خبر
هوایی و فرودگاه ها  

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب شد

می متالز - مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) عصر امروز طی حکمی معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) را منصوب کرد.

به گزارش می متالز، محمدمهدی کربلایی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) طی حکمی«هوشنگ یاورپور» را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی را از تاریخ ٣١/٢/٩٩ به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب می نمایم.

امیداست با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص در راستای تحقق برنامه ها و اهداف متعالی شرکت اهتمام ورزیده و در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای(مدظله العالی) بیش از پیش موفق و موید باشید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مدیرکل دفتر حوزه مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام منصوب شد

می متالز - مدیرکل دفتر حوزه مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب شد.
 

سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شهر فرودگاهی امام منصوب شد

می متالز - محمدمهدی کربلایی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی حکمی حسین تاجیک را به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب کرد.
 

هدف‌گذاری برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام

می متالز - ظرفیت‌ها و امکانات منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در جلسه مشترک مدیران این مجموعه با شرکت‌های دانش‌بنیان بیان شد.
 

راه‌اندازی خط هوایی فرودگاه امام- مشهد- تاجیکستان به زودی/ پرواز مستقیم از فرودگاه امام(ره) به 60 کشور

می متالز - مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به برنامه‌ریزی برای راه‌ندازی خط هوایی فرودگاه امام- مشهد- تاجیکستان در آینده‌ای نزدیک گفت: به 60 کشور پرواز مستقیم داریم.
 

پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) راه‌اندازی شد/ اولین پرواز فردا به کیش‌

می متالز - مدیرکل دفتر ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: ساعت 09:30 روز آینده اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره)-جزیره کیش، از ترمینال شماره یک فرودگاه امام انجام می‌شود.
 

اعضای کمیته ارزیابی زمین منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام منصوب شدند

می متالز - مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، رئیس و اعضای کمیته ارزیابی زمین منطقه آزاد تجاری این مجموعه را منصوب کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما