خبر
سیمان و بتن   ویدئو   مصالح ساختمانی  
[ویدئو]

احتکار و سپس گرانفروشی

می متالز - برخی ازمصالح فروشی‌ها هم ازعرضه سیمان خودداری می کنند تا شاید آن را با قیمت بالاتری به فروش برسانند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

یک سوم بازار سیمان خوزستان در اختیار تولیدکنندگان خارج استان است

می متالز - رییس صادرات شرکت سیمان خوزستان گفت: یک سوم از سهم بازار فروش سیمان این استان بر اساس بررسی صورت گرفته در اختیار تولیدکنندگان خارج از خوزستان است.
 

افزایش سهم صادرات گروه سیمان کرمان با بهینه سازی آسیاب سیمان به کمک دانش بومی

می متالز - پس از حضور موفق در بازارهای بین‌المللی خصوصا کشورهای همجوار، چین در شرق دور؛ سیمان کرمان توانست با تکیه بر مرغوبیت و کیفیت محصولاتش، طی قراردادی سیمان سفید تولیدی خود را به کشور افغانستان صادر نماید.
 رئیس هیات مدیره شرکت صنایع سیمان زابل عنوان کرد:

صنعت سیمان در آستانه توقف واحدها

می متالز - به دنبال مخالفت دولت با افزایش ۶۳ درصدی قیمت سیمان و تصویب رشد اندک این ماده استراتژیک توسعه، بسیاری از شرکت‌های سیمانی از هم‌اکنون خبر از روزهای سخت این صنعت می‌دهند. آنها اعتقاد دارند سیمان به حدی در کشور ما ارزان فروخته می‌شود که امکان بازگشت سرمایه را به کلی منتفی می‌کند یا حداقل به بیش از یک قرن می‌رساند، به نحوی که در آینده نزدیک پاسخگوی هزینه‌های تولید نیست. در واقع صنعتگران معتقدند قیمت سیمان در ۱۰ سال گذشته به ارزش واقعی و بین‌المللی نه تنها افزایشی تجربه نکرده بلکه بیش از ۷۵ درصد کاهش یافته است. کما اینکه در دهه ۸۰ قیمت هر تن سیمان حدود ۴۸ دلار (با دلار هزار تومانی) بوده و امروز به ۱۰ دلار رسیده است.
 

زمان تصویب صورت های مالی شرکت تازه وارد و چهار نماد دیگر

می متالز - سرمایه گذاری سیمان تامین به همراه چهار شرکت دیگر برای تصویب صورت های مالی، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.
 

دلالان، ناکام از موج‌سواری با سیمان/ افزایش 30درصدی ‌قیمت سیمان، ملک را ارزان کرد

می متالز - سیمان 20 تا 30درصد گران شد و این خبر برخلاف پیش‌بینی‌ها نه‌تنها اثر منفی در بازار مسکن اصفهان نداشت، بلکه خیال سازندگان را راحت کرد.
 

بخشنامه نرخ فولاد و سیمان ابلاغ شد

می متالز - بخشنامه نرخ فولاد و سیمان توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما