خبر
جاده ای و پایانه ها  

آزادراه کنارگذر جنوبی تهران آبان ماه افتتاح می‌شود

می‌متالز - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تماس تلفنی رییس‌جمهور گفت: در این تماس گزارشی از آخرین اقدامات انجام‌شده در حوزه‌های مختلف به وی ارائه شد و رئیس جمهوری بر تکمیل دو آزادراه کنارگذر جنوبی تهران-چرمشهر-آبیک و آزادراه قزوین-رشت در منطقه منجیل رودبار تاکید کرد.

به گزارش می‌متالز، «محمد اسلامی» در تشریح موارد مطرح‌شده در این تماس تلفنی گفت: در این تماس آخرین وضعیت پروژه‌های اولویت‌دار آزادراهی و بزرگراهی کشور به استحضار رئیس‌جمهور رسانده شد.

وی افزود: در بخش دیگری از این مکالمه تلفنی، آخرین وضعیت ترانزیت و ترددهای زمینی ریلی و دریایی با همسایگان شمالی به اطلاع رئیس‌جمهور رسانده شد.

اسلامی ادامه داد: رئیس‌جمهور نیز در این تماس بر تسریع در تکمیل و آماده افتتاح کردن آزادراه کنارگذر جنوبی تهران-چرمشهر-آبیک در آبان‌ماه سال جاری تاکید کرد.

وی همچنین افزود: رئیس‌جمهور در این مکالمه احداث و تکمیل بخش میانی آزادراه قزوین-رشت در منطقه منجیل رودبار را مورد تاکید قرار داد و رفع موانعی که موجب توقف طولانی و ترافیک می‌شود را خواستار شد.

وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: در این تماس آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن مهر و اقدامات انجام‌شده در این خصوص به رئیس‌جمهور گزارش و مقرر شد، برنامه‌های افتتاحیه طرح‌های مسکن و طرح‌های زیربنایی در دست اجرای وزارت راه و شهرسازی در قالب تقویم هفتگی به رییس‌جمهور ارائه شود.

کد خبر: 105442
تاریخ: 1399/03/01 - 22:07
منبع: www.ion.ir

آزادراه  تهران  وزیر راه و شهرسازی  محمد اسلامی  بزرگراه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کارشناس بازارسرمایه تاکید کرد:

"بورس" ویترین سهم‌های مستعد سرمایه‌گذاری

می متالز - مدیرعامل کارگزاری بهین پویا گفت: هنوز سازوکار آزادسازی معاملات و قیمت ها مشخص نیست و به نظر می رسد فعالان بازار سرمایه برای خرید، به سمت سهم های عادی بازار سرمایه خواهند رفت و تا رفع ابهامات، تمایل چندانی به خرید سهام عدالت وجود نخواهد داشت.
 

راهکارهای سیمان تهران برای افزایش تولید و صادرات

می متالز - صنعت سیمان به‌عنوان یکی از صنایع استراتژیک کشور، همواره پرچمدار توسعه و حرکت رو به جلو بوده و نسبت به سایر صنایع زیرساختی کشور برای رسیدن به اهداف تعیین شده در سند چشم انداز ۲۰ ساله ۱۴۰۴ کشور پیشگام است.
 

قطار زنجان - تهران دوباره راه اندازی شد

می متالز - مدیرکل راه آهن منطقه شمال‌غرب کشور گفت: یک رام از قطارهای مسافربری حذف شده زنجان - تهران از روز جاری/ یکشنبه/ دوباره راه‌اندازی شد.
 

بهره برداری از ۹۸۰ کیلومتر آزادراه تا پایان سال

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال ۹۸۰ کیلومتر آزادراه تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد. در حال حاضر ۲۴۶۰ کیلومتر آزادراه داریم که درمجموع تا پایان سال به ۳ هزار کیلومتر می‌رسد.
 طی دو ماهه سال جاری رقم خورد:

رشد خیره کننده ۴۹۷ درصدی درآمد بورس تهران با تحقق ۲۲۵ میلیارد تومانی

می متالز - بورس تهران با ارائه گزارش عملکرد اردیبهشت و دو ماهه سال مالی از تحقق درآمد ۲۲۵.۳ میلیارد تومانی خبر داد که نسبت به دوره مشابه گذشته با رشد خیره کننده ۴۹۷ درصدی همراه است.
 

سند هدیه چینی‌ها به شهرداری تهران/ دستگاه بی‌خطرسازی زباله به کجا می‌رود؟

می متالز - فردا دستگاه بی خطرسازی زباله بیمارستانی اهدایی کشور چین از گمرک ترخیص می شود. بارنامه این دستگاه به نام شهرداری تهران است اما گفته می شود این دستگاه قرار است به شهردیگری منتقل شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما