خبر
بیمه  

بیمه‌نامه‌های فیزیکی حذف شدند

می‌متالز - بیمه مرکزی اعلام کرد که فراهم‌آوردن شرایط لازم برای حذف فیزیکی بیمه‌نامه‌های شخص ثالث ارتباطی با صدور برخط و الکترونیکی بیمه‌نامه‌ها ندارد و این برنامه هیچ‌گونه مشکلی برای شبکه فروش ندارد.

به گزارش می‌متالز، متعاقب ابلاغ بخشنامه بیمه مرکزی به شرکت‌های بیمه‌ای مبنی بر فراهم‌آوری شرایط لازم برای ارائه خدمات بیمه‌ای بدون ارایه نسخه فیزیکی و بروز برخی از ابهامات از سوی شبکه فروش شرکت‌های بیمه و بیمه‌گذاران محترم، موارد زیر را به استحضار می‌رساند:

– فراهم‌آوردن شرایط لازم برای حذف فیزیکی بیمه‌نامه‌های شخص ثالث ارتباطی با صدور برخط و الکترونیکی بیمه‌نامه‌ها ندارد و این برنامه هیچ‌گونه مشکلی را برای شبکه فروش به‌وجود نمی‌آورد.

– هرگونه تصمیم به اجرایی‌نمودن تکلیف قانونی مبنی بر فروش الکترونیکی در آینده با حفظ مصالح و منافع شبکه فروش زحمتکش شرکت‌های بیمه صورت خواهد گرفت.

– صدور بیمه‌نامه‌ها مطابق با روال موجود از طریق نمایندگی‌ها انجام می‌شود و این برنامه برای صرفه‌جویی در مصرف بی‌رویه کاغذ، کمک به حفظ محیط زیست و کاهش مراجعه حضور بیمه‌گذاران اجرا خواهد شد.

– استارت‌آپ‌های بیمه‌ای هم‌چون گذشته حق صدور هیچ نوع بیمه‌نامه‌ای را ندارند و صدور بیمه‌نامه‌ها صرفا از طریق نمایندگی‌ها و یا شعب شرکت‌های بیمه‌ای انجام می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای ”انجام امورخدمات عمومی، فنی و اداری در طرح آهک صنعتی و هیدراته پلدختر”

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد ”انجام امورخدمات عمومی، فنی و اداری در طرح آهک صنعتی و هیدراته پلدختر” را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره ثبت ستاد ۲۰۹۹۰۰۱۰۲۸۰۰۰۰۱۷ و با جزئیات مندرج در اسناد مناقصه با تضمین شرکت در مناقصه به مبلغ ۱٫۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال (یک میلیارد و یکصد میلیون) ریال (واریز نقدی یا ضمانتنامه بانکی) برگزار نماید.
 

ارایه خدمات از درگاه های الکترونیکی بانک مسکن به روال عادی برگشت

می‌متالز - سقف برداشت نقدی از خودپردازها (داخلی و شتابی) به مبلغ دو میلیون ریال در شبانه روز نیز کاهش پیدا کرد.
 

اطلاعیه مهم روابط عمومی بیمه مرکزی در خصوص حذف فیزیکی بیمه‌نامه‌ها

می متالز - بیمه مرکزی درباره حذف فیزیکی بیمه‌نامه‌ها اطلاعیه‌ای صادر کرد.
 مدیرعامل شرکت "یو آی دی" تاکید کرد:

امکان احراز هویت الکترونیکی با مشارکت "UID" و "آپ"

می متالز - امیدواریم بعد از اجرای این طرح، در مرحله بعدی وارد حوزه برگزاری مجامع به شکل الکترونیک و نیز بانکداری دیجیتال هم شویم و امکان ارائه خدمات بانکی، خدمات دولتی، خدمات شهرداری­ها و خدمات اپراتورهای تلفن همراه به شکل کاملا غیر حضوری و بدون نیاز به مراجعه فراهم کنیم.
 

همزمان با عید سعید فطر، ویژه‌نامه الکترونیکی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر منتشر شد

می متالز - همزمان با عید سعید فطر، ویژه‌نامه الکترونیکی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در ۳۰ صفحه منتشر شد.
 معاون وزیر راه به مهر پاسخ داد:

قابل توجه تأیید صلاحیت شدگان مسکن ملی

می‌متالز - معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: متقاضیان واجد شرایط مسکن ملی که پیامکی ثبت نام کرده اند، می‌توانند به سامانه الکترونیکی وزارت راه برای بارگذاری مدارک مراجعه کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما