خبر
صنعت   درب و پنجره  

بازدید معاون محترم وزیر صمت و جمعی از مسوولان کشوری از وین تک

می متالز - گروه کارخانجات آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک)، روز یکشنبه هجدهم خرداد میزبان جمعی از مقامات کشوری و استانی بود.

به‌ گزارش می متالز به‌نقل از روابط عمومی وین تک، محسن صالحی نیا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علی جهانگیری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی و سید مرتضی نیرومند مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی، به‌همراه جمعی از مسئولین استانی ضمن بازدید از مجموعه، جلسه مشترکی نیز با مدیرعامل گروه کارخانجات آدوپن پلاستیک پرشین برگزار کردند.

در این جلسه کاوه خداپرست، مدیرعامل مجموعه آدوپن پلاستیک پرشین، پس از تشریح فعالیت‌های این مجموعه به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های پروفیل‌های یو پی‌وی‌سی کشور، اهداف و چشم‌اندازهای این مجموعه تولیدی را ترسیم کرده و موانع پیش روی توسعه این گروه صنعتی را مطرح کرد.

صالحی نیا در ادامه از طرح توسعه درحال افتتاح این گروه صنعتی بانام تجاری DOOR TECH در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی تبریز که بزرگ‌ترین طرح تولید درب داخلی ساختمان کشور است بازدید کرد. معاون وزیر صمت، در این بازدید ضمن تجلیل از تلاش‌های به‌عمل‌آمده در جهت رشد تولید داخلی در این مجموعه صنعتی و در سال مزین به نام جهش تولید برای رفع موانع این مجموعه صنعتی ابراز امیدواری کرد و افزود: ما در وزارت صمت تمام تلاش خود را برای رفع موانع توسعه این مجموعه به کار خواهیم بست. چراکه در بازدیدی که داشتیم، مجموعه‌ای بی‌نظیر از بابت نظم سازمانی، استقرار دستگاه‌های به‌روز و به‌کارگیری نیروی کار متخصص و همچنین آزمایشگاه پیشرفته و تولیدات باکیفیت دیدیم که این امر نویدبخش روزهای بسیار خوب برای این واحد تولیدی خواهد بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

روزانه ۸ تا ۱۰ هزار در و پنجره تولید می‌شود

می متالز - نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان در و پنجره ضمن اشاره به فعالیت ۴۰۰۰ واحد تولیدی در صنعت در و پنجره از تولید روزانه ۸ تا۱۰ هزار یونیت در و پنجره و شیشه دوجداره خبر داد.
 

آهن اسفنجی حلقه مفقوده فولاد آذربایجان شرقی است

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان از قطبهای مهم تولید فولاد در کشور است، گفت: آهن اسفنجی حلقه مفقوده این صنعت معدنی در استان است.
 معاون استاندار آذربایجان شرقی:

حق مردم از طرح های معدنی ایفا شود

می متالز - علی جهانگیری روز پنجشنبه در جلسه کمیته فنی شورای معدن آذربایجان شرقی، با اشاره به نقش مهم معادن در ایجاد ارزش افزوده و اشتغال، اظهار کرد: ارزیابی توجیه اقتصادی و زیست‌محیطی طرح‌های معدنی باید از منظر هزینه ‌فایده ملی انجام شده و تمام هزینه‌ها و منافع مستقیم و غیرمستقیم این طرح‌ها مورد توجه قرار گیرد.
 معاون استاندار آذربایجان شرقی:

معادن، پیشران اقتصادی استان هستند/ ارزیابی پروژه‌های معدنی با نگاه ملی

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رفع مشکلات مربوط به معادن راکد و غیرفعال استان، گفت: معادن می‌توانند یکی از پیشران‌های اصلی اقتصاد استان باشند.
 در آستانه بیست و چهارمین سالروز ملی صنعت و معدن؛

صنایع کوچک و متوسط، کووید ـ 19 و تداوم تولید/ اتخاذ تصمیمات به‌هنگام برای عبور از محدودیت های تولیدی و تجاری کرونا

می متالز - رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در آستانه بیست و چهارمین سالروز ملی صنعت و معدن گفت: اکوسیستم کسب و کار همواره متأثر از شاخص‌هایی است که هریک به نوبه خود می‌توانند زمینه این فضا را بهبود و یا اثری منفی بر آن داشته باشند؛ امروزه نقش بنگاه‌های کوچک و متوسط (SMEs) تأثیر زیادی بر اقتصاد کشورها و تولید ناخالص داخلی (GDP) آن‌ها دارد که البته این تأثیر در کشورهای درحال توسعه جایگاه ویژه‌ای دارد و در ایران نیز نقش این بنگاه‌ها بسیار قابل توجه است. در کنار SMEها نقش مشاغل خدماتی نیز چه در نرخ مشارکت اقتصادی و چه در سهم این گروه در اشتغال کشور بر کسی پوشیده نیست.
 با حضور معاون وزیر صمت انجام شد:

افتتاح نمایشگاه نهضت ساخت ایران در خوزستان

می متالز - نمایشگاه دائمی نهضت ساخت ایران با محوریت عرضه محصولات تولید شده در شهرک‌های صنعتی خوزستان در محل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک‌های صنعتی استان واقع در شهرک صنعتی شماره ۴ اهواز افتتاح شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما