خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی   محیط زیست   عکس  
با اهتمام میدکو

عبور از ریزگردها با سبزپوش شدن کرمان

می متالز - بیش از ١۵٠٠ هکتار فضای سبز مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان بهره برداری شد.

به گزارش می متالز، آیین بهره برداری از 1500 هکتار فضای سبز مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان با حضور دکتر علی اصغر پورمند مدیرعامل شرکت مادر تخصصی میدکو در محل این مجتمع برگزار شد.

در این مراسم که روز سه شنبه 30 اردیبهشت 99 همزمان با چهارمین دوره بازدید دکتر پورمند از پروژه های میدکو در مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان برگزارشد، وی فضای سبز ایجاد شده توسط شرکت فولاد بوتیای ایرانیان را بسیار خوب و کم نظیر توصیف و ضمن تشکر از عوامل و دست اندرکاران این پروژه برای آنها آرزوی پیشرفت روز افزون کرد.

در ابتدای این مراسم نیز  مهندس خسروی راد مدیرعامل مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان به تشریح فعالیت های انجام شده در ایجاد فضای سبز این مجتمع پرداخت.  

لازم به ذکر است پروژه فضای سبز مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان در راستای تعهد به مسوولیت های اجتماعی میدکو و در جهت حفظ و اهمیت به محیط زیست از طریق مبارزه با ریزگردها و آلودگی هوا در مساحتی بیش از ١۵٠٠ هکتار احداث شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مجوز افزایش سرمایه میدکو صادر شد

می متالز - با موافقت سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه ۹۷۰ میلیارد تومانی میدکو صادر شد. این در حالی است که این شرکت قرار است یک افزایش سرمایه ۳۳ درصدی دیگر را نیز به تصویب برساند.
 

سازمان بورس با افزایش ۲۷ درصدی سرمایه میدکو موافقت کرد

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه ای با افزایش سرمایه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی موافقت کرد.
 

نتیجه مجمع هلدینگ معدنی و پتروشیمی غدیر + زمان تقسیم سود

می متالز - مجمع سالانه هلدینگ میدکو و پتروشیمی غدیر برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد به ازای هر سهم ۲۷۳ و ۱۶۵۰ ریال سود توزیع شود.
 

سود ۲۷ تومانی به سهامداران"میدکو"

می متالز - مجمع عمومی شرکت مادرتخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه برگزار شد.
 

مجوز افزایش سرمایه ۹۷۰ میلیارد تومانی هلدینگ معدنی

می متالز - هلدینگ میدکو مجوز افزایش سرمایه ۹۷۰ میلیارد تومانی مرحله اول را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی دریافت کرد و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شود.
 

پیشنهاد هیات مدیره میدکو به سهامداران برای افزایش 69 درصدی سرمایه/ هدف گذاری میدکو برای ثبت سرمایه 60 هزار میلیارد ریالی

می متالز - هیات مدیره میدکو پیشنهاد افزایش 69 درصدی سرمایه را به سهامداران خود ارائه داد تا درصورت موافقت بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده، سرمایه شرکت از 35 هزار و 500 میلیارد ریال به 60 هزار میلیارد ریال برسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما