خبر
نفت   بورس انرژی  

بورس انرژی میزبان عرضه نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

می متالز - رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است.

به گزارش می متالز، رینگ داخلی این بورس، امروز (چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت‌ماه) شاهد عرضه کالاهای پنتان پلاس پتروشیمی پارس، حلال ۴۰۴ عمده پالایش نفت شیراز و رافینت پتروشیمی بیستون است و برش سنگین، برش سنگین (محموله دریایی) و سبد پایه ۹۹۱ شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، ریفورمیت و هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا، نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و نفت کوره ۳۸۰ سانتی استوکس شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین‌الملل عرضه می‌شود.

روز سه‌شنبه (۳۰ اردیبهشت‌ماه) کالاهای آیزوریسایکل، نفتای سبک و نفتای سنگین تصفیه نشده عمده پالایش نفت شیراز، برش سنگین پتروشیمی بندر امام، ریفورمیت پالایش نفت تبریز، ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا، میعانات گازی پالایش گاز ایلام و نفتای سبک پالایش نفت بندرعباس در رینگ داخلی و بنزین اکتان ۸۷، بنزین اکتان ۸۷ (محموله دریایی)، بنزین اکتان ۹۱، سبد پایه ۹۹۳، نفت سفید و گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، ریفورمیت و هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا، نفت کوره ۳۸۰ سانتی استوکس شرکت ملی نفت ایران و نفتای سبک شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران معامله شد.

در این روز بیش از ۴۱۷.۲۶۴ تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از ۱۵.۳۸۹ میلیارد و ۹۸ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران دادوستد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 پیشنهاد مرکز پژوهش‌های مجلس:

درآمد نفت را به خودش بازگردانید/ پایان دوران تولید نفت ارزان در ایران

می متالز - مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد: بازنگری رابطه مالی کنونی دولت و شرکت ملی نفت و تنظیم یک رابطه مالی جدید، درصورتی‌که منتج به این شود که بخش اصلی از درآمدهای نفت به منبع اصلی آن (صنعت نفت) بازگردد و صرف سرمایه‌گذاری در صنایع بالادستی و پایین‌دستی نفت و گاز شود، آثار مثبت فراوانی بر بودجه و تقویت نقش مالیات در منابع عمومی دولت خواهد داشت.
 در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد ۱۲ ماهه "شراز"

می متالز - شرکت پالایش نفت شیراز در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۴۸۳ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره گذشته که سود هر سهم ۵ هزار و ۲۲۳ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۷۲ درصدی برخوردار است.
 

امسال طرح‌های ژئوفیزیکی اکتشاف رونق می‌یابد

می متالز - مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به برنامه‌ریزی‌ها برای آغاز دو پروژه لرزه‌نگاری در درگز و دشت‌کوه و دو پروژه غیرلرزه‌ای در جازموریان و بستان‌آباد در سال 99 اشاره کرد و گفت: امسال، سال شکوفایی و رونق طرح‌های عملیات ژئوفیزیکی اکتشاف است.
 

بورس انرژی میزبان عرضه متنوع فرآورده‌های پالایشی و پتروشیمی

می متالز - بورس انرژی ایران امروز میزبان عرضه انواع فرآورده‌های پالایشی و پتروشیمی است.
 

زندگینامه کاظم‌پور اردبیلی کتاب می‌شود

می متالز - به کوشش مدیریت موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت، در گفتگو با نزدیکان مرحوم حسین کاظم‌پور اردبیلی روایتی از زندگی، فعالیت‌ها و دیدگاه‌های سیاسی نماینده ایران در هیئت عامل اوپک منتشر می‌شود.
 

عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری در تالار سبز

می متالز - رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما