خبر
حمل و نقل   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
به مناسبت روز جهانی ارتباطات انجام گرفت؛

برگزاری اولین گردهمایی مجازی روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی

می متالز - برگزاری اولین گردهمایی مجازی روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی اولین گردهمایی مجازی روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی صبح امروز در سالن آمفی تئاتر شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش می متالز، امروز سی ام اردیبهشت ماه و به مناسبت روز جهانی ارتباطات اولین گردهمایی مجازی روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی به میزبانی شورای هماهنگی روابط عمومی وزارتخانه در شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور وزیر راه و شهرسازی و به واسطه شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس انجام گرفت، جمعی از کارشناسان عرصه روابط عمومی از جمله سیدقاسم بی نیاز، رئیس رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارتخانه به ارائه نقطه نظرات خود در بحث ارتباطات پرداخته و بر لزوم بهره گیری از روش های نوین در عصر جدید ارتباطات تاکید داشتند.

در بخش دیگری از این مراسم و در ارتباط ویدئو کنفرانسی گرفته شده، وزیر راه و شهرسازی شنونده صحبت های برخی از مدیران کل روابط عمومی دستگاه های زیرمجموعه از جمله سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بود.

در این گفتمان، فخاران، مدیرکل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برلزوم تجهیز روابط عمومی ها و اضافه شدن نیروهای کارآمد به این مجموعه و همچنین دیگر سازمان های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد. همچنین در این قسمت از برنامه استان های اصفهان و خوزستان این فرصت را پیدا کردند که در ارتباط مجازی با وزیر راه و شهرسازی در این مراسم به طرح موضوع بپردازند که یکی از این موارد، اضافه شدن بخش امور بین الملل به روابط عمومی ها بود.

در حاشیه این مراسم، از خانم اصغرزاده، مسئول سابق روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که ظرف چند روز گذشته حکم بازنشستگی ایشان اعلام شد، تقدیر به عمل آمد و لوحی از سوی وزیر راه و شهرسازی به پاس زحمات چندین ساله در «هما» به ایشان تقدیم شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اقتصاد فرانسه ۱۱ درصد کوچک شد

می متالز - وزیر مالی فرانسه اعلام کرد اقتصاد کشورش ۱۱ درصد در سال جاری آب خواهد رفت. او هشدار داد که روزهای سخت بیشتری در راه است.
 

نفت برنت از ۴۰ دلار عبور کرد

می متالز - قیمت نفت روز چهارشنبه با امیدواری به تمدید کاهش تولید اوپک پلاس در حجم فعلی و احیای تقاضا، صعود کرد و نفت برنت برای نخستین بار از ماه مارس به این طرف به مرز ۴۰ دلار صعود کرد.
 

ریزش دوباره دلار

می متالز - شاخص دلار برای چهارمین روز متوالی در معاملات خارجی نسبت به روز قبل خود کاهش پیدا کرد.
 

اجرای بزرگترین طرح گمرک ایران از نظر ریالی

می متالز - مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین، بزرگترین شاهراه اقتصادی ایران و قلب تپنده صادرات کالاهای غیرنفتی کشورمان به عراق است که این روزها حجم مبادلات تجاری و مرزی در این گذرگاه بین‌المللی به اوج خود رسیده است.
 

آثار کرونا بر ایران خودرو دیزل و تاخیر اندک در سفارش های خارجی

می متالز - ایران خودرو دیزل از آثار کرونا بر فعالیت های اسفند خبر داد و اعلام کرد: تا پایان سال ۹۹ آثار ناشی از تاخیر زمانی در ارسال سفارش های خارجی بر هزینه های شرکت ناچیز است.
 

تداوم افت فروش هیوندای

می متالز - هیوندای‌موتور اعلام کرد فروش ماه مه این شرکت نسبت به همین مدت در سال ۲۰۱۹ با افت ۳۹ درصدی روبه‌رو شد و به عدد ۲۱۷ هزار و ۵۱۰ دستگاه در سطح جهان رسید، در حالی که تداوم پیامدهای شیوع ویروس کرونا همچنان در حال ضربه‌زدن به خودروسازی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما