آرشیو اخبار


منتظرتربتی:

۱۳۶ هزار میلیاد تومان در صنعت گاز سرمایه‌گذاری شد

13 مرداد 1399 - 21:00
می متالز - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: مجموع سرمایه‌گذاری شرکت ملی گاز ایران از سال ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۰، ۱۳۶ هزار میلیارد تومان بوده است.
وزیر نفت خبر داد:

افتتاح ۳ طرح صنعت پتروشیمی

13 مرداد 1399 - 18:22
می متالز - وزیر نفت از افتتاح سه طرح متانول کاوه، کیمیای پارس خاورمیانه و کاتالیست لرستان در روز پنجشنبه (۱۶ مردادماه) خبرداد، گفت: افتتاح ۱۷ طرح پتروشیمی تا پایان امسال برنامه‌ریزی شده است.
زنگنه در نشست پروژه گازرسانی به روستاهای خراسان:

صنعت نفت را با وجود کرونا و تحریم‌های شدید طی این دو سال زنده نگاه داشته‌ایم

13 مرداد 1399 - 16:41
می متالز - وزیر نفت گفت: توانسته ایم صنعت نفت را با وجود مشکلات و شیوع کرونا و تحریم های شدید این دو سال اخیر زنده نگاه داریم حتی طرح های جدیدی را آغاز کرده ایم که می تواند یک ریل گذار بسیار خوب برای آینده باشد.
وزیر نفت:

۹۵ درصد جمعیت کشور تحت پوشش شبکه گاز هستند

13 مرداد 1399 - 16:22
می متالز - وزیر نفت گفت:‌ در حال حاضر ۸۸ درصد از جمعیت روستایی و ۹۵ درصد از مجموع جمعیت کشور تحت پوشش شبکه گاز هستند.
در نشست افتتاح گازرسانی به ۷۷ روستا مطرح شد:

قدردانی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی از اجرای پروژه استان سبز

13 مرداد 1399 - 14:50
می متالز - نمایندگان مجمع استان خراسان رضوی در نشست افتتاح گازرسانی به ۷۷ روستا و آغاز به کار خط انتقال تقویتی جنوب مشهد در راستای اجرای پروژه پویش استان سبز از اقدامات وزیر نفت تشکر کردند.
قاضی‌زاده هاشمی در نشست پروژه گازرسانی به روستاهای خراسان؛

لزوم تداوم پروژه های کلان گازرسانی توسط وزارت نفت/گازرسانی به مناطق زمینه ساز سرمایه گذاری

13 مرداد 1399 - 14:48
می متالز - نایب رئیس اول مجلس در نشست پروژه گازرسانی به روستاهای استان خراسان رضوی گفت: مناطق صنعتی اطراف مشهد به دلیل محدودیت در تامین انرژی دچار برخی مشکلات هستند که امیدواریم وزارت نفت این مشکل را نیز حل کند.

افزایش ۵۶ درصدی گاز تحویلی به ذخیره‌سازی شوریجه

13 مرداد 1399 - 12:32
می متالز - مدیر منطقه ۴ انتقال گاز ایران اعلام کرد که مقدار گاز تحویلی به مجموعه ذخیره‌سازی گاز شوریجه در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش ۵۶ درصدی داشته است.

صادرات روزانه ۷۵ میلیون متر مکعب گاز از کشور

13 مرداد 1399 - 09:10
می متالز - وزیر نفت گفت:‌ گازرسانی به شهرها و روستاهای و همچنین صادرات گاز کشور به برکت توسعه پارس جنوبی انجام شده است و هم اکنون روزانه ۷۵ میلیون مترمکعب گاز صادر می‌شود.

بررسی تکنیکال قیمت گاز طبیعی

13 مرداد 1399 - 00:50
می متالز - روند کلی قیمت گاز طبیعی را می‌توان صعودی برآورد کرد. مهم‌ترین اتفاق در چند روز اخیر شکسته شدن خط روند نزولی بلندمدت است که در ۳ روز کاری قبل اتفاق افتاد. در چهار هفته گذشته قیمت گاز طبیعی با حدود ۵/ ۳ درصد افزایش از قیمت ۷۴/ ۱ دلار به قیمت ۸۰/ ۱ دلار رسید. در چند هفته آتی قیمت گاز طبیعی اهداف بالاتری مثل محدوده ۱۵/ ۲ دلار را دنبال می‌کند که سه محدوده ممکن است مانع رسیدن به این هدف قیمتی شوند.

قرار بلندمدت با چین؛ فرصت‌ها و تهدیدات پیش‌رو

12 مرداد 1399 - 19:49
می متالز - به جرات بتوان این استفاده گسترده چین از نفت و گاز را مهم‌ترین منفعت این برنامه جامع همکاری‌های مشترک دانست، به ویژه آنکه آمریکا مسیر سایر بازارها را برای نفت ایران بسته و عملا از سلطه خود برای منع نظام پولی ـ بانکی جهان از مبادلات اقتصادی با ایران بهره برده است و حالا این برنامه می‌تواند بازاری بزرگ برای نفت و گاز ایران فراهم آورد
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما