خبر
آلومینیوم   بورس کالا  

معامله چهار هزار تن شمش خالص آلومینیومی در بورس کالا

می متالز - امروز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه، دو هزار تن شمش آلومینیومی با خلوص 99.25 و دو هزار تن شمش آلومینیومی با خلوص 99.5 شرکت المهدی در بورس کالا معامله شد.

به گزارش می متالز، همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، امروز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه، دو هزار تن شمش آلومینیومی شرکت المهدی با میانگین قیمت 219 هزار و 792 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شد که نسبت به روز معاملاتی گذشته (دوشنبه 29 اردیبهشت ماه) با قیمت میانگین 222 هزار و 132 ریال به ازای هر کیلوگرم، 1.1 درصد افت داشته است.

طبق نمودار 2، شرکت المهدی در روز معاملاتی چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه، مجموع چهار هزار تن شمش آلومینیومی عرضه کرد که دو هزار تن آن شمش با درصد خلوص 99.25 و دو هزار تن دیگر شمش با عیار 99.5 درصد بود. مجموع معاملات امروز نسبت به آخرین روز معاملاتی در بورس کالا (دوشنبه 29 اردیبهشت ماه) یک هزار تن معادل 20 درصد کاهش داشته است. همچنین امروز این شرکت با تقاضای چهار هزار و 950 تنی شمش مواجه شد که نسبت به روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه، 43 درصد کاهش تقاضا را گزارش می‌کند و در نهایت، شرکت المهدی توانست چهار هزار تن شمش خالص را بفروشد که این مقدار افت 20 درصدی معاملات امروز بورس کالا را نسبت به روز 31 اردیبهشت ماه را روایت می‌کند.

کد خبر: 107585
تاریخ: 1399/02/31 - 19:43
منبع: فلزات آنلاین

شمش آلومینیومی  المهدی  بورس کالا  قیمت میانگین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فولاد، هفته‌ای پرالتهاب را پشت‌سر گذاشت

می متالز - در این گزارش، تحولات هفتگی صنعت فولاد کشور بررسی شده است. این گزارش به بررسی شرایط صنعت فولاد در دومین هفته تیرماه اختصاص دارد. استمرار ابطال معاملات شمش فولادی ازسوی بورس کالا بدترین خبری است که در هفته گذشته منتشر شد. این ابطال به‌زودی پیامدهای خود را در بازار فولاد نشان می‌دهد و به تشدید التهابات منجر می‌شود.
 

افزایش ۶/ ۲ برابری تولید آلومینیوم المهدی هرمزگان

می متالز - مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: میزان تولید شمش آلومینیوم در این شرکت با تلاش مدیران و کارکنان این مجموعه تولیدی، در سه ماه نخست سال‌جاری به ۴۰ هزار تن رسید که این میزان تولید، نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد ۶/ ۲برابری همراه بوده است.
 امروز رقم می خورد؛

عرضه های متنوع تالار صنعتی و معدنی روی میز فروش بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۱۷ تیرماه میزبان عرضه ۹۷ هزار و ۵۰ تن خاک روی، ۲۶ هزار و ۳۷۸ تن سبد میلگرد، ۷ هزار و ۱۸ تن سبد تیرآهن، ۳۳۰ تن سبد نبشی، ۴ هزار تن شمش هزار پوندی و ۵۰۰ تن بیلت آلومینیوم است.
 مدیرعامل "سصفها" تاکید کرد:

پیگیری‌ها برای اصلاح قیمت کیسه‌های سیمان/ از "سصفها" در بورس کالا استقبال نشد

می متالز - مدیرعامل شرکت سیمان اصفهان گفت: به دلیل افزایش قیمت تمام شده کالا ضرورت دارد قیمت‌ها اصلاح شده و تلاش در جهت کاهش قیمت تمام شده محصول و پیگیری اصلاح قیمت محصول از مبادی ذیربط در حال انجام است.
 نگاهی به روند معاملات کاتد در بورس کالا نشان داد

عرضه کافی؛ مانع رقابت قیمتی مس

می متالز - برخلاف التهابات بازار شمش فولاد در رینگ معاملاتی بورس کالا ظرف روزهای گذشته، کاتد مس در این بازار بدون رقابت و با قیمت پایه معامله شد.
 امروز رقم می خورد؛

عرضه های متنوع در تالار محصولات صنعتی و معدنی

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۶ تیرماه میزبان عرضه ۲ هزار و ۵۰۵ تن مس مفتول، ۱۰۰ تن مس کاتد، ۱۴۰ تن سیم و مفتول مسی و ۱۳۵ هزار و ۱۹۰ تن ورق گرم، ۲۰۰ تن شمش روی و ۱۵۰ تن سولفورمولیبدن است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما