خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  

«کسعدی» ۳۷ تومان سود داد

می متالز - مجمع سالانه کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی در روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت با حضور ۸۰ درصد از سهامداران در محل مجتمع فرهنگی تلاش برگزار شد.

به گزارش می متالز، در مجمع عمومی عادی سالیانه کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی  مقرر شد از محل سود قابل تخصیص به ازای هر سهم مبلغ ۳۷۲ ریال به عنوان سود سهام و طبق برنامه زمانبندی اعلام شده در وجه سهامداران پرداخت و باقیمانده به حساب سود انباشته نقل به سال مالی بعد، منظور شود.

همچنین موسسه حسابرسی اطمینان بخش و همکاران به عنوان بازرس قانونی و حسابرس مستقل و موسسه حسابرسی حساب گستر پویا به عنوان بازرس علی‌البدل شرکت و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی و اطلاعیه‌های شرکت برای مدت یک سال تعیین شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با انتشار اطلاعیه ای صورت گرفت؛

دعوت سهامداران "بپاس" به مجمع عمومی

می متالز - بیمه پاسارگاد سهامداران خود را به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ دعوت کرد.
 

سهامداران «توریل» بخوانند

می متالز - مجمع سالانه شرکت توکاریل در روز دو شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹، با حضور ۷۸ درصد سهامداران در محل شرکت در شهر اصفهان برگزار شد.
 در مجمع عمومی سالانه پالایش نفت لاوان انجام شد

انتخاب هیات مدیره جدید «شاوان»

می متالز - مجمع سالانه شرکت پالایش نفت لاوان در روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، با حضور ۹۱ درصد سهامداران شرکت در شهر شیراز برگزار شد.
 

سود ۷۷ تومانی برای «کلوند»

می متالز - مجمع عمومی سالانه صنایع کاشی و سرامیک الوند در روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، با حضور سهامداران در محل مجتمع فرهنگی تلاش برگزار شد.
 

سود شیرین «جم پیلن» برای سهامداران

می متالز - مجمع سالانه شرکت پروپلین جم در روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، با حضور ۹۰ درصد سهامداران در محل سالن همایش های شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد.
 در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع صورت گرفت:

تخصیص سود ۵۰۰ ریالی به سهامداران آهن و فولاد ارفع

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع با حضور 84.75 درصدی سهامداران برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما