خبر
آهن و فولاد  

ارتقای رکورد تولید ماهیانه آهن اسفنجی در فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری

می متالز - همزمان با دومین ماه از سال جهش تولید، کارکنان پرتلاش واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت با تولید 72533 تن محصول، موفق به ارتقای 2228 تنی رکورد تولید ماهیانه نسبت به آخرین رکورد در دی ماه 98 شدند.

به گزارش می متالز، جمشید علی بابایی مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت ضمن بیان این موضوع، گذر تولید بیش از دو میلیون تن آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم از آغاز راه اندازی خبر داد و افزود: دست یابی به این موفقیت ها با حمایت سهامداران (فولاد مبارکه و ایمیدرو) و مدیریت عامل و نیز تلاش و همدلی کارکنان شرکت و پیمانکاران در تمامی بخش ها امکان پذیر شد و ابراز امیدواری نمود با تامین گندله مورد نیاز و قطعات یدکی اصلی بتوان روند تولید را حفظ نمود.
سرپرست واحد تکنولوژی و توسعه با اشاره به پیشرفت 82 درصدی روند اجرای پروژه فولادسازی شرکت گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری با راه اندازی این واحد، در بهره برداری از واحد فولادسازی و ریخته گری نیز مانند واحد احیاء مستقیم در بین واحدهای فولاد استانی پیشتاز باشیم.
علی بابایی تاکید نمود که پیمانکاران کنسرسیوم اجرایی پروژه فولادسازی با افزایش تعداد شیفت کار خود می توانند ضمن جبران تاخیرات در اجرا فعالیت های پروژه نیز تسریع و تا پایان بهمن ماه عملیات نصب تکمیل و وارد فاز راه اندازی گردیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فولاد هرمزگان:

توسعه ای فراگیر در جهت تحقق شعار سال جهش تولید

می متالز - شرکت فولاد هرمزگان سومین شرکت بزرگ فولادی کشور با ظرفیت تولید یک و نیم میلیون تن تختال در کرانه خلیج فارس و غرب بندرعباس واقع شده است . این شرکت سهم به سزایی در اقتصاد کشور و به تبع آن اقتصاد استان هرمزگان را داراست.
 

رکورد تولید ماهیانه آهن اسفنجی فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری ارتقا یافت

می متالز - مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری گفت: در دومین ماه از سال جهش تولید، این شرکت با تولید ۷۲هزار و ۵۳۳ تن محصول، موفق به ارتقای ۲هزار و ۲۲۸ تنی تولید آهن اسنفجی در ماه شد.
 تحلیلگر ارشد بین المللی صنایع معدنی و فولاد:

افزایش ضریب کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی در شرایط فعلی، گل به خودی است

می متالز - تحلیلگر ارشد بین المللی صنایع معدنی فولاد معتقد است افزایش ضریب کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی در شرایط فعلی، گل به خودی است و باید با کنار گذاشتن منافع بنگاهی، به منافع ملی اندیشیده و از فولادسازان که شرایط دشواری در سال جاری برای صادرات دارند حمایت کنیم.
 به منظور تحقق "جهش تولید"؛

تولید ۳۰ میلیون تنی فولاد خام در سال ۹۹ برنامه‌ریزی شد

می متالز - معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، اهداف کمی بخش معدن و صنایع معدنی در سال جهش تولید را اعلام کرد که بر مبنای آن تولید ۳۰ میلیون تنی فولاد خام برنامه ریزی شده است.
 معاون خرید شرکت ذوب آهن اصفهان از جلسه مهم و پر چالش قیمت گذاری گفت:

ذوب آهن با هر گونه افزایش قیمت سنگ آهن مخالف است/ اگرچه توافق عملیاتی حاصل نشده اما قدم مثبتی در جهت شفاف سازی منافع همه حلقه های زنجیره برداشته شد

می متالز - محمدجعفر صالحی، معاون خرید شرکت ذوب آهن اصفهان در خصوص جلسه تعیین نسبت‌های قیمتی زنجیره فولاد اظهار کرد: این نشست بنا به دعوت معاونت امور معدنی وزارت صمت با عنوان قیمت گذاری سنگ آهن و محصولات معدنی با حضور تولیدکنندگان مواد آهن دار شامل سنگ آهن، کنسانتره و گندله و همچنین تولیدکنندگان فولاد تشکیل شد.
 

تولید بیش از ۲۷ میلیون تن آهن اسفنجی و رشد ۷ درصدی آن در سال ۹۸

می متالز - بررسی آمارهای شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی کشور از تولید ۲۷ میلیون و ۳۶ هزار و ۴۳۱ تن آهن اسفنجی و رشد ۷ درصدی آن در مقایسه با سال ۹۷ است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما