آرشیو اخبار


امروز صورت می گیرد؛

عرضه دو میلیون بشکه میعانات گازی در رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران

4 تیر 1398 - 15:41
می متالز - امروز سه‌شنبه چهارم تیر ۹۸، کالاهای حلال ۴۰۴، آیزوریسایکل، آیزوفید و حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، پنتان پالایش نفت کرمانشاه، حلال ۵۰۳ پتروشیمی بیستون، متانول پتروشیمی زاگرس، متانول پتروشیمی شیراز، متانول شرکت متانول کاوه، برش سنگین شرکت پتروشیمی شازند، سی او پالایش نفت آبادان و آیزوریسایکل پالایش نفت اصفهان در رینگ داخلی و میعانات گازی مجتمع گاز پارس جنوبی در رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می شود.
در ۳ سال اخیر محقق شد

کمک ۲۴۵ میلیارد ریالی شرکت مارون در حوزه عمل به مسئولیت‌های اجتماعی

3 تیر 1398 - 23:18
می متالز - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز مارون از کمک ۲۴۵ میلیارد ریالی این شرکت در حوزه عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در سه سال اخیر خبر داد.

افتتاح گازرسانی به شهر آلاشت با اعتبار ۸۱۰ میلیارد ریالی

3 تیر 1398 - 22:42
می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از افتتاح طرح گازرسانی به شهر آلاشت و هفت روستای همجوار با اعتباری بیش از ۸۱۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: این طرح فردا (سه‌شنبه، چهارم تیرماه) با حضور مدیران صنعت گاز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مقام‌های استان مازندران به بهره‌برداری می‌رسد.

خطوط لوله جریانی نفت‌ و گاز مارون ایمن‌سازی شد

3 تیر 1398 - 22:26
می متالز - مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت‌ و گاز مارون از اقدام‌های انجام شده در سه ماه نخست امسال به‌منظور ایمن‌سازی خطوط لوله جریانی این شرکت خبرداد.

تولیدکنندگان ال‌ان‌جی با خطر افزایش هزینه‌ها روبه‌رو هستند

2 تیر 1398 - 21:38
می متالز - تولیدکنندگان گاز طبیعی مایع شده (ال‌ان‌جی) در جهان شاهد افزایش احتمال رشد هزینه‌ها در موج بعدی پروژه‌های خود هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبرداد

افزایش ضریب نفوذ گازرسانی روستایی استان سمنان به بیش از ۹۰ درصد

2 تیر 1398 - 21:36
می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از افزایش ضریب نفوذ گازرسانی روستایی این استان به بیش از ۹۰ درصد با بهره‌برداری از طرح‌های گازرسانی در حال اجرا خبر داد.
در ۳ ماه نخست امسال محقق شد

جذب بیش از ۶ هزار مشترک جدید گاز در گیلان

2 تیر 1398 - 21:33
می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: در بهار امسال ۶۵ کیلومتر عملیات شبکه‌گذاری در استان گیلان اجرا و بیش از ۶ هزار مشترک جدید پذیرش شده است.

انجام عملیات اصلاحی با هدف ارتقای ضریب ایمنی در نفت‌ و گاز کارون

2 تیر 1398 - 21:23
می متالز - مدیرعملیات شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز کارون گفت: به‌منظور ارتقای ضریب ایمنی و بهره‌وری بیشتر، چند عملیات اصلاحی روی خطوط لوله و تاسیسات این شرکت در نیمه دوم خردادماه انجام شد.

حفر ۲۸ حلقه چاه نفت و گاز در ۳ ماه نخست امسال

2 تیر 1398 - 21:17
می متالز - معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۲۸ حلقه چاه‌ نفت‌ و گاز در سه ماه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.

تصویب کلیات طرح نفت‌وگازی در مجلس

2 تیر 1398 - 16:15
می متالز - مجلس با کلیات طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه میعانات گازی و نفت خام موافقت کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما