خبر
درب و پنجره   عمران و معماری  

انجمن‌ها و تشکل‌های حامی دومین نمایشگاه نما

می متالز - دومین نمایشگاه و همایش نما (طراحی، اجرا، مصالح و صنایع وابسته) در مهرماه سال جاری توسط مجتمع رسانه‌ای راه ‌و ساختمان برگزار می‌شود.

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما به‌نفل از مجتمع رسانه‌ای راه ‌و ساختمان، دومین نمایشگاه و همایش نما که در مهرماه سال جاری برگزار می‌شود و گروه‌های هدف مشارکت‌کننده زیادی را در خود جای می‌دهد. این نمایشگاه با حمایت و مشارکت انجمن‌ها و تشکل‌های حامی این همایش برگزار می‌شود. اسامی این انجمن‌ها و تشکل‌ها به قرار زیر است:

  • سازمان نظام مهندسی ساختمان
  • جامعه مهندسان مشاور ایران
  • انجمن ملی سنگ ایران
  • کانون سراسری انبوه‌سازان ایران
  • انجمن تولیدکنندگان در و پنجره و نما
  • انجمن در و پنجره یو پی وی سی ایران
  • انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور
  • انجمن تولیدکنندگان مواد شیمیایی و صنعت ساختمان
  • انجمن حرفه‌ای نورپردازی و روشنایی

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور شرکت آسیا وین در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت آسیا وین (تولیدکننده پروفیل در و پنجره یو پی وی سی) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 35 غرفه 8 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت بنیان صنعت نوین در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت بنیان صنعت نوین (طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 40A غرفه 15 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت دکتر وین در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت دکتر وین (تولیدکننده پروفیل‌های دکتر وین) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 38 غرفه 16 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت پارس یراق پروفیل در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت پارس یراق پروفیل (تولیدکننده یراق‌آلات و ملزومات دکوراتیو در و پنجره) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن میلاد A غرفه 2 دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت ویناک در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت ویناک (تولیدکننده یراق‌آلات در و پنجره یو پی‌ وی ‌سی) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن میلاد دعوت به‌عمل آورد.
 

حضور شرکت نورلو پلاست در دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران

می متالز - شرکت نورلو پلاست (تولیدکننده قطعات پلی آمید) از تمامی فعالان صنعت در و پنجره در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره تهران از غرفه‌ی خود در سالن 31B غرفه 4 دعوت به‌عمل آورد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما