خبر
درب و پنجره  

تمدید استاندارد RAL آلمان برای سومین سال پیاپی برای وین‌تک

می متالز - وین تک برای سومین سال پیاپی موفق به تمدید استاندارد بین المللی RAL آلمان گردید.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از روابط عمومی وین تک، گروه شرکت‌های آدوپن پلاستیک پرشین با اتکا به آزمایشگاه کنترل کیفی محصول محور فوق پیشرفته و مجهز خود توانسته است همواره محصولاتی باکیفیت و در حد کلاس‌های درجه یک جهانی تولید و محصولات خود را به بازار مصرف عرضه نماید و برای سومین سال پیاپی موفق به اخذ و تمدید استاندارد RAL برای محصولات تولیدی خود گردد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انتخاب نرم‌افزار مناسب برای ساخت پنجره

می متالز - هنگامی‌ که در آگوست 1981 برای نخستین‌بار مایکروسافت، سیستم داس را به بازار عرضه نمود، هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که صنعت نرم‌افزار تا این میزان ارتقاء یابد. در گذشته برنامه‌های نرم‌افزاری به طراحی ویژه استفاده‌کنندگان آنها بستگی داشت، لکن امروزه کاربران کامپیوتر به ساختار نرم‌افزار تکیه کرده تا بتوانند یک شرکت را به‌راحتی اداره کنند.
 

نکاتی درباره انتخاب درزگیر مناسب برای در و پنجره

می متالز - با توجه به تنوع انتخاب درزگیر در و پنجره، بسیار مهم است که تولیدکنندگان در و پنجره نیازهای تولید و زیست‌محیطی را مدنظر قرار دهند. لذا چهار نکته اساسی در انتخاب درزگیر مناسب مطرح است:
 

درب‌های ضدانفجار و ضدسرقت

می متالز - درب‌های ضدانفجار و ضدسرقت از دسته درب‌هایی هستند که امروزه کاربردهای فراوانی دارند.
 

احیای مجدد کارخانه تولیدکننده پروفیل UPVC در شهرکرد

می متالز - یک واحد صنعتی تولیدکننده پروفیل UPVC در شهرکرد پس از سال‌ها تعطیلی به چرخه تولید بازگشت.
 

برگزاری دوره آموزشی برنامه‌ریزی تولید و محصول در آکپا

می متالز - دوره آموزشی برنامه‌ریزی تولید و محصول در محل نمایشگاه دائمی و سالن همایش‌های شرکت آکپا ایران در روز دوشنبه به تاریخ 13 مرداد 1399 برگزار شد.
 

دیدار دکتر متفکر آزاد و مدیرعامل هافمن دکتر حمیدیه

می متالز - در این دیدار که دکتر متفکر آزاد - نماینده محترم مردم آذرشهر، اسکو و تبریز و عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران و هیأت‌همراه در محل این مجموعه دیداری با مدیر عامل هافمن و قائم مقام مجموعه داشتند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما