آرشیو اخبار


تحویل ۶۱ میلیارد متر مکعب گاز به نیروگاه‌ها در سال ۹۸

8 فروردین 1399 - 11:35
می متالز - مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از تحویل ۶۱ میلیارد متر مکعب گاز به نیروگاه‌ها در سال ۹۸ خبر داد و گفت: شرکت ملی گاز پروژه‌هایی تعریف کرده تا گاز را از مبادی تولید به نقاط مختلف کشور برساند.

چین واردات گاز از آمریکا را از سر گرفت

7 فروردین 1399 - 10:50
می متالز - منابع آگاه اعلام کردند، پس از حدود۲۰ ماه و اعمال تعرفه در واردات گاز از آمریکا، حالا چین واردات این حامل انرژی از آمریکا را از سر گرفته است.

ادامه توسعه میادین مشترک نفت و گاز در سال ۹۹

6 فروردین 1399 - 13:29
می متالز - مدیر برنامه‌ ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد که پروژه‌های مهم نفتی به ویژه توسعه میادین مشترک نفت و گاز در سال ۹۹ ادامه خواهد داشت.

تاخیر در اجرای ۱۳۱ میلیارد دلار پروژه جدید در صنعت نفت و گاز جهان

6 فروردین 1399 - 11:45
می متالز - شوک دو گانه عرضه و تقاضا در بازار نفت ممکن است باعث شود شرکت های انرژی پروژه های نفت و گاز به ارزش حداکثر ۱۳۱ میلیارد دلار را که قرار بود در سال ۲۰۲۰ تصویب شود، به تاخیر بیاندازند.

پالایشگاه فاز ۱۳ پارس جنوبی در مدار تولید

5 فروردین 1399 - 16:56
می متالز - با وجود بارندگی‌های اخیر، پالایشگاه فاز۱۳ پارس جنوبی با تولید و ارسال گاز به خط سراسری، با ظرفیت کامل در مدار تولید قرار دارد.
شریعتمداری خبر داد؛

گزارش وزیر کار از تماس تلفنی رئیس جمهور

4 فروردین 1399 - 21:42
می متالز - شریعتمداری گفت: رئیس جمهور دستور داد دغدغه‌های تامین ورق و لوله خط مهم و راهبردی انتقال گاز از گوره به جاسک توسط فولاد اکسین اهواز رفع شود.

سیل به شبکه گازرسانی جنوب بوشهر آسیبی نزده است

4 فروردین 1399 - 19:10
می متالز - سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که سیل روز یکشنبه (سوم فروردین‌ماه) در منطقه عسلویه آسیبی به شبکه گازرسانی وارد نکرده است.

روزگار کرونایی بازار ال.ان.جی

3 فروردین 1399 - 11:30
می متالز - آمریکا درصدد است با افزایش فشار و تحریم‌های اقتصادی به ویژه تحریم نفت و گاز طبیعی ایران شرایطی را به وجود بیاورد که رقبای بالقوه نظیر ایران وارد بازار نفت و گاز نشوند تا مشکلات فعلی تولید نفت و گاز در آمریکا و سیاست اعلام شده آمریکا در ۲۰ ژوئن ۲۰۱۷ مبنی بر تسلط کامل و کنترل بازار انرژی جهان تحقق یابد.

اظهارنظر حسابرس بر افزایش سرمایه"کگاز"

1 فروردین 1399 - 17:22
می متالز - حسابرس در خصوص افزایش سرمایه شرکت شیشه و گاز اظهار نظر کرد.

سازه‌های جانبی آخرین سکوی فاز ۱۳ پارس جنوبی نصب شد

1 فروردین 1399 - 16:15
می متالز - مجری طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی از پایان نصب سازه‌های جانبی سکوی اقماری ۱۳C خبر داد و گفت: عملیات نصب پل ارتباطی و سازه مشعل این سکو، توسط شناور SEA PAD، پنجشنبه (۲۹ اسفندماه) و در واپسین ساعات سال ۱۳۹۸ درخلیح‌ فارس پایان یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما