خبر
مواد معدنی   علوم  
با همکاری ایمیدرو:

در حال مذاکره بودن برای ساخت دبیرستان ۸ کلاسه در دیهوک

می متالز - معاون مدیر کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طبس از در حال مذاکره بودن با شرکت ایمیدرو برای همکاری جهت ساخت یک دبیرستان ۸ کلاسه در دیهوک خبر داد.

به گزارش می متالز، جعفریان معاون مدیر کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طبس گفت: از جمله درخواست های ما به بنیاد برکت با توجه به مختلط بودن مدارس در مقطع ابتدایی در دیهوک، ساخت دو آموزشگاه در این مقطع است.

او با اشاره به  افزود: با توجه به نامناسب بودن مکان دبیرستان استعداد های درخشان در شهر طبس پیگیری های لازم برای ساخت یک مدرسه از طریق بنیاد مصلی نژاد در این شهر انجام شد.

جعفریان در خصوص اقدامات پارسال آموزش و پرورش این شهرستان، بیان کرد: ساخت نمازخانه در دیهوک باکمک خیرین، ساخت زمین چمن مصنوعی در دیهوک، نوسازی دبستان آمنه با مبلغ ۲ میلیارد تومان، افتتاح دبیرستان فریبا با مبلغ ۲ میلیارد تومان در مسکن مهر، بهبود سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مدارس و افتتاح مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اندیشه، از جمله این موارد است.

معاون مدیر کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طبس با بیان اینکه ادامه داد: برگزاری نشست‌های گفتمان دینی در مدارس با حضور امام جمعه این شهرستان، توزیع هزار بسته غذایی در بین دانش آموزان نیازمند و پیگیری واگذاری ۲۰۰ قطعه زمین به فرهنگیان این شهرستان از دیگر این اقدامات بود.

او با اشاره به اینکه دو نمازخانه در مدارس شهید باهنر و حضرت فاطمه طبس در مهر ماه امسال افتتاح می شود، ادامه داد: آموزش و پرورش طبس در پروژه مهر رتبه اول را کسب کرد.

جعفریان در خصوص افتخارات کسب شده توسط مجموعه آموزش و پرورش  این شهرستان اظهار کرد: کسب رتبه اول استان و دوم کشور در اپلیکیشن سفیران سلامت، کسب رتبه اول کشوری در مسابقات آزمایشگاهی توسط دبیران علوم تجربی در مقطع متوسطه اول و همچنین کسب رتبه اول در ثبت نام کتب درسی از جمله این موارد است.

کد خبر: 103566
تاریخ: 1399/02/19 - 10:21
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ایمیدرو  آموزش و پرورش  شهر طبس  دیهوک 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل ایمیدرو خبر داد:

طرح ۲. ۲ میلیارد دلاری معدن و صنایع معدنی + صادرات ۵۰ هزار میلیارد تومانی

می متالز - مدیرعامل ایمیدرو از برنامه افتتاح ۲. ۲ میلیارد دلاری طرح بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان سال خبر داد و گفت: برنامه صادرات در این بخش ۵۰ هزار میلیارد تومان است.
 

معدن، ناجی اقتصاد/ ثبت رکوردهای شگفت‌انگیز در ۶ شاخص مهم معدنی؛ اکتشاف در ۴۰ درصد مساحت ایران

می متالز - رشد ۳۰ تا ۲۱۰ درصدی شش شاخص مهم اقتصادی در بخش معدن و صنایع معدنی ایران در سال گذشته حاکی از ثبت رکوردهای شگفت انگیزی در این بخش است که نشان می دهد، توجه مسئولان به بخش معدن، ظرفیت‌ بالایی در حل بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور دارد.
 در کارگروه بهینه سازی صنعت سنگ های تزئینی ایمیدرو مطرح شد:

نعیمی: ایمیدرو در توسعه صنعت سنگ های تزئینی، نقش حمایت از بخش خصوصی را دارد/ کنسرسیوم سنگ تزئینی در استان اصفهان وارد مرحله اجرایی شود

می متالز - قائم مقام و عضو هیات عامل ایمیدرو اظهار داشت: این سازمان در رونق صنعت سنگ های تزئینی، نقش تسهیل گر را ایفا خواهد کرد.
 

مقایسه عملکرد ایمیدرو‌ در سال ۹۷ و سال ۹۸ به رغم تحریم ها

می متالز - در این فیلم کوتاه نشان داده می‌شود؛ مقایسه عملکرد ایمیدرو‌ طی سال‌های ۹۷ و ۹۸ و شروع سال جهش تولید.
 در حضور مدرس خیابانی و به منظور توسعه فعالیت های اکتشافی و مشارکت بخش خصوصی صورت گرفت؛

امضا و تبادل تفاهمنامه سه جانبه بین ایمیدرو، معاونت معدنی و زمین شناسی

می متالز - تفاهمنامه سه جانبه ای بین سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، معاونت معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی امضا و مبادله شد.
 

برنامه دولت برای تولید کنسانتره مس

می متالز - هدف گذاری دولت برای تولید کنسانتره مس چگونه است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما