خبر
زغال سنگ  

پیگیری دستگاه قضایی استان کرمان برای رفع مشکلات کارگران زغال سنگ

می متالز - رییس کل دادگستری استان کرمان از پیگیری دستگاه قضایی این استان برای رفع مشکلات کارگران زغال سنگ خبر داد.

به گزارش می متالز، یدالله موحد از پیگیری دستگاه قضایی استان برای رفع مشکلات کارگران زغال سنگ خبر داد و گفت: در این رابطه نشست مشترکی با مدیرعامل صندوق بازنشستگی و استاندار کرمان برگزار شده است.

وی افزود: افزود: علاوه بر این نشست، پیگیری‌های بعدی از سوی دستگاه قضایی در راستای دفاع از حقوق عامه در حوزه کارگری انجام خواهد شد.

رییس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: حمایت از تولید در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان جهش تولید نامگذاری شده، یک راهبرد اصلی است و تمامی مجموعه‌های مربوطه باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان خاطرنشان کرد: جهش تولید مسئولیتی بزرگ، امر ولایی، حکم شرعی و وظیفه وجدانی است و باید با استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت‌های موجود محقق شود.

موحد اظهار داشت: پشتوانه حمایت قضایی از واحد‌های تولیدی و صنعتی زمینه تداوم فعالیت‌های این واحد‌ها را با رعایت موازین قانونی و در راستای رفع موانع تولید فراهم می‌کند، زیرا با وجود حمایت‌های قضایی از طرفین دست اندرکار در جهش تولید، ضمانت اجرای مصوبات پررنگ‌تر بوده و هر یک از طرفین با مسئولیت پذیری بیشتری نسبت به اجرای تعهدات خود اقدام خواهند کرد.

کد خبر: 105496
تاریخ: 1399/02/31 - 11:48
منبع: خبرگزاری میزان

جهش تولید  یدالله موحد  کارگران زغال سنگ 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ماموریت جدید بانک صنعت و معدن

می متالز - بانک صنعت و معدن در طول تاریخ فعالیت‌های خود، مدیران مختلفی را تجربه کرده که برخی از آنها مدیرانی بزرگ و با سابقه بوده‌اند.
 برنامه سال ۹۹ زغال سنگ پروده طبس اعلام شد:

استخراج ۵/ ۱ میلیون تن زغال سنگ

می متالز - معادن زغالی طبس در ایران در صورت توجه کافی، می‌توانند برای ۵۰ سال آینده در منطقه اشتغالزایی پایدار ایجاد کنند و سبب توسعه اجتماعی و اقتصادی در منطقه ‌شوند.
 طی سال ۹۸؛

۲۲۰۰ واحد صنعتی در استان سمنان جواز تأسیس دریافت کردند

می متالز - معاون صنعت معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال گذشته دو هزار و ۱۹۲واحد تولیدی در بخش صنعت توانستند جواز تاسیس دریافت کنند که فعال شدن این واحدها می‌تواند کمک خوبی به اشتغال استان کند.
 رئیس خانه صنعت یزد:

70 درصد مالیات استان از بخش تولید و صنعت تامین می‌شود

می متالز - رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت یزد با بیان اینکه لازمه جهش تولید کاهش موانع پیش روی صنعت و تولید است گفت: مالیات از موانع پیش روی صنعت است به طوریکه 70 درصد مالیات استان از بخش تولید و صنعت تامین می شود.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس تشریح کرد:

چشم‌انداز صنعتی استان فارس برای تحقق جهش تولید

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: این سازمان در سال ۱۳۹۸، جواز تاسیس برای هزار و ۵۷۶ واحد طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۱۰۶ هزار و ۷۱۲ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۴ هزار و ۲۷ نفر در استان فارس صادر کرد.
 در سال «جهش تولید»؛

اعلام ضوابط معافیت از پرداخت حقوق ورودی ماشین آلات خط تولید

می متالز - معاون امور گمرکی گمرک ایران در راستای نیل به شعار سال، از اعلام ضوابط اصلی معافیت از پرداخت حقوق ورودی ماشین آلات خط تولید و ارائه تسهیلات بیشتر در سال « جهش تولید » به تولیدکنندگان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما