خبر
درب و پنجره  

تمدید گواهینامه فنی وین تک

می متالز - وین تک با عملکرد عالی موفق گردید گواهینامه فنی که توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی صادر میشود را تمدید نماید.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از روابط عمومی شرکت وین تک، به استناد بند 2 ماده‌ی دوم اساسنامه‌ی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و بر اساس نتایج آزمایش‌ها و بررسی‌های انجام‌شده و گزارش فنی پیوست که جزء لاینفک این مدرک است، پروفیل UPVC به رنگ سفید با نام تجاری WINTECH (سری 640 و 700)، تولید شرکت صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین، با ضوابط فنی موردقبول این مرکز تطابق دارد و مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 12291، برای ساخت درها و پنجره‌های داخلی و خارجی ساختمان‌ها مناسب است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور شرکت آسیا وین در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت آسیا وین (تولیدکننده پروفیل در و پنجره یو پی وی سی) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 35 غرفه 8 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت دکتر وین در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت دکتر وین (تولیدکننده پروفیل‌های دکتر وین) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 38 غرفه 16 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت پارس یراق پروفیل در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت پارس یراق پروفیل (تولیدکننده یراق‌آلات و ملزومات دکوراتیو در و پنجره) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن میلاد A غرفه 2 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت وین کلاس در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت وین کلاس (تولیدکننده پروفیل‌های یو پی ‌وی ‌سی) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 38 دعوت به‌عمل آورد.
 

روزانه ۸ تا ۱۰ هزار در و پنجره تولید می‌شود

می متالز - نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان در و پنجره ضمن اشاره به فعالیت ۴۰۰۰ واحد تولیدی در صنعت در و پنجره از تولید روزانه ۸ تا۱۰ هزار یونیت در و پنجره و شیشه دوجداره خبر داد.
 

بازدید معاون محترم وزیر صمت و جمعی از مسوولان کشوری از وین تک

می متالز - گروه کارخانجات آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک)، روز یکشنبه هجدهم خرداد میزبان جمعی از مقامات کشوری و استانی بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما