خبر
بورس و سهام   مالیات   ریلی و راه آهن  

شفاف سازی «حریل» از وضع مالیاتی

می متالز - ریل پرداز سیر در خصوص وضع مالیاتی شفاف سازی کرد.

به گزارش می متالز، ریل پرداز سیر اعلام کرد: با بازگشت به ابلاغ برگ ماليات قطعي عملكرد سال 1394 به شماره 71325180 مورخ 17/02/1399 به مبلغ 403/10 ميليون ريال بستانكاري، به اطلاع سهامداران ميرساند كه بخشي از مورد اعلامي گزارش حسابرس در مباني اظهار نظر مشروط كه بر اساس برگ تشخيص اوليه صادره به مبلغ 125.110 ميليون ريال بود (بابت ماليات فروش واگن مسافري در سال مالي 1394 به يكي از شركتهاي گروه) رفع گرديد. 

به علت اعتراض و لوايح و مدارك ارائه شركت نسبت به مبلغ مطالبه شده برگ تشخيص ذخيره اي در حسابها شناسايي نگرديده است و نتيجتاً صدور برگ قطعي تاثيري در حساب سود زيان شركت نخواهد داشت. همچنين بر اساس مجمع عمومي فوق العاده مورخ 24 / 02 / 1399 سرمايه ثبتی شركت تدبير روشن تجارت منطقه آزاد انزلي (سهامي خاص) در راستاي توسعه فعاليت شركت از مبلغ 100 ميليون ريال به مبلغ 10.000 ميليون ريال از محل آورده نقدي سهامدارن افزايش يافت.

کد خبر: 104742
تاریخ: 1399/02/29 - 23:55
منبع: دنیای بورس

ریل پرداز سیر  حریل 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 این شرکت حمل و نقلی؛

"حریل" به "ذوب" مواد اولیه می‌دهد

می متالز - "حریل" با "ذوب " قرارداد ۲۱۳ میلیارد تومانی منعقد کرد.
 

شرکت فرابورسی با "ذوب" برای حمل ۱.۵ تن سنگ آهن قرارداد بست

می متالز - شرکت ریل پرداز سیر در خصوص انعقاد قرارداد حمل ۱.۵ میلیون تن سنگ آهن با شرکت ذوب آهن از منطقه سنگان دست به شفاف سازی زد و آماده بازگشایی نماد شد.
 با موافقت سازمان بورس؛

سرمایه "حریل" افزایش می‌یابد

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۷۰ درصدی شرکت ریل پرداز سیر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.
 از سوی سازمان بورس صادر شد؛

افزایش سرمایه ۶۹درصدی روی ریل "حریل"

می متالز - این موضوع منجر به کاهش جدی سودآوری شرکت در سنوات آتی می‌شود و می‌بایست مورد توجه سرمایه گذاران و سهامداران قرار گیرد.
 از سودسازی "ذوب" تا حذف "فولاد زرند ایرانیان"؛

"حریل" و رشد نه چندان جذاب برای سهامداران

می متالز - به نظر نمی‌رسد رشد سود خالص، رشدی جذاب از سوی سهامداران ارزیابی شود و شاید قیمت‌های کنونی سهام این شرکت با سود محقق شده همخوانی نداشته باشد.
 جبران گذشته با اقدام نصفه و نیمه تجدید ارزیابی؛

«حریل» از ایستگاه پیش‌بینی‌ها عبور می‌کند

می متالز - «حریل» با خبر تجدید ارزیابی بازدهی مناسبی را عاید سهامداران کرد و تا حدی جبران گذشته کرد اما؛ برآورد‌ها از رقم‌های تازه خبر می‌دهند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما