خبر
بورس و سهام   تاسیسات ساختمانی  

"ختور" به سرمایه می افزاید

می متالز - مجوز افزایش سرمایه شرکت رادیاتور ایران صادر شد.

به گزارش می متالز، شرکت رادیاتور ایران افزایش سرمایه می‌دهد.

بر این اساس، این شرکت اعلام کرد، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع است.

گفتنی است، مبلغ افزایش سرمایه به میزان ۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال اعلام شد.

کد خبر: 113178
تاریخ: 1399/04/01 - 18:54
منبع: بورس نیوز

افزایش سرمایه  رادیاتور ایران  سهام  ختور 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تالار شیشه‌ای

جنگ رنگ‌ها در بورس؛ سرخ یا سبز

می متالز - پس از رشد پرشتاب شاخص سهام در هفته گذشته و ثبت رشد ۶/ ۱۳ درصدی این نماگر، معاملات روز شنبه در بورس تهران از روند یکدستی برخوردار نبود.
 سیاست‌گذار چگونه تنور بازارسهام را داغ نگه‌داشت؟

۲۰ سیگنال دولت به بورس

می متالز - میانگین بازده بورس تهران از ابتدای امسال تاکنون به ۲۱۵ درصد رسید. همزمان تداوم ورود نقدینگی به تالار شیشه‌ای که این روزها بیشتر به هجوم شباهت دارد سبب شده ارزش معاملات خرد که تا سال ۹۷ در محدوده ۱۰۰ میلیارد تومان قرار داشت، این روزها از ۲۰هزار میلیارد تومان نیز فراتر برود.
 

دستاوردهای بیمه سرمد برای سهامداران

می متالز - رئیس هیات مدیره در جریان برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بیمه سرمد با بیان اینکه این بیمه در سال ۹۸ رشد ۶۸ درصدی حق بیمه تولیدی و پرتفوی هزارمیلیاردی را محقق کرد در تشریح اقدامات شرکت در سال ۹۸ گفت: در هفت سالی که از فعالیت بیمه سرمد می‌گذرد، شرکت همواره رتبه توانگری را کسب کرده است.
 

جابجایی ۹ میلیارد سهم در بورس

می متالز - شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۳۴ هزار و ۶۴ واحدی عدد یک میلیون و ۶۵۵ هزار و ۴۰۸ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۴۶۹ هزار واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال یک میلیون و ۲۶۰ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۳ میلیون و ۱۴۲ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۱۷ هزار و ۲۸۵ واحدی را نمایش داد.
 گزارش هفتگی صندوق های سرمایه گذاری در سهام ( هفته منتهی به ۱۰ تیرماه ۹۹):

صندوق های سرمایه گذاری پربازده و کم بازده هفته کدامند

می متالز - بیشترین بازدهی هفتگی مربوط به صندوق های یکم آبان با ۱۶.۱ درصد بوده است.
 

دو طرح آتی "شرانل" با سرمایه ۲ میلیارد ریالی

می متالز - از مهمترین طرح‌های شرکت نفت ایرانول، می‌توان به طرح "بهبود راندمان در واحد موم‌گیری" و "تولید واکس کم روغن " با فاز یک و دو اشاره کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما