خبر
مواد معدنی   فن آوری های نوین  
با حمایت ایمپاسکو؛

استارت آپ رتاپورت فعالیت های خود را توسعه می دهد

می متالز - در نشست هم اندیشی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس با موسسین استارت آپ رتاپورت، بنیانگذاران این استارت آپ ضمن معرفی این پلتفرم که در زمینه خرید و فروش و معرفی پتانسیل های معدنی فعالیت می کند، در خصوص مزایای پلتفرم جهت شناسایی پتانسیل های معدنی و ایجاد محیطی امن برای خرید و فروش مواد معدنی مطالبی را عنوان کردند.

به گزارش می متالز، در ادامه این نشست، سید رضا عظیمی؛ مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس با بیان مسائل و نیاز های بازار معدن، نقاط قوت و ضعف این نوع پلتفرم ها را بیان و اضافه کرد که راه برای آینده این گونه استارت آپ ها روشن است.
هم چنین وی با ارائه پیشنهادهایی در جهت توسعه اینگونه پلتفرم ها از جمله تمرکز بر بازار، ساده سازی فرآیندها جهت بهره مندی تمامی افراد حتی با تخصص های غیرمعدنی و تلاش در جهت توسعه شبکه مشتریان افزود: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس از سال ۱۳۹۷ برنامه جدی خود در جهت ایجاد و توسعه نوآوری های باز در بخش معدن و صنایع وابسته را آغاز و در این راه تاکنون، از ۱۰ استارت آپ معدنی در مراحل مختلف راه اندازی و توسعه خود حمایت کرده است.
عظیمی اضافه کرد: این گونه استارت آپ ها، علاوه بر بازار داخلی می توانند در حوزه صادرات مواد معدنی نیز فعالیت کنند.
گفتنی است استارت آپ رتاپورت در منطقه استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی فعالیت خود را آغاز کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

واگذاری پنج هزار میلیارد تومان طرح معدنی به بخش خصوصی

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ( وابسته به سازمان ایمیدرو) اعلام کرد: پارسال پنج هزار میلیارد تومان طرح با مدیریت و نظارت این شرکت در اختیار بخش خصوصی قرار گرفت.
 

عملکرد اکتشاف ایمپاسکو در سال٩٨

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران طی سال‌های ۹۲تا ۹۵، تعداد ۱۳۴پهنه به مساحت ۱۱۷هزار و ۱۷۴ اکتشاف کرده است. در این بازه زمانی، در مجموعه ایمپاسکو ٧٠محدوده، ۳۵پروانه اکتشاف، ۲۳گواهی کشف صادر و ۲۳۱۱میلیون ذخیره قطعی به ثبت رسیده است.
 

پیام مدیر عامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر

می متالز - پیام حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را در ادامه بخوانید.
 

جلسه تخصصی فعال سازی معادن کرومیت در سیستان و بلوچستان برگزار شد

می متالز - در برنامه های اجرایی طرح احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، پس از تکمیل گزارش های کارشناسی، بازدیدهای میدانی و هماهنگی با معدنداران و دارندگان مجوز کرومیت استان سیستان و بلوچستان که در سال گذشته انجام شد، نهایتاً در تاریخ 30 اردیبهشت 99 با حضور رییس سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان، معاون معدنی سازمان صمت، نماینده و کارشناس طرح احیا در استان، مدیران شرکت طرف تفاهم طرح احیا، جهت توسعه و سرمایه گذاری (صدر تامین) با حضور معدنداران تصمیم گیری و برنامه ریزی برای معادن کرومیت به عنوان یکی از نقاط قوت استان وارد فاز اجرایی شد.
 عضو هیات مدیره ایمپاسکو در یادداشتی به مناسبت هفته معدن تاکید کرد:

نقش بی بدیل سمن ها و تشکل‌های غیر دولتی برای بهره مندی حداکثری از ظرفیت های ملی بخش معدن و صنعت در شرایط کنونی

می متالز - رضا دستجردی؛ عضو هیات مدیره شرکت در یادداشتی به مناسبت هفته معدن بر نقش بی بدیل سمن ها و تشکل‌های غیر دولتی برای بهره مندی حداکثری از ظرفیت های ملی بخش معدن و صنعت در شرایط کنونی تاکید کرد.
 

نگاهی به شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران +فیلم

می متالز - استفاده از توان فنی و مالی بخش خصوصی استراتژی اکتشاف در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران دستاوردهای طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس حمایت از فعالیت‌های پژوهشی و ارتباط با دانشگاه.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما