خبر
زغال سنگ  

دستگاه قضائی کرمان برای تعیین تکلیف کارگران زغال سنگ وارد عمل شد

می متالز - رئیس‌کل دادگستری استان کرمان از پیگیری دستگاه قضائی این استان برای تعیین تکلیف کارگران زغال سنگ خبر داد و گفت: در این رابطه نشست مشترکی با مدیرعامل صندوق بازنشستگی و استاندار کرمان برگزار شده است.

به گزارش می متالز، یدالله موحد افزود: علاوه بر این نشست، پیگیری های بعدی از سوی دستگاه قضائی در راستای دفاع از حقوق عامه در حوزه کارگری نیز انجام خواهد شد. 
وی تصریح کرد: حمایت از تولید در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان جهش تولید نامگذاری شده، راهبردی اصلی است و تمام مجموعه های مربوطه باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان خاطرنشان کرد: جهش تولید مسئولیتی بزرگ، امر ولایی، حکم شرعی و وظیفه وجدانی است و باید با استفاده حداکثری از تمام ظرفیت های موجود  محقق شود.
موحد اظهار داشت: پشتوانه حمایت قضایی از واحدهای تولیدی و صنعتی زمینه تداوم فعالیت های این واحدها را با رعایت موازین قانونی و در راستای رفع موانع تولید فراهم می کند زیرا با وجود حمایت های قضایی از طرفین دست اندرکار در جهش تولید، ضمانت اجرای مصوبات پررنگ تر بوده و هر یک از طرفین با مسئولیت پذیری بیشتری نسبت به اجرای تعهدات خود اقدام خواهند کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کرایه حمل بار صادراتی افزایش یافت

می متالز - کرایه حمل بار صادراتی در سه ماه گذشته به شکل سرسام آوری افزایش یافت.
 

۲۵ معدن راکد در هرمزگان فعال شد

می متالز - سال گذشته ۲۵ معدن غیرفعال و راکد در استان با مجموع سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۲۷۰ نفر فعال شد.
 رییس سازمان صمت قزوین:

استان قزوین همه شاخص های لازم برای توسعه صنعتی را دارد

می متالز - ️رییس سازمان صمت استان قزوین در حاشیه بازدید از 6 واحد صنعتی و تولیدی در شهرصنعتی البرز گفت: استان قزوین همه شاخص های لازم را برای توسعه صنعتی دارا میباشد.
 معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:

پویش افتتاح طرح های بزرگ صنعتی و معدنی در کشور/ بهره‌وری سرمایه در تولید باید جدی گرفته شود

می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت : افتتاح هفتگی طرح‌های ملی را برنامه ریزی شده که بر اساس آن، تعدادی از واحدهای بزرگ و مهم در خرداد ماه به بهره‌برداری خواهند رسید.
 

جهش تولید در تنها کارخانه سیمان سفید جنوب شرق کشور

می متالز - کارخانه سیمان کرمان برای جهش تولید امسال ظرفیت تولید سیمان سفید را به 60 هزار تن افزایش داده و نیاز جنوب شرق کشور را برطرف می کند.
 

مقایسه عملکرد ایمیدرو‌ در سال ۹۷ و سال ۹۸ به رغم تحریم ها

می متالز - در این فیلم کوتاه نشان داده می‌شود؛ مقایسه عملکرد ایمیدرو‌ طی سال‌های ۹۷ و ۹۸ و شروع سال جهش تولید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما