خبر
مس   شهرسازی  
به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی صورت گرفت:

تقدیر شهرداری تهران از روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران

می متالز - به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌ عمومی شهرداری تهران از روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران با نصب بنر «این سازمان یک روابط عمومی خوب دارد» تقدیر کرد.

به گزارش می متالز به نقل از مس پرس، به مناسبت روز روابط ‌عمومی شهرداری تهران از برخی روابط عمومی‌های فعال و پویا به پاس زحمات روایتگران شفافیت و توسعه‌دهندگان گفت‌وگو میان شهروندان و سازمان‌ها با نصب بنر در مقابل سازمان‌ها و ادارات تقدیر کرد.
روی این بنرها ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی با عبارت «این سازمان یک روابط عمومی خوب دارد» از تلاشگران عرصه ارتباطات و اطلاع‌رسانی تقدیر و تشکر شده است.
گفتنی است، روابط عمومی شرکت ملی مس از سال گذشته بر پایه سیاست‌گذاری‌های کلان صورت‌گرفته از سوی دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس مبنی بر اثرگذاری مثبت در جامعه کارگری و پرسنلی و تعامل پررنگ‌تر با مخاطبان و ذینفعان بیرونی و تحت مدیریت و برنامه‌ریزی حیدر ضیغمی حرکت‌های روبه‌جلو و پویایی در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی، فرهنگ‌سازی و تعامل سازمان با خانواده‌های کارکنان با انتشار نشریه مس آباد آغاز کرده است. همچنین روابط عمومی شرکت مس در سطح ملی در سال گذشته اقدام به برپایی موکب‌های کمک‌رسانی و پذیرایی از زائران امام معصوم (ع) در نقاط مختلف کشور، اعزام موکب‌های جهادی و پزشکی برای خدمت‌رسانی در نقاط محروم و احداث بیش از 70 زمین چمن مصنوعی برای توسعه ورزش و عدالت اجتماعی در نقاط کم برخوردار کشور کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هدفگذاری برای تولید ۱.۴ میلیون تن کنسانتره مس

می متالز - برابر نقشه راه معدن و صنایع معدنی امسال دستیابی به یک میلیون و ۴۲۷ هزار تن کنسانتره مس هدفگذاری شده و تولید ۲۵۰ هزار تن کاتد نیز مورد انتظار است.
 

کمبود مواد اولیه و عدم تخصیص ارز، دو مشکل صنایع خراسان رضوی

می متالز - فعالان صنعتی خراسان رضوی در نخستین نشست کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی، کمبود مواد اولیه و عدم تخصیص کافی ارز را به دو عنوان مشکل اساسی صنایع در دوران کرونا عنوان کردند.
 

به سمت احیای معادن کوچک در خراسان رضوی می‌رویم

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: احیای معادن کوچک و واگذاری ۳۹۰ محدوده اکتشافی را در دستور کار داریم.
 مدیرعامل شرکت مس از ثبت رکورد تازه در پالایشگاه خاتون آباد خبر داد:

رشد بیش از 12 درصدی تولید کاتد در سال جهش تولید

می متالز - دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از ثبت رکورد تولید کاتد در اردیبهشت‌ماه امسال به میزان 9 هزار و 316 تن در پالایشگاه خاتون‌آباد مجتمع مس شهربابک خبر داد.
 مدیرعامل شرکت مس از ثبت رکورد تازه در پالایشگاه خاتون‌آباد خبر داد

رشد بیش از ۱۲ درصدی تولید کاتد در سال جهش تولید

می متالز - اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس با اشاره به ثبت افزایش تولید ۱۴ درصدی آند در فروردین ماه امسال، گفت: به لطف الهی و همت کارکنان مجتمع مس شهربابک، امور پالایشگاه خاتون‌آباد در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و در سال جهش تولید، موفق به ثبت رکورد تازه‌ای در تولید کاتد شدند.
 

افزایش ۱۰ درصدی فروش فملی در دو ماهه نخست ۹۹

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران (با نماد بورسی فملی) از افزایش ۱۰ درصدی فروش خود در دو ماهه نخست ۱۳۹۹ خبر داد و اعلام کرد: براین اساس فروش شرکت ملی صنایع مس ایران از ۳۱,۲۱۶,۴۵۹ میلیون ریال در دو ماهه نخست ۹۸ به ۳۴,۳۳۹,۸۲۹ میلیون ریال در دو ماهه نخست ۹۹ افزایش یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما