خبر
مس   فن آوری های نوین   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

اپلیکیشن «سامانه پایش سلامت کارکنان» در شرکت مس راه‌اندازی شد

می متالز - اپلیکیشن «سامانه پایش سلامت کارکنان» در شرکت مس راه‌اندازی شد.

به گزارش می متالز، «سیدمهدی روح‌الامینی» گفت: با توجه به درخواست امور بهداشت و درمان و ایمنی، بهداشت و محیط زیست درخصوص ایجاد اپلیکیشن ثبت اطلاعات خوداظهاری علائم بیماری و ثبت موارد عدم رعایت بهداشت، به‌منظور پایش سلامت افراد و محیط کار، اپلیکیشن «سامانه پایش سلامت کارکنان» تولید شده و آماده بهره‌برداری است.

وی با اشاره به انتقال اطلاعات پرسنلی موجود به جدول‌های سیستم، افزود: این اپلیکیشن قابلیت‌هایی ازجمله احراز هویت فرد با ارسال پیامک و کنترل کد ملی، نمایش اطلاعات شناسنامه‌ای و کارمندی افراد، امکان خوداظهاری علائم بیماری توسط پرسنل، بازخورد پیشنهاد سیستمی در قبال انجام خوداظهاری و... را دارد.

روح‌الامینی ادامه داد: همچنین امکان ثبت گزارش‌های عدم رعایت موارد بهداشت فردی و محیطی، امکان ثبت اطلاعات درخصوص افراد مشکوک به کرونا یا در تماس با آن‌ها، امکان اخذ گزارش‌های مدیریتی برای پیگیری اطلاعات ثبت‌شده در سیستم، پایش افراد و تماس با آن‌ها از دیگر قابلیت‌های این اپلیکیشن است.

سرپرست طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه «سامانه پایش سلامت کارکنان» بر بستر اینترنت پیاده‌سازی شده، گفت: این اپلیکیشن بر روی تلفن همراه با سیستم عامل اندروید 4.1 به بالا قابل نصب و بهره‌برداری است؛ همچنین نحوه دسترسی به فایل برنامه برای نصب و استفاده، با همکاری روابط عمومی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فروش سهام عدالت در اپلیکیشن ۷۲۴

می متالز - دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن ۷۲۴ جزییات سهام خود را مشاهده و به سادگی بفروشند.
 

فروش سهام‌عدالت در اپلیکیشن ۷۲۴

می متالز - دارندگان سهام‌عدالت می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن ۷۲۴ جزئیات سهام خود را مشاهده و به سادگی بفروشند. با نصب اپلیکیشن ۷۲۴ مشمولان سهام‌عدالت که طی اعلام قبلی روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده‌اند، از امروز می‌توانند با ورود به این اپلیکیشن وضعیت سهام موجود در سبد دارایی‌هایشان را مشاهده کنند.
 

جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه با حضور مدیر عامل شرکت مس برگزار شد

می متالز - جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه با حضور دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس با هدف بررسی عملکرد تولیدی این مجتمع در سال جهش تولید برگزار شد.
 

با اپلیکیشن ۷۲۴ جزئیات سهام عدالت را مشاهده و به سادگی بفروشید

می متالز - دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن ۷۲۴ از محصولات شرکت بورسی، جزییات سهام را مشاهده و به سادگی بفروشند.
 

گلایه مندی کارگران معدن مس چهار گنبد

می متالز - جمعی از کارگران معدن مس چهار گنبد سیرجان صبح امروز به پرداخت نشدن حقوق و مزایای خود در دو ماه گذشته معترض شدند.
 مدیرعامل شرکت کانی مس عنوان کرد:

از گسترش بومی سازی تا حضور موفق در طرح‌های توسعه‌ای صنعت مس

می متالز - مهندس شهرام سعید گفت: در سال 1398 با حمایت و همراهی دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و با اتکا به تجربه‌های اندوخته شده در شرکت کانی مس به عنوان یک شرکت توانمند در حوزه خدمات مهندسی موفق شدیم طرح توسعه ذوب خاتون آباد را در مدت کوتاهی به سرانجام [...]
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما