خبر
صنعت   مسکن و ساختمان  

برگزاری نمایشگاه اختصاصی صنعت ساختمان ایران در جمهوری آذربایجان/دعوت از مهندسان و متخصصان برای معرفی توانمندی‌های صنعتی ایران

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، از برگزاری نمایشگاه اختصاصی صنعت ساختمان کشورمان در جمهوری آذربایجان خبر داد و از مهندسان و متخصصان برای معرفی توانمندی‌های صنعتی داخلی دعوت به عمل آورد.

http://www.shatanews.ir//parameters/mimt/modules/cdk/upload/content/news/169110/IMG-20200626-WA0009.jpg

به گزارش می متالز، بهمن حسین‌زاده از برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در حوزه صنعت ساختمان در جمهوری آذربایجان خبر داد و گفت: برای حضور و مشارکت فعالانه مهندسان ایرانی در نمایشگاه اختصاصی صنعت ساختمان ایران در باکو، حمایت‌های لازم به عمل خواهد آمد.

وی افزود: زمینه‌سازی برای افزایش همکاری‌های تجاری و صنعتی میان دو کشور و نیز رشد صادرات خدمات فنی و مهندسی بخش‌خصوصی، از مهمترین برنامه‌های حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان باکو است.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: مهندسان ایرانی ، شرکت‌ها و مجموعه‌های دانش‌بنیان، آخرین پیشرفت‌ها و نوآوری‌ها را به نمایش خواهند گذاشت.

وی اظهار داشت: به شرکتهای حاضر در این نمایشگاه، بیست درصد تخفیف در نرخ یورو در هر متراژ ارائه خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در ادامه همکاری با شرکت ترکیه‌ای

۱۰۰ هزار واحد مسکونی در ایران ساخته می‌شود

می متالز - بر اساس اطلاعات مرکز آمار، سالانه ۸۰۰ هزار ازدواج در کشور رخ می‌دهد بنابراین وقتی این تعداد خانه اولی در کشور داریم که نیازمند مسکن هستند باید سالانه ۹۰۰ هزار مسکن در کشور تولید شود تا بتوان به تقاضا پاسخ داد؛ اما برآوردها و پروانه‌های صادرشده از سوی شهرداری‌ها نشان می‌دهد که سالانه ۳۰۰ هزار واحد مسکونی تولید می‌شود و کشور همچنان از تولید مسکن و پاسخگویی به تقاضا عقب است.
 رییس اتاق بازرگانی پکتیای افغانستان در بازدید از شرکت ذوب آهن:

محصولات ذوب آهن در صنعت ساختمان افغانستان استفاده می شود

می متالز - رییس اتاق بازرگانی پکتیای افغانستان در بازدید از شرکت ذوب آهن از افزایش سهم بازار محصولات این شرکت فرابورسی در صنعت ساختمان و برای ایجاد تحول خبر داد.
 ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور؛

حضور ذوب‌آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

می متالز - ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور با برپایی غرفه ای در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضوری فعالپیدا کرد.
 سرپرست وزارت صمت:

تولید مصالح ساختمانی بیش از ۲ برابر نیاز کشور است

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: میزان تولید در اقلام مهم صنعت ساختمان بیش از دو برابر نیاز کشور است.
 

حضور ذوب آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

می متالز - ذوب آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور با برپایی غرفه ای در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از 20 تا 23 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضوری فعال دارد.
 سرپرست وزارت صمت در آیین گشایش بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان:

تنها راه حمایت از فولادسازان کشور، تامین مواد اولیه اصلی مورد نیاز است

می متالز - جعفر سرقینی سرپرست وزارت صمت در آیین گشایش بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان با اشاره به تامین کلیه‌ مصالح مورد نیاز صنعت ساختمان در کشور گفت: به پشتوانه ذخایر عظیم معدنی داخلی توانسته‌ایم تمام مصالح مورد نیاز صنایع ساختمانی کشور را تامین کنیم و علاوه بر پشتیبانی صنعت ساختمان، صادرات اقلام ساختمانی را هم با جدیت دنبال می‌کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما