آرشیو اخبار


پالایشگاه اراک ۱۴۰ هزار تن سوخت کم‌سولفور کشتیرانی را تأمین می‌کند

6 آبان 1399 - 16:55
می متالز - معاون توسعه ناوگان شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از نیمی از سوخت کم‌سولفور مورد نیاز کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، در ۱۰ ماه گذشته از پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند اراک تأمین شده است.

عرضه ۴۷ هزار تن گوگرد صادراتی «شبندر» در بورس کالا

6 آبان 1399 - 11:26
می متالز - مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس از عرضه ۴۷ هزار تن گوگرد تولیدی شرکت پالایش نفت بندرعباس از ابتدای امسال تاکنون در رینگ بین‌المللی بورس کالا خبر داد.
آقاجری:

سیاست‌های نفتی به سمت پالایشگاه‌سازی سوق داده شوند/عدم خصوصی‌سازی مانع رونق پالایشگاه‌ها

5 آبان 1399 - 19:18
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سیاست‌های نفتی به سمت پالایشگاه‌سازی و تولید فرآوده‌های متعدد از نفت سوق داده شوند، گفت:تا زمانی صفر تا صد مسائل مرتبط با پالایشگاه‌ها در انحصار دولت باشد ساخت پالایشگاه‌ها به کندی ادامه خواهد یافت.
کعب عمیر:

مسوولان برای تکمیل طرح‌های پالایشگاهی اراده کنند

5 آبان 1399 - 18:05
می متالز - نماینده مردم شوش در مجلس، نبود اراده و همت در مدیران را اصلی‌ترین دلیل به نتیجه نرسیدن طرح‌های پالایشگاهی دانست.

تحویل ۱۴۰ هزار تن سوخت کم سولفور طی ۱۰ ماه به کشتیرانی

5 آبان 1399 - 17:25
می متالز - معاون توسعه ناوگان شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از نیمی از سوخت کم سولفور مورد نیاز کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ، طی ۱۰ ماه گذشته از پالایشگاه اراک تامین شده است.
امروز انجام می‌شود:

میزبانی بورس انرژی از عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی

5 آبان 1399 - 14:05
می متالز - بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
مدیر امور ناشران شرکت سپرده‌گذاری مرکزی:

تشریح جزئیات دلایل باز نشدن معاملات «دارا دوم»

5 آبان 1399 - 13:30
می متالز - مدیر امور ناشران شرکت سپرده‌گذاری مرکزی آخرین وضعیت سهام پالایشی یکم را تشریح کرد و گفت: دو روز بعد از اینکه اطلاعات تفکیک شده در اختیار شرکت سپرده‌گذاری مرکزی قرار بگیرد، معاملات نماد پالایشی یکم آغاز می‌شود.

تولید موفقیت آمیز دو محصول جدید در شرکت پالایش نفت اصفهان (حلال AW-406++ و حلال نرمال هگزان)

5 آبان 1399 - 11:10
می متالز - معاون تولید شرکت پالایش نفت اصفهان از اجرا و بهره‌برداری موفق از دو طرح جدید با ظرفیت تولید ۱۰۰۰ بشکه در روز در پالایشگاه اصفهان خبر داد و افزود: طرح تولید نرمال هگزان از سال ۱۳۹۷ مطرح بود که پس از انجام مطالعات، این طرح وارد فاز اجرا گردید و به بهره‌برداری رسید.
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "شبندر" تغییر چندانی نداشت

5 آبان 1399 - 10:39
می متالز - شرکت پالایش نفت بندرعباس در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۸۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۲۵۰ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۱۴ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
مدیر صندوق پالایشی یکم خبر داد:

شرط گشایش نماد ETF پالایشی: اعمال افزایش سرمایه "شپنا و شتران"

5 آبان 1399 - 00:11
می متالز - مدیر صندوق پالایشی یکم گفت: به دلیل عدم اعمال افزایش سرمایه دو پالایشگاه بورسی در پرتفوی صندوق، نمی‌توان اقدام به گشایش نماد ETF پالایشی و زمان دقیقی را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما