خبر
جاده ای و پایانه ها  

۳ طرح راهداری چهارمحال و بختیاری در ردیف طرح‌های جهش تولید

می متالز - مدیرکل حمل و نقل و راهداری جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: برای سالجاری که با عنوان جهش تولید نامگذاری شده است، در راستای کاهش تصادفات و حفظ ایمنی راه‌ها، بهسازی سه محور ارتباطی در استان هدفگذاری و در حال اجرا است و در ردیف جهش تولید قرار گرفتند.

به گزارش می متالز، عزیزالله روشن افزود: طرح محور حاشیه زاینده رود از "قراقوش" تا "گرمدره"، جاده شهرکیان به طاقانک و جاده چهارطاق لردگان، سه طرح راهداری استان در سالجاری است که با تکمیل آن می‌توان گام مهمی در راستای تحقق شعار سال برداشت.

وی ادامه داد: تلاش می‌شود با تامین اعتبار لازم این سه محور مهم که از مطالبات اصلی مردم نیز به شمار می‌روند تا پایان سال تکمیل شود.

مدیرکل حمل و نقل و راهداری جاده‌ای چهارمحال و بختیاری در ادامه از شناسایی ۴۹ نقطه پرخطر در استان خبر داد و گفت: از این تعداد تاکنون هفت نقطه اصلاح شده و مابقی نقاط نیز در دستور کار قرار گرفته است.

روشن تصریح کرد: بیشتر نقاط پرخطر استان آشکارسازی شده اما پایش دوباره محورهای مواصلاتی استان از دیگر برنامه‌های سالجاری استان است و چنانچه در بازدیدهای میدانی، نقطه‌ای شناسایی و آشکارسازی شود برای تامین اعتبار به تهران اعلام می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: آسفالت شانه‌ها و لکه‌گیری محورهای شریانی، نصب و تجدید تابلوهای هشداری و علائم، ایمن‌سازی مدارس حاشیه راه‌ها و پاکسازی آبروها از دیگر اقداماتی است که در راستای نگهداری و ایمن‌سازی محورهای ارتباطی استان انجام می‌شود.

چهارمحال و بختیاری سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه دارد که ۲۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۷۶۱ کیلومتر راه اصلی، ۲۹۱ کیلومتر راه فرعی و ۲ هزار و ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی است.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اقدام بزرگ جهش تولید با راه‌اندازی فولاد یاسوج

می متالز - رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد شرح مفصلی از وضعیت صنایع استان داد.
 رئیس اداره صمت شهرستان اسدآباد:

معدن سنگ لاشه آهکی اسدآباد فعال شد

می متالز - رحیم قربانی گفت: در راستای شعار “جهش تولید” امسال با پیگیری های زیاد معدن سنگ لاشه آهکی اسدآباد فعال شد.
 

افزایش ۵۰ درصدی تولید ایران‌خودرو

می متالز - گروه صنعتی ایران‌خودرو، موفق شده تولید خود را از ابتدای سال‌جاری تا هفته نخست مهرماه، به میزان ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دهد.
 

مجلس مخالف ساخت مسکن دولتی است

می متالز - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدیم دولت در این زمینه باید سیاست‌گذاری و حمایت کند و به شکل مستقیم وارد تصدی‌گری نشود زیرا مجلس با رویکرد ساخت مسکن دولتی مخالف است و اقتضاء رویکرد اقتصاد مردمی هم استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری بخش خصوصی و هدایت نقدینگی به سمت تولید مسکن است.
 

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) فولاد جهان آرای خرمشهر را راه اندازی می‌کند

می متالز - استاندار خوزستان در مراسم سراسری افتتاح مدارس ساخته شده از سوی ستاد گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) شرکت فولاد جهان‌آرای خرمشهر را امسال با بودجه ۳۰۰ میلیون یورویی را راه اندازی می‌کند.
 در سال جهش تولید:

افزایش تولید ایران خودرو ۵۰ درصدی شد

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد تا تعداد تولید را از ابتدای امسال تا هفته نخست مهرماه، به میزان ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما