفت: «اخذ مجوز و توسعه آزمایشگاه‌های همکار با شبکه راهبردی ریاست جمهوری، غذا و داروی وزارت بهداشت، امین محیط‌ زیست و اداره گمرک در دستور کار این دانشگاه است.»
با انعقاد تفاهم نامه میان بانک توسعه صادرات و صندوق نوآوری و شکوفایی صورت پذیرفت:

کاهش ۶ درصدی سود تسهیلات اعطایی به شرکت های دانش بنیان صادراتی

31 خرداد 1399 - 20:18
می متالز - بانک توسعه صادرات ایران طی سالهای اخیر توجه ویژه ای به ظرفیت های شرکت های دانش بنیان در حوزه صادرات داشته است؛ پتانسیل مطلوب این شرکت ها در حوزه صادرات، این بانک توسعه ای را بر آن داشت تا با هدف حمایت از این واحدها، با همکاری سازمان هایی چون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، در حوزه تامین مالی ورود کند.

دستور ترامپ برای فعالیت‌های معدنکاری بر روی کره ماه/ روسیه محکوم کرد

23 فروردین 1399 - 05:10
می متالز - آژانس فضایی روسیه، دستور دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا که در این هفته امضا شد و شهروندان را ترغیب می‌کرد که ماه و سایر اجسام آسمانی را با اهداف تجاری معدنکاری کنند، محکوم کرد. دولت روسیه این سیاست را به استعمار تشبیه کرده است و می‌گوید آمریکا کشورها را به سختی وادار به همکاری مفید دراین زمینه می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما