خبر
آهن و فولاد   فلزات غیرآهنی  

افزایش 3 برابری تولید ورق قلع‌ اندود در چهارمحال و بختیاری

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: تولید ورق قلع اندود در تنها کارخانه این محصول در چهارمحال و بختیاری سه برابر افزایش یافته است.

به گزارش می متالز، سجاد رستمی گفت: اردیبهشت امسال 8هزار تن ورق قلع اندود در این واحد صنعتی تولید و روانه بازار‌های داخلی شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه برابر افزایش داشته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود بزرگترین و مدرن‌ترین خطوط تولید ورق قلع اندود کشور در کارخانه فولاد توان آور آسیا افزود: سال گذشته در این کارخانه ۴۵ هزار تن ورق قلع اندود تولید شده است.

وی اظهار داشت: این واحد تولیدی با بهره‌گیری از ماشین‌آلات و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید ورق قلع اندود با کیفیت بالا و مطابق استاندارد‌های جهانی و تامین نیاز صنایع مختلف کرده است.

رستمی با بیان اینکه این مجتمع با ظرفیتی افزون بر ۱۵۰ هزار تن در سال به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ورق قلع اندود در ایران و خاورمیانه شناخته شده است، عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال ۷۰ تا ۸۰ هزار تن ورق قلع اندود در این کارخانه تولید شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان:

وصول حقوق دولتی معادن زنجان در اولویت کاری قرار دارد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: اولویت‌هایی در سال جاری برای حوزه معدن در نظر گرفته شده و به صورت عملیاتی و کاربردی، پیگیری می‌شود که اولویت اول، تلاش برای وصول حقوق دولتی معادن در سال جاری و همچنین حقوق معوق سال‌های گذشته است.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:

راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی راکد دارای توجیه در کردستان/ گام های جهش تولید در کردستان هر روز محکم‌تر می شود

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در بازدید از ۶ واحد تولیدی گفت:گام‌های مسئولان در کردستان برای رفع موانع موجود بر سرراه تولیدکنندگان و در نتیجه تحقق جهش تولید هر روز محکم‌تر می‌شود.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان خبر داد:

افتتاح پتروشیمی هگمتانه در هفته دولت امسال

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از افتتاح پتروشیمی هگمتانه در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: پتروشیمی هگمتانه ۲۲ درصد از نیاز کشور به PVC گرید پزشکی را تأمین خواهد کرد.
 

صدور بیش از 23 هزار فقره پروانه کسب صنفی در سال 98 در استان فارس

می متالز - معاون بازگانی و امور اقتصادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: طی سال گذشته 23هزار و دویست و سی و پنج فقره پروانه کسب صنفی در حوزه توزیعی، تولیدی، خدماتی و خدمات فنی در استان فارس صادر شده است.
 

فعال‌سازی کلینیک صنعتی برای عارضه یابی شهرک های صنعتی گیلان در دستور کار قرار گرفت

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و رفع مشکلات زیرساختی شهرکهای صنعتی استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: رفع مشکلات شهرک به شهرک و نواحی صنعتی و عارضه یابی آنها در دستور کار کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال جهش تولید است.
 رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت قم:

واحدهای تولیدی قم به شهرک‌های صنعتی منتقل می‌شود

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: تلاش داریم تمام واحدهای تولیدی را که از ماهیت صنفی خارج و به شکل صنعتی درآمده را به‌سرعت به شهرک‌های صنعتی منتقل کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما