خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  

هر سهم «کحافظ» به سود ۵۷ریالی رسید

می متالز - شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ در صورت های مالی ۱۲ماهه اعلام کرد که برای سهامداران به ازای هر سهم ۵۷ریال سود شناسایی کرده است.

به گزارش می متالز، شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ از فروش ۳میلیون و ۸۸۲هزار و ۴۵۵مترمربع محصولات خود به ارزش ۹۹۱میلیارد و ۳۳۸میلیون ریال خبر داد. در این گزارش اعلام کرد که سود ناخالص شناسایی شده از این محل به مبلغ ۷۹میلیارد و ۹۳۸میلیون ریال رسیده است.

این شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹ پیش بینی فروش ۵میلیون و ۵۶۰هزار مترمربع کاشی و سرامیک به ارزش یک هزار و ۹۱۴میلیارد ریال داشته است.

«کحافظ» در این گزارش به سود عملیاتی ۶۶میلیارد و ۸۳۱میلیون ریالی اشاره دارد. همچنین سود خالص را ۸۳میلیارد ریال و زیان انباشته را ۶۰۷میلیارد ریال اعلام کرد.

این شرکت در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که در راستای بهینه کردن خطوط تولیدی برای افزایش راندمان، تولید سایزهای جدید، طرح های متنوع و متناسب با نیاز بازار و برند سازی در صنعت کاشی و سرامیک را در دست اقدام دارد.

از سوی دیگر این شرکت با توجه به افزایش سرمایه در سال ۹۸ و خروج از محدودیت های مشمولیت ماده ۱۴۱قانون تجارت، شرکت برنامه تامین مالی از طریق دریافت تسهیلات ارزان قیمت از بانک ها را دارد.

«کحافظ» در راستای تولید محصولات لوکس و پرسلانی در سایز بزرگ شرکت اقدام به افزایش خطوط تولیدی کرده است که در گزارش تفسیری و صورت های مالی در این خصوص توضیحات ارائه شده است. همچنین در سال ۱۳۹۸ اقدام به دریافت مجوز شهرک صنعتی حافظ شده است تا تاریخ تهیه این گزارش مجوز سازمان محیط زیست دریافت و در مرحله استعلام شهرداری زرقان است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مجمع بورس کالا برای هر سهم ۱۰ تومان سود کنار گذاشت/ زمان دریافت

می متالز - مجمع سالانه شرکت بورس کالا برای تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به اسفند سال قبل برگزار و مقرر شد به هر سهم ۱۰ تومان سود تعلق گیرد.
 نسبت به گزارش حسابرسی نشده؛

سود هر سهم "فاما" تغییری نداشت

می متالز - شرکت صنعتی آما در صورت هایی مالی حسابرسی شده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۵۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۴۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۳ درصدی برخوردار است. همچنین سود هر سهم در گزارش حسابرسی شده نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تفاوتی را نشان نمی‌دهد.
 اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی

«خزامیا» شفاف‌سازی کرد

می متالز - شرکت زامیاد با صدور اطلاعیه‌ای در سامانه کدال، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 طی دوره ۶ ماهه؛

"ورفاه" در هر سهم خود به سود رسید

می متالز - بانک رفاه کارگران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۴۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۴۶۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری در شناسایی سود برخوردار است.
 در گزارش حسابرسی شده؛

سود هر سهم "کساپا" افزایشی بود

می متالز - شرکت سایپا شیشه در صورت های مالی دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۵۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره صورت های مالی حسابرسی نشده که سود هر سهم ۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۵۲ ریالی برخوردار است.
 در گزارش حسابرسی شده؛

"شپترو" زیان خود را کاهش داد

می متالز - شرکت پتروشیمی آبادان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به صورت حسابرسی شده، به ازای هر سهم خود ۱۳۹ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به گزارش حسابرسی نشده، کاهش ۷۸ ریالی در شناسایی مشاهده می‌شود. این شرکت در گزارش حسابرسی نشده، زیان هر سهم را ۲۱۷ ریال اعلام کرده بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما