خبر
مس  

گلایه مندی کارگران معدن مس چهار گنبد

می متالز - جمعی از کارگران معدن مس چهار گنبد سیرجان صبح امروز به پرداخت نشدن حقوق و مزایای خود در دو ماه گذشته معترض شدند.

به گزارش می متالز، سلاجقه رئیس هیات مدیره شرکت معادن مس چهار گنبد گفت: معدن مس چهار گنبد در دوران شیوع بیماری کرونا فعال بوده است.

سلاجقه افزود: اما از ابتدای امسال تاکنون هیچ حقوق و مزایایی دریافت نکرده اندو تلا ش برای برای تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق کارگران در حال انجام است.
رئیس هیات مدیره شرکت معادن مس چهار گنبد هم گفت : اختلالات پیش امده در پرداخت حقوق و مزایای کارگران این معادن ناشی از تعطیل شدن معدن روباز و نبود تولید و برنامه ریزی برای استخراج مواد معدنی از معادن زیر زمینی است.
سلاجقه افزود بر اساس هماهنگی های بعمل امده با شرکت ملی صنایع مس ایران حقوق و مزایای فروردین ماه امسال این کارگران تا شنبه اینده پرداخت می شود وپیگیری پرداخت حقوق اردیبهشت نیز ادامه دارد.
وی از کارگران خواست به فعالیتشان ادامه دهند و مسئولان پیگیر حقوق و مزایای انان هستند و کار هم تعطیل نیست.
اما امروز کارگران این معدن در جلوی استانداری تجمع کردند و کارگران معترض با بیان اینکه شرایط کاری معدن مس چهار گنبد بسیار سخت است

این کار گران می گویند: پیگیری های انان برای دریافت حقوق و مزایای خود از طریق مسوولان این معدن تا کنون بی نتیجه بوده است.
در معادن مس چهار گنبد حدود 140 کارگر مشغول کار هستند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 صنعت مس؛

صنعتی بی‌بدیل و بی‌رقیب در اقتصاد ایران

می متالز - بر پایه نظرات و پیش‌بینی‌های کارشناسان حوزه اقتصادی و تحلیلگران بین‌المللی، آینده صنعت مس به دلیل نقش استراتژیکی که در حوزه توسعه و پی‌ریزی اقتصاد سبز دارد درخشان است.
 مدیرعامل شرکت حکیم مس خبر داد:

ساخت کلینیک دندانپزشکی در شهربابک و کرمان در سال جاری

می متالز - دکتر سید جواد مرتضوی گفت: راه‌اندازی کلینیک دندانپزشکی شهربابک و راه‌اندازی کلینیک دندانپزشکی کرمان جهت رفاه حال عموم مردم و مخصوصاً پرسنل شرکت مس از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت حکیم مس در سال جاری است که با سرعت زیادی در حال پیگیری و اجراست.
 

توضیح "فملی" درباره نرخ فروش کاتد، برنامه صادرات، امکان تجدید ارزیابی و ...

می متالز - ملی مس درباره میانگین نرخ فروش کاتد، برنامه صادرات کاتد و عیار کنسانتره مس تولیدی در سال جاری، امکان تجدید ارزیابی برای شرکت تا ۵ سال آینده و ... توضیح داد و آماده بازگشت به تابلو شد.
 مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان عنوان کرد:

نگاه مثبت مدیرعامل شرکت مس به توسعه ورزش در استان کرمان/تعامل خوب شرکت مس با اداره ورزش و جوانان

می متالز - مدیرکل ورزش استان کرمان با قدردانی از نگاه مثبت و اقدامات تأثیرگذار دکتر سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس و مهندس ضیغمی مشاور ایشان در حوزه مسوولیت اجتماعی [...]
 یادداشتی از «حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران

روابط عمومی؛ تعهد مسوولانه

می متالز - در سال 1398 روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به اذعان فعالان حوزه رسانه و روابط عمومی در حوزه اطلاع‌رسانی، تبلیغات و مسوولیت‌های اجتماعی حرکت‌های درخشان و روبه جلویی را تحت راهنمایی‌ها و برنامه‌ریزی‌های دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس آغاز کرد.
 مدیرعامل شرکت مس در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مدیریت بحران:

شرکت مس در کنار مردم است/ساخت بیمارستان 50 تختخوابی با تمام امکانات پزشکی در رفسنجان

می متالز - دکتر اردشیر سعدمحمدی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه تخصصی مدیریت بحران اظهار کرد: مس به‌عنوان مجموعه‌ای همدل و یکسو در نمایشگاه مدیریت بحران شرکت کرد تا اعلام کند شرکت مس در کنار مردم است و در شرایط سخت قطعاً مردم را تنها نخواهد گذاشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما