خبر
آلومینیوم   بورس و سهام  
شمش خالص ۷درصد رشد را به خود دید:

"فایرا" و ثبت افزایش نرخ‌هایی چشمگیر

می متالز - افزایش نرخ‌های خرید آلومینا به عنوان اصلی‌ترین ماده اولیه همانند سال‌های گذشته از جمله مهمترین دغدغه‌های سهامداران این گروه است.

به گزارش می متالز، پس از شکست روند صعودی نرخ‌های محصولات شرکت آلومینیوم ایران در اردیبهشت ماه و افت دسته جمعی محصولات اصلی این شرکت در ماه گذشته، در گزارش عملکرد خرداد ماه شاهد رشد چشمگیر این نرخ‌ها هستیم.

رشد بیش از ۷ درصدی نرخ شمش خالص تولیدی این شرکت در خرداد ماه و همچنین ثبت رشد بیش از ۱۰ درصدی نرخ شمش صادراتی در دومین ماه متوالی از جمله با اهمیت‌ترین نکات گزارش عملکرد این شرکت به شمار می‌رود.

با این حال افزایش نرخ‌های خرید آلومینا به عنوان اصلی‌ترین ماده اولیه همانند سال‌های گذشته از جمله مهمترین دغدغه‌های سهامداران این گروه است.

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌شود، در عملکرد اردیبهشت ماه شرکت شاهد رشد دسته جمعی نرخ‌های فروش انواع محصولات آلومینیوم ایران در مقایسه با اردیبهشت ماه هستیم.

در مجموع کل مبالغ فروش شرکت در خرداد ماه ۴.۸۸۴ میلیارد ریال بوده که این مبلغ با توجه به ۳۸.۳۷۸ میلیارد ریال فروش مجموع کل سال ۱۳۹۸، عملکردی مطلوب به نظر می‌رسد.

کد خبر: 113717
تاریخ: 1399/04/07 - 17:25
منبع: بورس نیوز

آلومینیوم ایران  شمش خالص  آلومینا  سهامداران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دستاوردهای بیمه سرمد برای سهامداران

می متالز - رئیس هیات مدیره در جریان برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بیمه سرمد با بیان اینکه این بیمه در سال ۹۸ رشد ۶۸ درصدی حق بیمه تولیدی و پرتفوی هزارمیلیاردی را محقق کرد در تشریح اقدامات شرکت در سال ۹۸ گفت: در هفت سالی که از فعالیت بیمه سرمد می‌گذرد، شرکت همواره رتبه توانگری را کسب کرده است.
 

مجمع "وایرا" با چاشنی سرمایه

می متالز - مجمع شرکت سرمایه گذاری صنایع ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ برگزار خواهد شد.
 

تشریح دستاورد‌های بزرگ سرمد برای سهامداران

می متالز - رئیس هیات مدیره بیمه سرمد گفت: سرمد، در سال ۹۸ رشد ۶۸ درصدی حق بیمه تولیدی و پرتفوی هزار میلیاردی را محقق کرد که یک کار بی‌نظیر بود.
 

سهامداران "کشرق" گرد هم می آیند

می متالز - مجمع عمومی شرکت صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ برگزار می شود.
 

معامله یک هزار و 975 تن شمش خالص آلومینیومی المهدی

می متالز - امروز سه‌شنبه 10 تیر ماه، مجموع 500 تن شمش آلومینیومی 99.5 درصد، یک هزار تن شمش آلومینیومی 99.1 درصد و 475 تن شمش آلومینیومی 99 درصد شرکت المهدی در بورس کالا معامله شد.
 

مجمع "ومهان" ۵۰ تومان تقسیم کرد

می متالز - شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان مجمع عمومی را در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ برگزار کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما