خبر
اقتصاد  

ابلاغ عوارض خروج از کشور سال ۹۹ /سفر اول ۲۶۴ هزار تومان

می‌متالز - سازمان امور مالیاتی عوارض خروج از کشور در سال ۹۹ را به بانک عامل ابلاغ کرد. امیدعلی پارسا در مکاتبه‌ای با رئیس بانک ملی عوارض خروج از کشور در سال جاری موضوع ماده ۴۵ قانون مالیات بر ارزش افزوده به موجب قانون بودجه سال ۱۳۹۹ را ابلاغ کرد.

به گزارش می‌متالز، عوارض خروج از کشور برای سفر اول هر مسافر ایرانی به خارج از کشور به غیر از سفرهای زیارتی، ۲۶۴ هزار تومان در نظر گرفته شده است و برای سفر دوم این هزینه ۵۰ درصد اضافه می‌شود و در واقع به مبلغ ۳۹۶ هزار تومان می‌رسد.

همچنین هزینه عوارض خروج از کشور برای سفرهای سوم و بیشتر از آن نسبت به سفر اول ۱۰۰ درصد افزایش می‌یابد و به مبلغ ۵۲۸ هزار تومان می‌رسد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خبر خوش رئیس سازمان مالیاتی برای بخش تولید

می متالز - رقم کل فرار مالیاتی کشور بین ۴۰ تا ۴۵ هزار میلیارد تومان است.
 

شیوه نامه اعطای مجوز اقامت پنج ساله به سپرده‌گذاران و سرمایه‌گذاران خارجی به بانک ملی ابلاغ شد

می متالز - «شیوه نامه اعطای مجوز اقامت پنج ساله به سپرده‌گذاران و سرمایه‌گذاران خارجی» و «فرم درخواست سپرده‌گذاران و سرمایه‌گذاران خارجی برای دریافت مجوز اقامت پنج ساله» برای اجرا به بانک ملی ابلاغ شد.
 توسط بانک مرکزی:

مجوز قرارداد ارزی سپرده‌گذاران و سرمایه‌گذاران خارجی ابلاغ شد

بانک مرکزی شیوه نامه صدور مجوز اقامت پنج ساله به سپرده‌گذاران و سرمایه‌گذاران خارجی را با هدف قرارداد سپرده گذاری ارزی به بانک ملی ایران ابلاغ کرد.
 

همیاری کارکنان اداره امور شعب ایلام در پویش کمک مومنانه

می متالز - کارکنان اداره امور شعب استان ایلام بانک ملی ایران در قالب پویش کمک مومنانه در تهیه و تامین اقلام مورد نیاز خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر استان مشارکت کردند.
 

پرداخت بیش از دو هزار فقره تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران در سال 99

می متالز - بانک ملی ایران با هدف رونق محیط کسب و کار و تامین سرمایه بنگاه های اقتصادی بیش از دو هزار فقره تسهیلات مضاربه در یک ماه نخست امسال تخصیص داده است.
 

روند کاهشی مطالبات غیر جاری در بانک ملی

می متالز - نسبت مطالبات غیر جاری به کل تسهیلات پرداختی در بانک ملی در پایان سال گذشته به ۶درصد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما