خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن   تحقیق و توسعه   عکس  
همزمان با فرارسیدن هفته روابط عمومی و ارتباطات

دیدار مدیرعامل هلدینگ «میدکو» با کارشناسان روابط عمومی و امور بین الملل آن مجموعه

می متالز - در این دیدار که روز شنبه 27 اردیبهشت 99 و همزمان با اولین روز از هفته روابط عمومی برگزار شد، کارشناسان روابط عمومی و امور بین الملل ستاد و شرکت های زیرمجموعه با برقراری ارتباط تصویری از کرمان و همدان با مدیر عامل میدکو دیدار کردند.

به گزارش می متالز، دکتر علی اصغر پورمند با تسیلت ایام سوگواری حضرت امیرالمومنین علی (ع) در تعریف روابط عمومی آن را یک رسانه دانستند که از گذشته در زندگی ما انسانها بسیار تاثیر گذار بوده و هست، ایشان با تاکید بر شناخت و توانایی ابزارهای ارتباطی گفت، حتی در گذشته که ابزار های ارتباطی کمتر بود، هر کسی  اطلاعات بیشتری در خصوص یک موضوع داشت بهتر می‌توانست مسائل را مدیریت کند، در نتیجه ما باید در خصوص ماهیت رسانه بیشتر و عمیق تر مطالعه کنیم.

وی گفت: امروزه وضعیت شبکه های اجتماعی مخصوصا تعداد دنبال کننده های این صفحات نشان دهنده وضعیت یک جامعه و نشان دهنده دغدغه های افکار عمومی در مورد موضوعات مهم جامعه است.  

مدیر عامل میدکو در ادامه افزود: انسانها برای پیشرفت جامعه خود باید ثروت آفرینی کنند، ثروت آفرینی یعنی انباشت و خلق فرصت ها، در حقیقت ایجاد فرصتی در دل فرصت های دیگر را ثروت آفرینی می‌گویند که به نظر من تمامی نیروهایی که به نوعی با میدکو همکاری می‌کنند در حال خلق فرصت هستند و این خلق فرصت با همکاری تک تک این افراد به دست می آید.

وی در پایان از تلاش های کارشناسان روابط عمومی و امور بین الملل میدکو تشکر و قدردانی کرد.

در ابتدای این مراسم دکتر سعید فیلسوفیان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ستاد میدکو گزارشی از اقدامات یکساله این واحد ارائه کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در نمایشگاه مدیریت بحران و امداد و نجات کرمان عنوان شد

از هزینه ۱۴ میلیارد تومانی میدکو جهت خرید لوازم بهداشتی تا تلاش برای افزایش ایمنی در شرکت مس

می متالز - کارشناس ایمنی و آتش نشانی هلدینگ میدکو گفت: طی چهار ماه گذشته حدود ۱۲ میلیارد تومان برای خرید ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده برای کارکنان، خانواده ها و پیمانکاران همکار هلدینگ میدکو خریداری شده است.
 مدیرعامل میدکو خبر داد:

پیش بینی برداشت ۶ میلیون تن سنگ آهن در سال جاری/ شرکت‌های فولاد زرند و سیرجان به زودی در بازار بورس عرضه می‌شوند

می متالز - علی اصغر پورمند گفت: اقدامات اولیه جهت عرضه شرکت‌های فولاد زرند، فولاد سیرجان و فروسیلیس غرب برای ورود به بازار سرمایه انجام شده و زمان آن بستگی به فرآیند مربوط به سازمان بورس دارد.
 

ساخت بزرگ‌ترین واحد کنسانتره/ افزایش ظرفیت مهندسی و ساخت در کشور چگونه ممکن شد؟

می متالز - شرکت هلدینگ توسعه معدنی خاورمیانه با سرمایه چهار هزار و ۵۲۰ میلیاردتومانی در حالی یکی از فعال‌ترین نمادهای فرابورسی ثبت‌شده در گروه فلزات اساسی است که هفته گذشته افتتاح کارخانه پنج میلیون‌تنی کنسانتره سنگان با پیمانکاری میدکو صورت گرفت.
 مدیرعامل فولاد زرند ایرانیان:

به زودی استان کرمان قطب فولاد در کشور می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان در حاشیه بازدید از هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، از غرفه میدکو بازدید و فعالیت های شرکت زیسکو در این نمایشگاه را بررسی کرد.
 مدیرعامل "میدکو" خبر داد:

فولادی‌های "میدکو" در انتظار عرضه اولیه/ تولید ۵۰ هزارتنی مس در زیرمجموعه‌های شرکت

می متالز - مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه معدن و صنایع معدنی خاورمیانه گفت: پیش بینی می‌شود شرکت بابک مس تا سال ۱۴۰۲ به ظرفیت تولید کامل ۵۰هزار تن تولید مس کاتدی دست یابد.
 مدیر عامل فولاد خراسان:

روابط عمومی ها هدایت‌گر سرمایه اجتماعی سازمان‌ها و حافظ دارایی معنوی کشور هستند

می متالز - گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاهی های اجرایی شهرستان نیشابور با حضور امام جمعه و فرماندار نیشابور به میزبانی «مجتمع فولاد خراسان برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما