خبر
سیمان و بتن   ریخته گری   عکس  
گزارش تصویری؛

بازدید کارگروه جهش تولید از صنایع شاهرود

می متالز - کارگروه جهش تولید با حضور فرماندار این شهرستان از ۲ واحد تولیدی "کارخانه سیمان " و "ریخته گری دقیق پارس" بازدید کرده و مشکلات آنان را بررسی نمودند.

به گزارش می متالز، کارگروه جهش تولید با حضور فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه، رئیس دادگستری و رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و سایر مسوولان این شهرستان از ۲ واحد تولیدی "کارخانه سیمان " و "ریخته گری دقیق پارس" بازدید کرده و مشکلات آنان را بررسی نمودند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر راه و شهرسازی:

قیمت فعلی مسکن بیشتر متاثر از بازارهای موازی است

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت فعلی مسکن بیشتر متاثر از بازارهای موازی است تا بحث عرضه و تقاضا.
 

افزایش ۳۵ درصدی ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی

می متالز - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: بهره‌برداری از ۱۶ طرح پتروشیمی در سال «جهش تولید» سبب افزایش ۳۵ درصدی ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی کشور می‌شود.
 سرپرست وزارت صنعت:

هدف‌گذاری امسال دستیابی به ۱۰.۵ میلیارد دلار صادرات معدنی

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: امسال هدف‌گذاری صادرات محصولات معدنی دستیابی به ۱۰.۵ میلیارد دلار صادرات است.
 

محکومیت تعدادی از کارمندان گمرک گیلان و دو استان دیگر

می متالز - رییس کل دادگستری استان اردبیل از صدور حکم محکومیت برای ۱۱ نفر به اتهام اخذ رشوه و تضییع حقوق دولتی در اردبیل خبر داد.
 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

سهم استان زنجان در تمام شاخص‌های صنعتی، بالاتر از میانگین کشوری است

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: استان زنجان حدود ۱.۳ درصد از مساحت و جمعیت کشور را دارد اما وضعیت این استان در بسیاری از ویژگی‌ها و شاخص‌ها بالاتر از میانگین کشوری است.
 

افتتاح کارخانه مس کاتد به زودی در رزن

می متالز - کارخانه تولید مس کاتد در شهرستان رزن به زودی افتتاح می شود. این کارخانه بزرگترین تولید کننده غرب کشور است و سالانه ۱۵۰۰ تن مس کاتد تولید می کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما