خبر
مسکن و ساختمان  
فرماندار اردستان تاکید کرد؛

ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز زواره

می متالز - ساخت و سازهای غیرمجاز در بخش زواره این شهرستان، تضعیف حقوق دولتی را به همراه داشته است و باید ساماندهی شود.

به گزارش می متالز، فرماندار اردستان گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز در بخش زواره این شهرستان، تضعیف حقوق دولتی را به همراه داشته است و باید ساماندهی شود.

حمیدرضا تأملی در ادامه بیان داشت: مجموعه‌ای از سهل‌انگاری و عدم نظارت در حوزه‌های مأموریتی تعدادی از دستگاه‌ها، در کنار سودجویی افرادی در شهر زواره باعث شده امروز در دو نقطه دشت انقلاب و دشت وحدت (آهنگرآباد) شاهد ساخت و سازهای زیاد غیرمجاز باشیم.

تأملی با بیان این که قطعاً مسوولیت اصلی بحث تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی و باغات با جهاد کشاورزی شهرستان است، تصریح کرد: متولی صدور پروانه ساخت و ساز هم شهرداری است که باعث شده این اتفاقات انجام شود.

فرماندار اردستان افزود: کلیه دستگاه‌های خدماتی که در ارتباط با اراضی دشت وحدت و انقلاب درگیر هستند باید تا تهیه طرح ساماندهی این مناطق خدمات جدید خود را متوقف کنند.

وی با بیان این که مجموعه‌ای از حقوق دولتی در پرونده‌های دشت انقلاب و وحدت شهر زواره تضییع شده است، تأکید کرد: برای اینکه بتوانیم این وضعیت را ساماندهی کنیم، باید جهاد کشاورزی و منابع طبیعی با کمک شهرداری نسبت به شناسنامه کردن این دو نقطه اقدام کنند.

تأملی در ادامه گفت: اتفاقاتی نظیر جرم‌خیزی و ناامنی دشت‌های وحدت و انقلاب باعث ایجاد مشکلاتی برای شهرستان شده که نیاز است این دو نقطه هرچه زودتر ساماندهی شود.

کد خبر: 105297
تاریخ: 1399/02/27 - 13:56
منبع: قلم

حمیدرضا تأملی  ساخت و ساز  زواره  غیرمجاز 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شناسایی چهار شرکت بازاریابی شبکه ای غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری

می متالز - چهار شرکت بازاریابی شبکه ای غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد.
 

افزایش ۶۵ درصدی تسهیلات ساخت مسکن

می متالز - ارزش ریالی تسهیلات بانک مسکن برای بخش ساخت و ساز در سال ۹۸، ۶۵ و ۶ دهم درصد نسبت به سال ۹۷ افزایش داشت.
 فرماندار اردستان:

کارخانه موتورسازی به کاشان منتقل نمی‌شود

می متالز - فرماندار اردستان گفت: کارخانه موتورسازی تعطیل نشده است و قرار هم نیست به کاشان منتقل شود. از طریق سازمان صنعت و معدن، استانداری و مذاکره با سهامداران قصد داریم هر چه سریع‌تر نیروهای تعدیل شده را سر کار برگردانیم.
 

زخم‌های سرباز کرده معدن آلبلاغ اسفراین

می متالز - برداشت غیرمجاز از معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین، زخم کهنه‌ای است که این روزها، سر باز کرده و حضور دردناک چند صد نفر که جان خود را بر دست گرفته‌اند تا نانی برای خانواده ببرند تیشه به دل خانواده‌های آنان است.
 

ایستگاه ایست و بازرسی در معدن آلبلاغ اسفراین برقرار شد

می متالز - فرماندار اسفراین گفت: اخیرا، حضور مردم برای برداشت غیرمجاز از معدن سرب و روی در ارتفاعات آلبلاغ، افزایش یافته است به همین لحاظ، ایستگاه ایست و بازرسی در این منطقه برقرار شد.
 

انتقاد مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی از حفاران غیرمجاز در معدن آلبلاغ

می متالز - مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی از فعالیت حفاران غیرمجاز معدن آلبلاغ اسفراین در محدوده پارک ملی ساریگل انتقاد کرد و گفت: ادامه کار آنها موجب ایجاد مشکلات اجتماعی برای خانوارهای عشایری شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما