خبر
نسوزها   بورس و سهام  

پوشش سود ۲۰۹۵ ریالی «کفرا» برای هر سهم

می متالز - شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در یک سال مالی توانست به ازای هر سهم دو هزار و ۹۵ریال سود پوشش دهد.

به گزارش می متالز، شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ اعلام کرد که طی این دوره سود انباشته شرکت به ۹۸۹میلیارد ریال رسیده است.

همچنین سود خالص دوره به مبلغ ۷۸۱میلیارد ریال و سود عملیاتی به مبلغ ۹۹۵میلیارد ریال رسید. «کفرا» در این دوره فروش خود را ۳۹هزار و ۷۹۵تن محصولات و به ارزش ۳هزار و ۱۷۹میلیارد ریال بوده است که توانسته سود ناخالص را یک هزار و ۱۴۲میلیارد ریال ثبت کند.

این شرکت در برنامه های خود به تنوع تولید و فروش، ورود به بازارهای بین المللی وجذب مشتریان جدید، تحقیق در زمینه کاهش بهای تمام شده با توجه به نوع ترکیب تولید و فروش محصولات می‌پردازد.

«کفرا» در خصوص تشریح برنامه های خود در جهت تکمیل طرح های توسعه اعلام کرد که در نظر دارد به منظور تغذیه خط اصلی تولید و تامین زنجیره تامین نسبت به راه‌انداری طرح توسعه تا تاریخ پیش‌بینی شده اقدام کند. همچنین این شرکت با تشکیل کمیته وصول مطالبات نسبت به تامین مالی اقدام ودر صورت نیاز از تسهیلات استفاده می کند و علاوه بر این استراتژی شرکت بر مبنای فروش نقدی قرار داده شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نتیجه مجمع هلدینگ معدنی و پتروشیمی غدیر + زمان تقسیم سود

می متالز - مجمع سالانه هلدینگ میدکو و پتروشیمی غدیر برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد به ازای هر سهم ۲۷۳ و ۱۶۵۰ ریال سود توزیع شود.
 نسبت به دوره مشابه؛

"سپاها" به سود رسید

می متالز - شرکت سیمان سپاهان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۳۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۴۶ ریال اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری در شناسایی سود برخوردار است.
 طی دوره ۱۲ ماهه؛

"شاوان" به هر سهم ۳۷۹۷ ریال اختصاص داد

می متالز - شرکت پالایش نفت لاوان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳ هزار ۷۹۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۶۵۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۴۳ درصدی برخوردار است.
 نسبت به دوره مشابه در دوره گذشته؛

سود هر سهم "جهرم" تفاوت چندانی نداشت

می متالز - شرکت پتروشیمی جهرم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش تنها ۵ درصدی برخوردار است.
 نسبت به دوره مشابه در دوره گذشته؛

افزایش سود هر سهم "وبوعلی" چشمگیر بود

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۲۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۵۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۹۲۵ درصدی برخوردار است.
 

زیان انباشته بانک سرمایه به چقدر رسید؟

می متالز - صورت های مالی منتهی به 29 اسفندماه 1398 بانک سرمایه نشان می دهد که بانک سرمایه به میزان 2.8 برابر دارایی های خود بدهی دارد. همچنین صورت های سود و زیان بانک سرمایه در انتهای سال 1398 نشان می دهد که این بانک برای هر سهم زیان 18932 ریال را محقق کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما