خبر
اقتصاد   صنعت   علوم  

دیدار رئیس اداره صمت بهبهان با مدیر آموزش و پرورش

می متالز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و رئیس اتاق اصناف بهبهان با حضور در دفتر مدیر آموزش و پرورش با هفته بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفتند.

به گزارش می متالز، مهدی عابدنژاد رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت به همراه مجید زادپرور رئیس اتاق اصناف بهبهان با حضور در دفتر رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان با او دیدار کرده و تقدیم شاخه‌های گل هفته بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفتند.

رئیس اداره صمت شهرستان بهبهان معلمان را به عنوان الگو‌های مهم و اثرگذار نسل جوان خواند و برای آنان در مسیر تعلیم و تربیت جوانان و نوجوانانی سالم و مفید برای ساختن فردای بهتر ایران عزیز آرزوی موفقیت کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با همکاری ایمیدرو:

در حال مذاکره بودن برای ساخت دبیرستان ۸ کلاسه در دیهوک

می متالز - معاون مدیر کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طبس از در حال مذاکره بودن با شرکت ایمیدرو برای همکاری جهت ساخت یک دبیرستان ۸ کلاسه در دیهوک خبر داد.
 

ضرورت آشنایی جامعه با صنایع فولاد

می متالز - در جوامع ابتدایی با کشف آهن تحول شگرفی در زندگی مردمان آن دوران رخ داد. زندگی دستخوش تغییراتی شد و انسان‌ها را مجبور کرد تا در مسیر توسعه و پیشرفت قرار بگیرند. با پیش رفتن در این مسیر و کشف عناصر دیگر موفق شدند به آلیاژهای دیگری همچون فولاد و مفرغ و غیره هم دست یابند. استفاده از این کشفیات در زندگی مردم طوری تاثیرگذار شد که آثار آن را در همه ابعاد زندگی آن دوران می‌توان مشاهده کرد.
 رئیس اداره صمت جهرم خبر داد:

آغاز تولید ماسک سه لایه در جهرم

می متالز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جهرم از آغاز تولید ماسک بهداشتی سه لایه استریل در این شهرستان خبر داد.
 

کمبود کالاهای اساسی نداریم/ نظارت مستمر بر بازار

می متالز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم با اشاره به اینکه کمبود کالاهای اساسی وجود ندارد، نظارت دقیق بر تهیه و توزیع کالا و قیمت‌ها را خصوصا در ماه مبارک رمضان، از اولویت‌های این اداره برشمرد.
 در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا به ریاست رئیس جمهور اتخاذ شد؛

تصمیمات مهم ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره زمان و شکل فعالیت کسب و کارها، ادارات، مدارس و مراکز آموزش عالی

می متالز - رئیس جمهور اعلام کرد که در چارچوب طرح فاصله گذاری هوشمند، کسب و کارهای متوسط و کم ریسک در استان های کشور، با مراعات دقیق پروتکل های بهداشتی می توانند از 23 فروردین ماه فعالیت خود را آغاز کنند اما فعالیت کسب و کارهای پرریسک تا پایان فروردین همچنان متوقف خواهد بود تا بعدا راجع به آنها تصمیم گیری شود.
 

افتتاح کارخانه فرومنگنز اسدآباد ظرف ۶ ماه آینده

می متالز - مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسدآباد از افتتاح و بهره برداری کارخانه فرومنگنز اسدآباد ظرف شش ماه آینده خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما