خبر
خودرو  

برخورد با خودروهای شماره گذاری نشده در خارج از کارخانه

می‌متالز - معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از برخورد پلیس با خودروهای شماره‌گذاری نشده در محیط خارج از کارخانه خبر داد.

به گزارش می‌متالز به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر مرادی درباره احتکار خودرو در برخی از پارکینگ ها و انبارها گفت: برابر مقررات هیچ خودرویی بدون آنکه شماره‌گذاری شود اجازه خروج از کارخانه را ندارد و از این رو اگر پلیس در جایی خارج از کارخانه خودرویی شماره گذاری نشده را ببیند در حکم احتکار بوده و با آن برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به محل هایی ممکن است برای نگهداری چنین خودروهایی انتخاب شوند، گفـت: پلیس اجازه نخواهد داد که در شرایط فعلی  افراد سودجو بخواهند به قیمت احتکار و ... اقدام به اخلال در بازار کنند و قطعا هرفضایی هم که چنین تخلفی در آن رخ دهد پلمب خواهد شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از مردم نیز خواست که در این خصوص با پلیس همکاری کنند و گفت: از مردم می‌خواهیم که درصورت مشاهده انبارها و پارکینگ‌هایی که خودروهای شماره گذاری نشده در آن نگهداری می‌شود، موضوع را حتما به پلیس گزارش کنند.

سرهنگ مرادی که به افرادی که ممکن است پارکینگ یا بخشی از فضای در اختیارشان را هم به افراد سودجو برای احتکار خودرو اجاره دهند هم گفت: این افراد باید بدانند که نگهداری خودروهای شماره گذاری نشده در خارج از محیط کارخانه حکم احتکار را خواهد داشت و آنان نیز در این اقدام شریک خواهند بود، از این رو لازم است مسئولان چنین فضاهایی هوشیاری خود را حفظ کنند.

کد خبر: 105529
تاریخ: 1399/03/02 - 17:36
منبع: www.donyayekhodro.com

شماره گذاری  کارخانه  خودرو  پلیس  سرهنگ نادر مرادی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دهقانی مطرح کرد:

ورود مجلس به موضوع مکانیزم خودروسازان برای پیش فروش خودرو/راهکار ساماندهی بازار چارچرخ ها چیست؟

می متالز - نماینده مردم ورزقان در مجلس یازدهم می گوید اگر خودروسازان به وعده‌های خود عمل کرده و خودروهای پیش فروش را در موعد مقرر به مردم تحویل دهند، تقاضا در بازار خودرو کاهش یافته و می‌توان به ساماندهی بازار امید بست.
 

کشف 198 خودرو فاقد پلاک در البرز

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف 198 دستگاه خودروی فاقد پلاک طی دو هفته اخیر در این استان خبر داد.
 از تمدید مهلت سه ماهه ترخیص تا صفرشدن احتمال آزادسازی واردات

آزادسازی واردات خودرو؛ مغایر با سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی

می متالز - مهلت ترخیص خودروهای بلاتکلیف‌مانده در گمرکات در روز پایانی اردیبهشت‌ماه به ‌اتمام رسید. این درحالی است که از مجموع 5 هزار و ۱۰۸ دستگاه خودرو باقی‌مانده که باید طی مصوبه بهمن‌ماه ۹۸ ترخیص می‌شد، حدود یک‌هزار و ۳۸۹ دستگاه ترخیص و 3 هزار و ۷۱۹ دستگاه در گمرک ماند .
 پیش گشایش:

تاثیر تعطیلات سه روزه بر بازار

می متالز - ادامه روند نوسانی بازار محتمل‌ترین پیش بینی در خصوص معاملات روز‌های پیش رو بازار سرمایه است.
 

دو منبع برای تخصیص ارز به قطعه‌سازان مشخص شد

می متالز - به گفته عضو هیات مدیره انجمن سازندگان قطعه و مجموعه‌های خودرو، در جلسات با معاون ارزی بانک مرکزی مقرر شد خودروسازان و قطعه‌سازان از این پس ارز مورد نیاز خود را از دو روش ارز اشخاص و ارز حاصل از صادرات تامین کنند.
 

کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار

می متالز - رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با بیان اینکه روند کاهشی قیمت خودرو آغاز شده اما تقاضای واقعی برای خرید وجود ندارد، معتقد است که روند بازار خودرو کاملا وابسته به عرضه خودروسازان خواهد بود؛ میزان بالای ثبت‌نام‌ها نشان می‌دهد که همچنان فاصله زیاد قیمت کارخانه و بازار، جذاب است؛ اما اگر فاصله ۱۰ درصدی ابلاغی که با افزایش عرضه رخ می‌دهد، اجرا شود بازار از دلالی‌ها دور می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما