خبر
مواد معدنی   تاسیسات ساختمانی  

فراخوان تجدید ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای «عملیات بازسازی و نوسازی تاسیسات الکتریکی ساختمان مرکزی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران»

می متالز - سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران در نظر دارد با انجام ارزیابی کیفی مجدد مناقصه "عملیات بازسازی و نوسازی تاسیسات الکتریکی ساختمان مرکزی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران" را به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

به گزارش می متالز، از کلیه اشخاص حقوقی دارای گواهی"صلاحیت ابنیه، تاسیسات الکتریکی و مکانیکی از سازمان برنامه و بودجه کشور (رتبه 4 ابنیه و رتبه 3 تاسیسات)" و گواهی "صلاحیت ایمنی پیمانکاران" از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و گواهینامه "تعیین صلاحیت شرکتهای خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی در زمینه‌های تعمیر، نگهداری ساختمان ها و ماشین آلات و امور بهره برداری از تاسیسات" از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دعوت به عمل می آید جهت دریافت اسناد ارزیابی کیفی به آدرس مندرج در بند 7 مراجعه نمایند. شایان ذکر است شاخص های ارزیابی کیفی و مدارک مورد نیاز جهت تکمیل و ارسال، در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به شماره ۲۰۹۹۰۰۳۰۰۷۰۰۰۰۱۴ جهت اطلاع و بهره برداری لازم قرار داده شده است. بدیهی است به اسناد تحویل شده بعد از مهلت تعیین شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

در خاتمه خاطر نشان می سازد ارسال مدارک هیچ گونه تعهدی برای مناقصه گزار در این خصوص ایجاد نمی‌نماید. سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران پس از بررسی اسناد و مدارک واصله و اطلاعات مندرج در اسناد ارزیابی کیفی در چارچوب ضوابط و مقررات نسبت به ارزیابی کیفی شرکت کنندگان اقدام و متعاقبا از شرکتهای واجد شرایط جهت دریافت اسناد مناقصه دعوت بعمل خواهد آورد.

نام و نشانی مناقصه گزار: تهران، میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به خ سمیه، نبش کوچه شریف، پلاک 39، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران

کدپستی: 14513- 15816

تلفن: 88842857  نمابر: 88307755

ایمیل: support@imidro.gov.ir Email  

شرایط متقاضی: دارای گواهی صلاحیت ابنیه، تاسیسات الکتریکی و مکانیکی از سازمان برنامه و بودجه کشور (رتبه 4 ابنیه و رتبه 3 تاسیسات) و گواهی صلاحیت ایمنی پیمانکاران از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گواهینامه تعیین صلاحیت شرکتهای خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی در زمینه های تعمیر، نگهداری ساختمانها و ماشین آلات و امور بهره برداری از تاسیسات از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
موضوع: عملیات بازسازی و نوسازی تاسیسات الکتریکی ساختمان مرکزی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران
مدت اجرای کار: 12 ماه شمسی
مدت اعتبار پیشنهادها: 3 ماه پس از پایان تحویل پیشنهادها
نوع و مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: متقاضیانی که امتیاز لازم جهت شرکت در مناقصه را کسب نموده باشند موظف به ارائه تضمین شرکت در مناقصه طبق شرایط مندرج در اسناد مناقصه خواهند بود.
محل و مهلت دریافت اسناد: سامانه تدارکات الکترونیکی دولت https://www.setadiran.ir مهلت دریافت اسناد از تاریخ درج آگهی لغایت پایان وقت اداری (ساعت 14) روز یکشنبه مورخ 99.02.21 می باشد.
محل و مهلت تحویل اسناد: آخرین مهلت تحویل نسخه الکترونیکی و فیزیکی تا پایان وقت اداری (ساعت 14:00) روز شنبه مورخ 99.03.10 سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و نسخ کاغذی به آدرس مناقصه گزار مندرج در بند «1» تحویل گردد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

معدن، ناجی اقتصاد/ ثبت رکوردهای شگفت‌انگیز در ۶ شاخص مهم معدنی؛ اکتشاف در ۴۰ درصد مساحت ایران

می متالز - رشد ۳۰ تا ۲۱۰ درصدی شش شاخص مهم اقتصادی در بخش معدن و صنایع معدنی ایران در سال گذشته حاکی از ثبت رکوردهای شگفت انگیزی در این بخش است که نشان می دهد، توجه مسئولان به بخش معدن، ظرفیت‌ بالایی در حل بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور دارد.
 دبیر انجمن سنگ ایران:

اطلس سنگ ایران تهیه می شود/ حمایت ایمیدرو برای جمع آوری اطلاعات ۲ هزار معدن

می متالز - دبیر انجمن سنگ ایران از حمایت های ایمیدرو در توسعه صنعت سنگ کشور خبر داد.
 برنامه های جدید حمایتی ایمیدرو از استارت آپ های معدن و صنایع معدنی اعلام شد:

غریب پور اعلام کرد: حمایت از استارت آپ های معدنی با همکاری ایمیدرو و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری/ایمیدرو، ریسک سرمایه گذاری شرکت ها در همکاری با استارت آپ ها را پوشش می دهد

می متالز - رییس هیات هامل ایمیدرو با اشاره به برنامه حمایتی ایمیدرو از استارت آپ های معدنی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: ایمیدرو آمادگی دارد تا از طریق صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی علاوه بر ارایه تسهیلات به دانش بنیان ها، ریسک سرمایه گذاری شرکت های معدن و صنایع معدنی در همکاری با استارت آپ ها را پوشش دهد.
 

رشد ملایم تولید آهن اسفنجی طی 15 سال اخیر/ رشد 1.7 میلیون تنی تنها در سال گذشته

می متالز - تولید آهن اسفنجی طی 15 سال اخیرروندی رو به رشد داشته به طوری که تولید این محصول معدنی طی سال گذشته نیز با افزایش یک میلیون و 800 هزار تنی رو به رو بوده است.
 ایمیدرو آمار داد:

استخراج بیش از ۶۴.۲ میلیون تن سنگ آهن در سال ۹۸

می متالز - آمارهای سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گویای آن است که ۱۰ واحد بزرگ معدن و صنایع معدنی پارسال بیش از ۶۴.۲ میلیون تن سنگ آهن استخراج کردند.
 معاون وزیر صمت:

فروش ۷۲ شرکت معدنی ایران به ۱۵۰ هزار میلیارد تومان رسید

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) گفت: فروش ۷۲ شرکت معدنی و صنایع معدنی کشور اکنون به بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان رسیده و این رقم در حالی به‌دست آمده که ریاست جمهوری با مدیریت اقتصاد کلان ایران، بر ارتقای قابلیت‌های حوزه بازار سرمایه تاکید دارند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما