خبر
آلومینیوم   درب و پنجره  

آغاز جانمایی غرفه‌ها در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته

می متالز - جانمایی متقاضیان گروه آلومینیوم جهت مشارکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۲/۳۰ آغاز خواهد شد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران، متقاضیان گروه آلومینیوم ضروری است از ساعت تعیین شده به وب‌سایت نمایشگاه مراجعه نموده و از قسمت ورود به پنل کاربری،username و password خود را که به هنگام انجام پیش ثبت‌نام از همین وب‌سایت دریافت نموده‌اند وارد نمایند.

نقشه‌های تقسیم‌بندی شده‌ی سالن‌ها در گروه آلومینیوم از هم‌اکنون در وب‌سایت نمایشگاه قابل مشاهده هستند، متقاضیان محترم می‌توانند وضعیت نقشه‌ها و غرفه‌ها را بررسی نمایند تا در زمان ثبت نام و جانمایی از پیش‌زمینه‌ی ذهنی مناسب برخوردار باشند.

همانگونه که قبلاً نیز اعلام شده است، غرفه‌های ویژه خارج از سیستم جانمایی آنلاین در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. لذا متقاضیانی که غرفه‌ی ویژه‌ی آنها مشخص و معرفی شده است نیازی به انتخاب غرفه به صورت آنلاین ندارند.

با توجه به اینکه سالن مربوط به گروه آلومینیوم شامل سالنهای 31A و 31B  می‌باشند، این گروه فقط امکان دسترسی و رؤیت همین دو سالن را خواهند داشت و امکان باز شدن سالن‌های دیگر و رؤیت آنها وجود ندارد.

اولین فاکتور در انتخاب غرفه‌ها، اولویت زمانی مراجعه به وب‌سایت است. بدیهی است متقاضیانی که زودتر به سایت مراجعه نمایند امکان انتخاب‌های بیشتری خواهند داشت.

متقاضیان محترم می‌باید پس از باز شدن سایت، درصورت بروز مشکل در جانمایی با ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل نمایند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آلومینیوم پارس درصدد جذب نیرو

می متالز - با وجود شیوع ویروس کرونا و بحرانی که طی چند ماه گذشته برای بیشتر بازارها ایجاد کرد، برخی صنعتگران در صنایع پایین‌دست آلومینیوم از وضعیت بازار گلایه‌ای ندارند.
 

معامله چهار هزار تن شمش خالص آلومینیومی در بورس کالا

می متالز - امروز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه، دو هزار تن شمش آلومینیومی با خلوص 99.25 و دو هزار تن شمش آلومینیومی با خلوص 99.5 شرکت المهدی در بورس کالا معامله شد.
 یادداشتی از وحید جلالی‌پور، دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان در و پنجره ایران؛

نبود استانداردسازی و تصمیم‌گیری واحد در صنعت پروفیل، در و پنجره آلومینیومی

می متاز - علی‌رغم رشد صنعت پروفیل، در و پنجره کشور در سال‌های اخیر، متأسفانه این صنعت با محدودیت‌هایی برای واردات تکنولوژی، ماشین‌آلات و تجهیزات مواجه است و زمانی که واردات با مشکل مواجه باشد، صادرات نیز دچار اشکال خواهد بود. ضمن اینکه نرخ ارز پر از نوسان بوده و به تبع آن، قیمت محصولات آلومینیومی نیز دائما تغییر می‌کند.
 

تمدید گواهینامه فنی وین تک

می متالز - وین تک با عملکرد عالی موفق گردید گواهینامه فنی که توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی صادر میشود را تمدید نماید.
 در نخستین روز هفته انجام می‌شود:

عرضه فولاد و آلومینیوم در تالار محصولات صنعتی و معدنی

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز شنبه ۱۰ خرداد ماه میزبان عرضه ۳۷ هزار و ۴۴۴ تن سبد میلگرد،۲ هزار و ۲۰۰ تن میلگرد ۱۸و ۱۶ هزار و ۵۰۰ تن سبد تیرآهن، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش آلیاژی آلومینیوم است.
 

۱۲۹ هزار تن شمش بلوم فولادی در بورس کالا عرضه می‌شود

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا امروز (یکشنبه، 11 خردادماه) میزبان عرضه 129 هزار تن شمش بلوم است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما