آرشیو اخبار


مواد شیمیایی مهم و پرمصرف صنعت نفت نیازسنجی می‌شوند

23 آذر 1398 - 23:53
می متالز - مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب از تشکیل کمیته مواد شیمیایی در شرکت ملی نفت ایران برای شناسایی مواد شیمیایی مهم و مورد استفاده صنعت خبر داد.
مدیرعامل پتروشیمی تندگویان خبر داد:

آغاز صادرات پت

23 آذر 1398 - 22:42
می متالز - مدیر عامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان از صادرات مجدد محصولات پت بطری و نساجی ایران خبر داد.

شاهدایی مدیر عامل پتروفرهنگ شد

23 آذر 1398 - 22:40
می متالز - مرضیه شاهدایی در جلسه‌ای با حضور اعضای هیات‌مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان و اعضای هیات‌مدیره پتروفرهنگ به‌عنوان مدیرعامل شرکت پتروفرهنگ منصوب شد.
در گزارش حسابرسی شده؛

"شپترو" زیان خود را کاهش داد

23 آذر 1398 - 19:27
می متالز - شرکت پتروشیمی آبادان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۵۴ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به گزارش حسابرسی نشده، کاهش ۳ درصدی در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت در گزارش حسابرسی نشده زیان هر سهم را ۱۵۸ ریال اعلام کرده بود.
رشد فروش به کمک زیرمجموعه‌ها؛

"جم" از رشد سود خود خاطر جمع شد

23 آذر 1398 - 15:13
می متالز - مقدار فروش پتروشیمی جم در هشتمین ماه سال در مقایسه با آبان ماه سال قبل، ۱۰ درصد رشد را به معرض نمایش گذاشته و از سوی دیگر، شرکت زیرمجموعه آن نیز عملکرد رو به رشدی از خود نشان داد.
مدیرعامل پتروشیمی تندگویان مطرح کرد:

آغاز تولید تجاری "اچ تی پت" با هدف قطع واردات

23 آذر 1398 - 11:49
می متالز - به زودی تولید تجاری این محصول با هدف تامین خوراک صنایع پایین دستی تایر و لاستیک آغاز خواهد شد، با این اتفاق وابستگی کشور به واردات این محصول پایان می‌یابد.
امروز صورت می گیرد؛

عرضه مواد پلیمری، شیمیایی، قیر، لوب کات و روغن پایه در بورس کالا

23 آذر 1398 - 10:19
می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز شنبه ۲۳ آذر ماه میزبان عرضه۴۹ هزار و ۷۰۱ تن مواد شیمیایی، مواد پلیمری، قیر، لوب کات و روغن پایه است.

۵ عاملی که احتمالا بورس را متاثر کنند

23 آذر 1398 - 08:50
می متالز - بررسی بهانه‌ها و دلیل‌ هایی مانند بازار جهانی، دلار، تجدید ارزیابی دارایی‌ها، چشم‌ انداز تورمی و حباب برخی از نمادها می‌تواند چشم‌ اندازی از مسیر آتی بورس ارائه دهد.
تقاضای ۱۰ هزار تنی در ورودی این پتروشیمی نشست؛

شیب صعودی ۴ درصدی فروش "پارس"

22 آذر 1398 - 21:09
می متالز - نرخ میانگین معاملات این محصول در هفته گذشته به ۸۵ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال رسید که با رشد ۴ درصدی در مقایسه با معاملات هفته ماقبل همراه بود.
با وجود رشد قیمت میانگین فروش رقم خورد؛

"مارون" و ادامه افت فروش پلی اتیلن سنگین

22 آذر 1398 - 20:43
می متالز - قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن در هفته گذشته با رشد ۰.۴ درصدی نسبت به هفته منتهی به ۱۳ آذر ماه به ۱۰۶ میلیون و ۵۵ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول نیز در هفته گذشته به ۴۴۰ میلیارد و ۹۷۷ میلیون ریال رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما