خبر
سنگ آهن   بورس و سهام  
فروش ۲ماهه نخست به ۲۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال رسید:

صدای ثبات نرخ‌های فروش "کگل" از دل معادن آمد

می متالز - نرخ هر تن گندله ۱۰ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال و نرخ فروش کنسانتره سنگ آهن نیز ۷ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال محقق شده است.

به گزارش می متالز، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در اردیبهشت ماه سال جاری موفق به کسب درآمد عملیاتی ۱۲ هزار و ۹۸۱ میلیارد ریالی شده و به این ترتیب جمع کل درآمد‌های عملیاتی این شرکت در دوماهه نخست امسال به بیش از ۲۳ هزار و ۶۳۳ میلیارد ریالی رسیده که این درآمد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۲۶ درصدی را نشان می‌دهد و این افزایش از محل رشد نرخ‌های فروش محقق شده است.

نرخ فروش محصولات شرکت نسبت به فروردین ماه بدون تغییر بوده؛ نرخ هر تن گندله ۱۰ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال و نرخ فروش کنسانتره سنگ آهن نیز ۷ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال محقق شده است.

لازم به ذکر است؛ کل درآمد‌های عملیاتی محقق شده شرکت در دوماهه نخست از محل فروش‌های داخلی به دست آمده و با توجه به کمبود کنسانتره سنگ آهن مورد نیاز شرکت‌های تولیدکننده فولاد در کشور، امکان صادرات بخشی از کنسانتره این شرکت در سال جاری بعید به نظر می‌رسد.

کد خبر: 107812
تاریخ: 1399/03/12 - 19:26
منبع: بورس نیوز

معدنی و صنعتی گل گهر  کگل  کنسانتره سنگ آهن  گندله 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

همه تلاش مجموعه گهرزمین باید به سمت ابتکار و توانایی های موجود برود/ تولید گندله خام توسط گندله سازی گهرزمین در ماه جاری

می متالز - صبح امروز در جلسه ای که بعد از بازدید میدانی آقای علی اکبر پوریانی مدیر عامل گهرزمین با همراهی مدیر معدن و کارشناسان این بخش، مدیرکارگاه دستگاه نظارت کوشا معدن، مدیرعامل جهاد نصر کرمان، رئیس هیئت مدیر شرکت آرمان گهر سیرجان و مدیران کارگاهی تشکیل شد، آقای مهندس پناهی گزارش از اقدامات هفته گذشته بخش معدن و پیمانکار ارائه داد.
 در مجمع عمومی عادی سالیانه ذوب آهن اصفهان عنوان شد:

ذوب آهن اصفهان با راه اندازی کوره بلند شماره یک، جهش تولید را محقق می سازد

می متالز - مجمع عمومی عادی ساليانه ذوب آهن اصفهان با حضور سهامداران، نمايندگان صاحبان سهام، اعضای هيات مديره و نماينده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، در تالار تشریفات و تالار آهن ذوب آهن اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی پنج شنبه 19 تیرماه برگزار شد.
 

پوست موز دلالان کنسانتره و گندله زیر پای رییس اتاق بازرگانی ایران

می متالز - نامه آقای شافعی، رئیس اتاق ایران، به وزارت صمت و اعلام قیمت پیشنهادی برای کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی صرف‌نظر از آنکه از طریق چه کسانی به وی منتقل شده است، این انتظار را از رئیس اتاق ایران ایجاد کرده است که از قیمت‌های پیشنهادی خود دفاع کرده و پیوست کارشناسی و فنی نامه خود را برای روشنگری ارائه کند.
 

کنسانتره و گندله به نرخ دلالان نه نرخ کارشناسی

می متالز - معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت خود را ملزم به ارائه تحلیل های کارشناسی و فنی نمی داند و اصرار بر آن دارد که فولادسازان کشور را وادار به پذیرش افزایش قیمت مواد اولیه کند.
 رییس جمهوری:

توان تولید فولاد در ۷ سال دو برابر شده است

می متالز - رییس جمهوری پس از افتتاح پروژه‌های ملی و صنعتی استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس و اصفهان گفت: توان تولید فولاد کشور از آهن اسفنجی تا فولاد، گندله و کنسانتره در طول ۷ سال دو برابر شده است.
 

بهره‌برداری از طرح‌های توسعه ذوب‌ آهن کوار فارس با دستور رئیس‌جمهوری

می متالز - طرح‌های توسعه مجتمع صنعتی ذوب‌آهن پاسارگاد واقع در شهرستان کوار استان فارس، شامل تولید آهن اسفنجی و گندله‌سازی روز پنجشنبه به صورت ویدیو کنفرانس با دستور رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما