خبر
سنگ آهن   بورس و سهام  

رشد فروش "کگل" در اردیبهشت 99

می متالز - شرکت معدنی وصنعتی گل گهر با نماد "کگل" گزارش فعالیت ماهانه منتهی به 31 ازدیبهشت 99 را منتشر کرد و در آن از رشد میزان فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته خبر داد.

به گزارش می متالز، میزان فروش ماهیانه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در اردیبهشت ماه امسال رقمی بالغ بر 12.981.321 میلیون ریال بوده است که نسبت به فرودین که رقم درآمدی این مجموعه بزرگ 10.651.699 میلیون ریال بوده با رشد 21 درصدی همراه شده است.

همچنین میزان فروش شرکت گل گهر از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت 99 نیز 23.633.020 میلیون ریال بوده است که نسبت به فروش محصولات در مدت مشابه سال گذشته یعنی در 98، افزایش 25درصدی را نشان می دهد. لازم به گفتن است که میزان فروش در سال 98 از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت 18.812.986 میلیون ریال بوده است.

همچنین بیشترین محصول فروخته شده این شرکت در اردیبهشت ماه امسال مربوط به گندله بوده و رقم مبلغ فروش آن 12.283.692 میلیون ریال بوده است. همچنین میزان فروش کنسانتره سنگ آهن داخلی این شرکت نیز 648.739 میلیون ریال بوده و 48.890 میلیون ریال نیز سهم فروش از گندله ریزدانه بوده است.

در نهایت می توان گفت که میزان فروش گندله از ابتدای سال مالی تا 31 اردیبهشت امسال رقم 21.895.147 میلیون ریال بوده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

همه تلاش مجموعه گهرزمین باید به سمت ابتکار و توانایی های موجود برود/ تولید گندله خام توسط گندله سازی گهرزمین در ماه جاری

می متالز - صبح امروز در جلسه ای که بعد از بازدید میدانی آقای علی اکبر پوریانی مدیر عامل گهرزمین با همراهی مدیر معدن و کارشناسان این بخش، مدیرکارگاه دستگاه نظارت کوشا معدن، مدیرعامل جهاد نصر کرمان، رئیس هیئت مدیر شرکت آرمان گهر سیرجان و مدیران کارگاهی تشکیل شد، آقای مهندس پناهی گزارش از اقدامات هفته گذشته بخش معدن و پیمانکار ارائه داد.
 در مجمع عمومی عادی سالیانه ذوب آهن اصفهان عنوان شد:

ذوب آهن اصفهان با راه اندازی کوره بلند شماره یک، جهش تولید را محقق می سازد

می متالز - مجمع عمومی عادی ساليانه ذوب آهن اصفهان با حضور سهامداران، نمايندگان صاحبان سهام، اعضای هيات مديره و نماينده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، در تالار تشریفات و تالار آهن ذوب آهن اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی پنج شنبه 19 تیرماه برگزار شد.
 

پوست موز دلالان کنسانتره و گندله زیر پای رییس اتاق بازرگانی ایران

می متالز - نامه آقای شافعی، رئیس اتاق ایران، به وزارت صمت و اعلام قیمت پیشنهادی برای کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی صرف‌نظر از آنکه از طریق چه کسانی به وی منتقل شده است، این انتظار را از رئیس اتاق ایران ایجاد کرده است که از قیمت‌های پیشنهادی خود دفاع کرده و پیوست کارشناسی و فنی نامه خود را برای روشنگری ارائه کند.
 

کنسانتره و گندله به نرخ دلالان نه نرخ کارشناسی

می متالز - معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت خود را ملزم به ارائه تحلیل های کارشناسی و فنی نمی داند و اصرار بر آن دارد که فولادسازان کشور را وادار به پذیرش افزایش قیمت مواد اولیه کند.
 رییس جمهوری:

توان تولید فولاد در ۷ سال دو برابر شده است

می متالز - رییس جمهوری پس از افتتاح پروژه‌های ملی و صنعتی استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس و اصفهان گفت: توان تولید فولاد کشور از آهن اسفنجی تا فولاد، گندله و کنسانتره در طول ۷ سال دو برابر شده است.
 

بهره‌برداری از طرح‌های توسعه ذوب‌ آهن کوار فارس با دستور رئیس‌جمهوری

می متالز - طرح‌های توسعه مجتمع صنعتی ذوب‌آهن پاسارگاد واقع در شهرستان کوار استان فارس، شامل تولید آهن اسفنجی و گندله‌سازی روز پنجشنبه به صورت ویدیو کنفرانس با دستور رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما