آرشیو اخبار


هشدار درباره خطر استفاده از گاز مایع به‌ عنوان سوخت خودرو

23 آذر 1398 - 22:39
می متالز - مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با هشدار درباره خطرآفرین بودن استفاده از گاز مایع (ال‌پی‌جی) به‌عنوان سوخت خودروها تاکید کرد: هیچ کمبودی در زمینه تولید و تامین این سوخت وجود ندارد.
گاز صنایع سهمیه بندی می شود؟

گاز سیمانی ها محدود شد؟ / از 15 آذر برای 3 ماه

23 آذر 1398 - 19:26
می متالز - با اطلاعیه جدیدی از شرکت ملی گاز (استان فارس) که در چند روز گذشته ابلاغ شده، گاز برخی از کارخانه های سیمان به دلیل محدودیت مصرف به مدت ۳ ماه و از ۱۵ آذر محدود شد. در این شرایط تولیدکنندگان باید از مازوت استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت سیمان ارومیه تاکید کرد:

اثر قطعی گاز بر سیمانی‌ها

23 آذر 1398 - 18:01
می متالز - شرکت سیمان ارومیه هم از ماه های قبل پیش بینی این اتفاق را کرده بود و قرار است از مازوت استفاده نکنیم و با استفاده از کلینکر دپو شده، فعالیت شرکت در این ۳ ماه تداوم یابد.

گاز کارخانجات سیمان سهمیه بندی شد + سند

22 آذر 1398 - 21:57
می متالز - براساس نامه جدید شرکت گاز به کارخانجات تولید سیمان به دلیل محدودیت مصرف گاز این بخش به مدت ۳ ماه محدود شده و تولیدکنندگان باید در روند تولید از مازوت استفاده کنند.

حاشیه سود بالای خوراک گاز جلوی سرمایه‌ گذاری در خوراک مایع را گرفته است

22 آذر 1398 - 11:30
می متالز - مدیر عامل پتروشیمی نوری گفت: وزارت نفت خوراک پتروشیمی‌های گازی را ۵۰ درصد زیر قیمت صادراتی می‌دهد، اما خوراک پتروشیمی‌های مایع را تنها ۵ کمتر از قیمت فوب می‌دهد، در نتیجه سرمایه‌ گذاران به سمت خوراک مایع نمی‌آیند.

اختصاص ۱۷۵ هزار تن سهمیه ال‌ پی‌ جی به ۳۱ استان

21 آذر 1398 - 23:30
می متاز - مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ۱۷۵ هزار تن سهمیه ال‌ پی‌ جی به ۳۱ استان در کل کشور در آذرماه ۹۸ اختصاص یافت.
هم‌زمان با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت محقق شد

افزایش ۱۰ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در منطقه تهران

18 آذر 1398 - 23:02
می متالز - مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از رشد ۱۰ درصدی مصرف گاز طبیعی خودروهای گازسوز منطقه تهران هم‌زمان با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت خبر داد.

گاز، اهتمام زنگنه، افتخار دولت

18 آذر 1398 - 22:52
می متالز - بیژن زنگنه، وزیری که برخی شاید تاکنون حتی یک بار همه عملکرد وی را در بخش‌های مختلف صنعت نفت از جمله بخش گاز کامل مطالعه و بررسی نکرده‌اند. نگارش مرور عملکرد از ما و خواندنش با شما...
سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد:

نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان سیستان و بلوچستان

18 آذر 1398 - 20:20
می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در دیدار با رئیس شرکت پرسی ایران گاز بر نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه و خودروهای عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان، افزایش تعداد خودروهای توزیع کننده سیلندرگاز مایع در سطح شهر و توجه ویژه به توزیع به موقع اشتراک تاکید کرد.

ضرورت اعتماد صنایع نفت و گاز به شرکت‌های دانش‌بنیان

18 آذر 1398 - 19:53
می متالز - رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از صنایع نفت و گاز خواست تا اعتماد بیشتری به شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی برای تهیه اقلام و تجهیزات موردنیاز در این صنایع داشته باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما