آرشیو اخبار


اداره کل راهداری و منطقه ۵ عملیات انتقال گاز تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

12 خرداد 1399 - 21:43
می متالز - سرپرست منطقه پنج عملیات انتقال گاز از امضای یک تفاهم‌نامه اجرایی بین منطقه پنج عملیات انتقال گاز و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس خبرداد.

اجرای ۴۰ کیلومتر شبکه گازرسانی در استان یزد در سال ۹۹

12 خرداد 1399 - 21:31
می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پوشش ۱۰۰ درصدی شهرستان ابرکوه به‌عنوان یکی از مراکز بزرگ پرورش دام و طیور و کشت گلخانه‌ای در استان یزد خبر داد.
سرپرست منطقه ۵ عملیات انتقال گاز:

مهندسی معکوس؛ اقدامی مهم در مسیر جهش تولید

12 خرداد 1399 - 21:27
می متالز - سرپرست منطقه ۵ عملیات انتقال گاز ایران مهندسی معکوس را اقدامی مهم در مسیر جهش تولید توصیف کرد.

خط لوله انتقال گاز سرخون - توانیر تعمیر شد

12 خرداد 1399 - 21:15
می متالز - سرپرست منطقه ۶ عملیات انتقال گاز از پایان موفقیت‌آمیز تعمیرات خط لوله سرخون - توانیر در هفت نقطه با ۶ گروه عملیاتی در کمتر از ۱۵ ساعت خبرداد.

ترکمنستان و توتال فرانسه راه های اکتشاف در دریای خزر را بررسی کردند

10 خرداد 1399 - 16:35
می متالز - نمایندگان نفت و گاز ترکمنستان و مقام شرکت نفت و گاز توتال فرانسه در یک ویدئو کنفرانس راه های انجام اکتشافات در بخش ترکمنی دریای خزر و مناطق ساحلی آن را بررسی کردند.
معاون وزیر نفت:

به ترکیه برای تعمیر خط لوله تذکر دادیم/اقلیم کردستان خواهان خرید گاز از ایران

10 خرداد 1399 - 11:20
می متالز - معاون وزیر نفت با اعلام اینکه شرایط حاکم بر قراردادهای درازمدت گازی احتمالاً بعد از کرونا دستخوش تغییرات ماهوی جدی خواهد شد، از تقاضای اقلیم کردستان برای خرید گاز و همچنین مذاکره برای صادرات به عمان خبر داد.

کرونا کارکنان میدان نفتی چنگیز را خانه‌نشین کرد

8 خرداد 1399 - 19:25
می متالز - شرکت شورون حدود دو سوم از کارکنان میدان نفتی بزرگ چنگیز در قزاقستان را در پی شیوع ویروس کرونا در این منطقه به خانه فرستاد.
«ایران» وضعیت بازار نفت را در گفت‌و‌گو با 3 کارشناس بررسی کرد

آیا بازار نفت دوباره رونق می گیرد

8 خرداد 1399 - 16:54
می متالز - محمد بارکیندو، دبیرکل اوپک اخیراً در گفت‌و‌گویی بیان کرده که «علائم بهبودی بازار نفت در حال خودنمایی است و ما اعتقاد داریم که بدترین حالت را پشت سر گذاشته‌ایم.» اما آیا واقعاً آینده بازار نفت را می‌توان پیش‌بینی کرد؟ چه عواملی باعث شده تا دبیرکل اوپک در گفت‌و‌گو با «انرژی اینتلیجنس» چنین مسأله‌ای را به زبان بیاورد؟

کرونا در کمین کارکنان فراساحل مکزیک

8 خرداد 1399 - 08:10
می متالز - شرکت دولتی نفت و گاز مکزیک «پمکس» در شرایطی که فعالیت‌های نفت و گاز در سراسر دنیا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کاهش چشمگیری داشته، استراتژی تسریع در فرآیند حفاری در ساحل و آبهای کم عمق را در پیش گرفت. این موضوع موجب شده تا آمار مرگ و میر ناشی از شیوع کرونا در تأسیسات نفتی این کشور بالا برود.

مصرف گاز طبیعی در گیلان کاهش یافت

7 خرداد 1399 - 22:33
می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از کاهش مصرف گاز طبیعی در ۴۵ روز ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما