خبر
مواد معدنی   بیمه   سرمایه گذاری  

نقش معدن در توسعه پایدار و تولید ملی

می متالز - مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی در پیامی به مناسبت روز معدن بر لزوم توجه به نقش معدن در توسعه پایدار و تولید ملی تاکید و تصریح کرد: اکنون زمان آن است تا در کنار ارتقا سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی، این صنعت به جایگاه شایسته خود در اقتصاد کشور دست یابد.

به گزارش می متالز، «فرید دهقانی» با تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز معدن خاطرنشان کرد: فرا رسیدن هفته معدن، یادآور تلاش همه کسانی است که با فعالیت در حوزه‌های متنوع بخش معدن، گام‌های بزرگی را برای حرکت کشور به سمت توسعه و شکوفایی برداشته‌اند.  

‌وی افزود: نامگذاری سال ۱۳۹۹ به نام سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، هم فرصتی برای توجه دو چندان به معدن، به عنوان یکی از مولفه‌ها و پایه‌های اصلی جهش تولید است و هم مسوولیت فعالان و دست‌اندرکاران بخش معدن را دو چندان می‌کند.

مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با تاکید بر نقش معدن در تولید ملی اظهار کرد: اکنون فرصت خوبی است که از توانمندی معدنی ایران استفاده کرده و جایگاه خود را در جامعه جهانی بدست آوریم و نقش معدن را در توسعه پایدار دریابیم و در کنار ارتقا سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی، این صنعت به جایگاه شایسته خود در اقتصاد کشور دست یابد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر راه و شهرسازی:

قیمت فعلی مسکن بیشتر متاثر از بازارهای موازی است

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت فعلی مسکن بیشتر متاثر از بازارهای موازی است تا بحث عرضه و تقاضا.
 

افزایش ۳۵ درصدی ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی

می متالز - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: بهره‌برداری از ۱۶ طرح پتروشیمی در سال «جهش تولید» سبب افزایش ۳۵ درصدی ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی کشور می‌شود.
 سرپرست وزارت صنعت:

هدف‌گذاری امسال دستیابی به ۱۰.۵ میلیارد دلار صادرات معدنی

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: امسال هدف‌گذاری صادرات محصولات معدنی دستیابی به ۱۰.۵ میلیارد دلار صادرات است.
 

محکومیت تعدادی از کارمندان گمرک گیلان و دو استان دیگر

می متالز - رییس کل دادگستری استان اردبیل از صدور حکم محکومیت برای ۱۱ نفر به اتهام اخذ رشوه و تضییع حقوق دولتی در اردبیل خبر داد.
 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

سهم استان زنجان در تمام شاخص‌های صنعتی، بالاتر از میانگین کشوری است

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: استان زنجان حدود ۱.۳ درصد از مساحت و جمعیت کشور را دارد اما وضعیت این استان در بسیاری از ویژگی‌ها و شاخص‌ها بالاتر از میانگین کشوری است.
 

افتتاح کارخانه مس کاتد به زودی در رزن

می متالز - کارخانه تولید مس کاتد در شهرستان رزن به زودی افتتاح می شود. این کارخانه بزرگترین تولید کننده غرب کشور است و سالانه ۱۵۰۰ تن مس کاتد تولید می کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما