خبر
درب و پنجره  

راه‌اندازی کمپین «گام مشترک» در هونام ابزار نوین

می متالز - شرکت هونام ابزار نوین کمپین «گام مشترک» را راه‌اندازی کرد.

به گزارش می متالز، مدیرعامل هونام ابزار نوین ضمن اعلام این خبر گفت: شرکت هونام ابزار نوین در راستای گسترش فرهنگ گفتگو، مشورت و انتقادپذیری و به‌منظور ارتباط نزدیک‌تر با همکاران و مشتریان، کمپین «گام مشترک» را طراحی و اجرا کرده است. کمپین گام مشترک فرصت و فضایی است که نقطه‌نظرات همه فعالان صنف را جویا شویم.

مهندس تقی‌زاد افزود: در مجموع با توجه به اوضاع کلی کشور بعد از شیوع بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله‌ گذاری اجتماعی، احساس کردیم با این حرکت تا حدود زیادی می‌توانیم از نقطه‌نظرات ارزشمند مشتریان و همکاران خوبمان آگاهی پیدا کرده و روند بهینه‌ای جهت ارائه خدمت به ایشان ایجاد کنیم.

تقی‌زاد پیرامون مهم‌ترین دلایل ایجاد این کمپین اظهار کرد: تجربه سالیان گذشته به‌ویژه چند سال اخیر که با مشکلات عدیده‌ی اقتصادی روبه‌رو بوده‌ایم نشان داده، خروج از بحران تنها با همراهی مشتریان و معتمدان در این صنعت امکان‌پذیر است لذا باوجود هزینه‌هایی که گهگاه متحمل می‌شویم جلب رضایت این همکاران و شنیدن نقطه‌ نظراتشان همواره اولویت ما بوده و ایجاد کمپین گام مشترک نیز در همین راستا برنامه‌ ریزی و اجرا شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 چرا بازار داخلی از حالت ثبات خارج شد

یک پیش بینی از قیمت میلگرد تا پایان تابستان + نمودار/اتفاق مهم در معاملات این هفته بورس کالا چه بود

می متالز - دلایل تغییرات قیمت در بازار میلگرد در بازارهای جهانی چیست. چرا بازار داخل میلگرد از حالت ثبات خارج شده، دلایل تداوم التهاب و رورد قیمت ها در بازار محصولات فولادی چیست.
 

تجلیل از روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌ عمومی

می متالز - همزمان با برگزاری چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی، از روابط‌عمومی‌های برتر در حوزه مقابله با کرونا با اعطای نشان روابط‌عمومی و جایزه مسئولیت اجتماعی تجلیل بعمل آمد.
 روحانی در مراسم افتتاح طرح‌های صنعتی و معدنی:

۲۰ میلیارد یورو کالا صادر شده، اما ارز آن بازنگشته است/ ناچاریم تصمیم‌های حادی بگیریم

می متالز - رئیس‌جمهور گفت: در سال ۹۸، بیست میلیارد یورو کالا صادر شده است، اما ارز آن هنوز به کشور بازنگشته است.
 رییس جمهوری:

توان تولید فولاد در ۷ سال دو برابر شده است

می متالز - رییس جمهوری پس از افتتاح پروژه‌های ملی و صنعتی استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس و اصفهان گفت: توان تولید فولاد کشور از آهن اسفنجی تا فولاد، گندله و کنسانتره در طول ۷ سال دو برابر شده است.
 مدیرعامل بیمه کوثر در دیدار با بیمه‌شدگان:

حمایت از مشتریان، وظیفه اصلی بیمه کوثر است

می متالز - یکی از استراتژی‌های محوری شرکت بیمه کوثر، پاسخگویی سریع و صریح به درخواست‌های مشتریان است چون اجرای صحیح اصل مشتری‌مداری، حمایت از ارزش‌های والای انسانی را به‌دنبال دارد.
 

تولید نفت آمریکا تا ۶۰۰ هزار بشکه در روز کاهش می‌یابد

می متالز - اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد انتظار می رود تولید نفت خام این کشور ۶۰۰ هزار بشکه در روز در ۲۰۲۰ کاهش یابد و به ۱۱.۶۳ میلیون بشکه در روز برسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما