خبر
کاشی و سرامیک  

افزایش ۵۱ درصدی تولید «لعابیران» در سال ۹۸

می متالز - مدیرعامل شرکت لعابیران از افزایش ۵۱درصدی تولید این شرکت در سال ۹۸، نسبت به سال۹۷خبر داد. از جمله دیگر دستاوردها و اقدامات این شرکت در سال ۹۸ می‌توان به رشد ۱۴درصدی فروش، رشد ۳۹ درصدی سود ناخالص، رشد ۷۷ درصدی سود خالص، رشد ۱۱۴۱درصدی ارزش روز شرکت در بازار سرمایه نسبت به سال ۹۷ و تولید محصول جدید لعاب ویتروزا در سال ۹۸ اشاره کرد.

به گزارش می متالز، سید جلیل حجازی، مدیرعامل شرکت لعابیران گفت: با حمایت هلدینگ صدر تأمین در بحث هم افزایی با شــرکت‌های تابعه این هلدینگ، توانسته ایم در فروردین ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش تولید ۲۵۰ درصدی و افزایش فــروش بیش از ۱۰۰۰درصدی داشته باشیم. وی افزود: از آغاز سال ۹۹ با استفاده از کوره‌های ثابت و دوار، روزانه حدود ۳۰ تن محصول در جهت پوشش سفارش‌های مشتریان به خصوص شرکت‌های کاشی و سرامیک زیر مجموعه شرکت صدر تامین تولید می‌کنیم و امسال قصد داریم با توجه به نیاز بازار، میزان تولید را تا رسیدن به ظرفیت واقعی کارخانه افزایش دهیم. در حال حاضر با برگزاری جلسات متعدد در حــوزه بازاریابی و فروش، در حال تدوین مدل جدیدی برای کســب وکار هستیم که از مهم‌ترین اقدامــات در این راستا می‌توان به تمرکز بر بحث دیجیتــال مارکتینگ و طراحی یک وب ســایتی جدید به عنوان داشــبوردی برای ثبت سفارش‌های اشاره کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس:

سهام‌داری با زبان ساده به مردم آموزش داده شود

می متالز - نظری خانگاه گفت: وزارت اقتصاد و سازمان بورس مکلفند؛ بسترهای لازم را برای حضور مردم در بازار سرمایه با هدف خرید سهام شرکت‌های تولیدی فراهم کنند.
 تاثیر افزایش ۲۰ درصدی قیمت سیمان چیست؟

ترمیم چالش حاشیه سود

می متالز - موضوع افزایش قیمت سیمان طی چند وقت اخیر بار‌ها در بازار شنیده شد و برخی از فعالان این صنعت به دور از فضای شایعات خبر از اعمال نرخ جدید در بازار سیمان کشور پیش از اعلام و حتی انتشار مصوبه از سوی منابع رسمی می‌دادند.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

بازدهی‌های صفر را شناسایی کنید

می متالز - نحوه و زمان اصلاح به اختلاف بین ارزش ذاتی و قیمت روز سهام بر می‌گردد، هر چه قیمت ذاتی بیشتر، تداوم پایدار و سرعت بیشتر در اصلاح به وجود می‌آید.
 کارشناس بازارهای مالی تاکید کرد:

بورس مسکن، طرحی محکوم به شکست

می متالز - اگر ارائه این راهکارها با هدف توسعه بازار سرمایه صورت میگیرد، بهتر است تدبیری دیگر بیاندیشیم. برای توسعه بازار سرمایه، می توان فرآیند پذیرش شرکت ها در بازار را تسهیل کرد و یا تامین مالی شرکت ها از طریق این بازار را تسریع کرد و رونق داد.
 پیش گشایش:

انتظار ادامه روند صعودی

می متالز - برای بازار امروز همچنان انتظار معاملات نوسانی و رو به بالا را خواهیم داشت.
 مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس اعلام کرد:

اجرای آزمایشی سامانه ایرانی و تاکید بر توسعه و نظارت بر معاملات آنلاین کارگزاران

می متالز - مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس با تاکید بر لزوم تقویت زیرساخت های معاملات برخط شرکت های کارگزاری و افزایش نظارت بر این گروه از اجرای آزمایشی سامانه ایرانی معاملات در نیمه دوم سال خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما