خبر
هوایی و فرودگاه ها  

پرواز در فرودگاه مهریز، منتظر مجوز سازمان هواپیمایی است

می متالز - فرماندار مهریز گفت: عملیات اجرایی نخستین فرودگاه اختصاصی در این شهرستان به پایان رسیده و برای فعالیت به همکاری سازمان هواپیمایی در صدور مجوز نیاز دارد.

به گزارش می متالز، رضا زارع زاده روز چهارشنبه در بازدید از این فرودگاه به اهمیت حمایت از بخش‌خصوصی برای سرمایه‌گذاری اشاره کرد و افزود: صدور مجوز پرواز این فرودگاه جزو مطالباتی است که امیدواریم هرچه زودتر محقق شود.

وی ادامه داد: فعالیت فرودگاه موجب توسعه و آبادانی و معرفی منطقه،  رفاه  حال مردم و همچنین ایجاد دلگرمی برای بخش‌خصوصی و سرمایه گذاران آن است.

این مسوول به سال جهش تولید اشاره کرد و گفت: تمام زمینه‌های لازم  برای مشارکت بخش‌خصوصی در اجرای طرح‌های صنعتی و تولیدی در منطقه وجود دارد.

زارع زاده خاطر نشان کرد: همکاری برای اجرای طرح‌های اقتصادی جزو رویکرد دولت و مسوولان منطقه است و امیدواریم امسال شاهد جهش تولید و اشتغال باشیم.    

نخستین فرودگاه اختصاصی یزد با ظرفیت ۵۰ فروند هواپیمای آموزشی در زمینی به مساحت ۹۸ هکتار در این شهرستان تکمیل شد و شامل باند فرود، آشیانه و سه ساختمان اداری با هدف آموزش پروازهای سبک، ۲ نفر و تاکسی پرواز است.

باند فرودگاه به طول هزار و ۶۰۰ متر و با عرض ۲۵ متر مربع که مراحل ساخت آن پایان یافت و شامل ۲ آشیانه در مساحت ۲ هزار و ۶۰۰ و یک هزار متر مربع است و  سه ساختمان اداری آن با مساحت چهار هزار و ۲۰۰ متر مربع  است.

مرکز شهرستان مهریز با ۵۵ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد و دارای پنج شهرک صنعتی و افزون بر چهار هزار نیرو در واحدهای تولیدی است.

کد خبر: 105236
تاریخ: 1399/02/31 - 17:37
منبع: تین نیوز

جهش تولید  فرودگاه مهریز  رضا زارع زاده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ماموریت جدید بانک صنعت و معدن

می متالز - بانک صنعت و معدن در طول تاریخ فعالیت‌های خود، مدیران مختلفی را تجربه کرده که برخی از آنها مدیرانی بزرگ و با سابقه بوده‌اند.
 برنامه سال ۹۹ زغال سنگ پروده طبس اعلام شد:

استخراج ۵/ ۱ میلیون تن زغال سنگ

می متالز - معادن زغالی طبس در ایران در صورت توجه کافی، می‌توانند برای ۵۰ سال آینده در منطقه اشتغالزایی پایدار ایجاد کنند و سبب توسعه اجتماعی و اقتصادی در منطقه ‌شوند.
 طی سال ۹۸؛

۲۲۰۰ واحد صنعتی در استان سمنان جواز تأسیس دریافت کردند

می متالز - معاون صنعت معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال گذشته دو هزار و ۱۹۲واحد تولیدی در بخش صنعت توانستند جواز تاسیس دریافت کنند که فعال شدن این واحدها می‌تواند کمک خوبی به اشتغال استان کند.
 رئیس خانه صنعت یزد:

70 درصد مالیات استان از بخش تولید و صنعت تامین می‌شود

می متالز - رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت یزد با بیان اینکه لازمه جهش تولید کاهش موانع پیش روی صنعت و تولید است گفت: مالیات از موانع پیش روی صنعت است به طوریکه 70 درصد مالیات استان از بخش تولید و صنعت تامین می شود.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس تشریح کرد:

چشم‌انداز صنعتی استان فارس برای تحقق جهش تولید

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: این سازمان در سال ۱۳۹۸، جواز تاسیس برای هزار و ۵۷۶ واحد طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۱۰۶ هزار و ۷۱۲ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۴ هزار و ۲۷ نفر در استان فارس صادر کرد.
 در سال «جهش تولید»؛

اعلام ضوابط معافیت از پرداخت حقوق ورودی ماشین آلات خط تولید

می متالز - معاون امور گمرکی گمرک ایران در راستای نیل به شعار سال، از اعلام ضوابط اصلی معافیت از پرداخت حقوق ورودی ماشین آلات خط تولید و ارائه تسهیلات بیشتر در سال « جهش تولید » به تولیدکنندگان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما