خبر
خودرو  

طرح جدید فروش نقدی وانت کارا 2000 - خرداد 99

می‌متالز - شرایط فروش نقدی وانت کارا 2000cc ویژه خرداد ماه اعلام شد.

به گزارش می‌متالز، فروش اینترنتی وانت کارا تک کابین و دو کابین 2000cc به صورت نقدی با قیمت قطعی و تعداد محدود از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 1399/03/07 تـا زمـان تـکمیـل ظـرفیت ارائه می شود.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد. همچنین امکان ثبت نام برای متقاضیانی است که طی 12 ماه گذشته از شرکت بهمن موتور خودرویی خریداری نکرده باشند.

گفتنی است در این طرح فروش خودروی وانت کارا مجهز به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید شامل تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و... است.
 

فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس های ذیل قابل انجام می باشد:

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 روابط‌ عمومی شستا اعلام کرد:

تشکیل صندوق بازار گردان «شستا»

می متالز - روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) از تشکیل صندوق بازارگردانی شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و با هدف حفظ صیانت از حقوق سهامداران با مدیریت صبا تامین خبر داد.
 

ورود شرکت‌های استارت‌آپی به بورس برای تحقق شعار سال ضروری است

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است می‌توان برای ورود شرکت‌های استارت‌آپی به بورس منابع مالی مورد نیاز آنها را تأمین کرد که این موضوع سبب اشتغال‌زایی بیشتر می‌شود.
 تکذیب افزایش بهای لوازم یدکی موتورسیکلت در بازار

ترخیص قطعات موتورسیکلت و دوچرخه از گمرک در انتظار مجوز بانک مرکزی

می متالز - رئیس اتحادیه فروشندگان دوچرخه، موتورسیکلت و لوازم یدکی ضمن اشاره به وضعیت ترخیص قطعات از گمرک از چگونگی قیمت‌ها و تامین لوازم یدکی موتورسیکلت در بازار خبر داد.
 

ثبت‌نام طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا آغاز می‌شود

می متالز - ثبت نام طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه‌ مهر ۹۹ از فردا آغاز می‌شود.
 استقبال قابل توجه بازار کالایی کشور از محصولات فولاد خراسان؛

رشد ۲.۵برابری درآمد «فخاس» در رینگ صنعتی بورس کالا

می متالز - مجتمع فولاد خراسان با افزایش 77 درصدی حجم عرضه محصولات خود در بورس کالا، 244 درصد رشد ریالی را در ارزش فروش محصولات خود در شش ماه نخست سال جاری کسب کرد.
 تابستان داغ فروش فولاد خراسان با 76 درصد رشد درآمد مالی

رکوردشکنی چشم‌گیر فروش «فخاس» در نیمه اول سال

می متالز - مجتمع فولاد خراسان (فخاس) با ثبت 2 هزار 737 میلیارد تومان فروش در شش ماه نخست امسال، 25 درصد رشد درآمد ریالی ناشی از فروش محصولات خود را به ثبت رساند که این رقم در مقایسه با فروش سال قبل در همین مدت، بیش از 560 میلیارد تومان افزایش درآمد را برای این شرکت بزرگ بورسی نشان می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما