خبر
آلومینیوم  
در بورس فلزات لندن؛

قیمت آلومینیوم ۲۱ دلار افزایش یافت

می متالز - روز سه‌شنبه 30 اردیبهشت ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی سه‌شنبه 23 اردیبهشت ماه، 21 دلار به ازای هر تن معادل 1.5 درصد رشد داشت.

به گزارش می متالز، همان‌طور که در نمودار 1 مشاهده می‌شود، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه 30 اردیبهشت ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه 29 اردیبهشت ماه)، 22.5 دلار به ازای هر تن معادل 1.6 درصد، رشد داشت؛ به گونه‌ای که در دوشنبه 29 اردیبهشت ماه، آلومینیوم یک هزار و 441 دلار و 50 سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و 464 دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین، روز سه‌شنبه 30 اردیبهشت ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، 21 دلار به ازای هر تن معادل 1.5 درصد افت داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و 443 دلار به ازای هر تن، به یک هزار و 464 دلار به ازای هر تن رسید.

افزایش قیمت آلومینیوم در جهان، همراه با کاهش موجودی انبارهای آلومینیوم بوده است؛ میانگین موجودی انبارها از یک میلیون و 347 هزار و 100 تن در هفته گذشته به یک میلیون و 436 هزار و 575 تن در هفته اخیر رسیده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

همه گیری کرونا زنجیره تامین فلزات را به چالش کشانده است

می متالز - پس از آنکه همه گیری کرونا ضربه سختی به اقتصاد جهان و چین وارد کرد، چین به عنوان بزرگترین مصرف کننده فلزات در جهان به دنبال بازگرداندن روال عادی در فعالیت‌های صنعتی سراسر کشور است.
 

تحلیلی بر روند قیمت ها در هفته ای که گذشت

می متالز - کامودیتی ها و فلزات در پایان هفته گذشته تقریبا روند صعودی داشتند و هرچند که برخی اقلام منفی بودند اما برخی دیگر روندی مثبت در پیش گرفتند.
 نسبت به هفته گذشته رقم خورد؛

افزایش ۲.۸ درصدی قیمت آلومینیوم در بورس لندن

می متالز - روز جمعه دوم خرداد ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۴۰.۵ دلار به ازای هر تن معادل ۲.۸ درصد رشد داشت.
 

افت ۱۴۴ دلاری قیمت مس در بورس لندن

می متالز - روز جمعه دوم خرداد ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۱۴۴ دلار کاهش داشت و به پنج هزار و ۲۴۳ دلار رسید.
 

رشد ۶۴ دلاری قیمت مس در بورس لندن

می متالز - روز سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۶۴ دلار افزایش داشته و به پنج هزار و ۳۱۴ دلار رسیده است.
 در بورس فلزات لندن رخ داد؛

افت قیمت فلز نقره ای

می متالز - روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۰.۹ درصد افت داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما