خبر
صنعت   تحقیق و توسعه  

رتبه نخست آذربایجان‌غربی در صدور تعداد پروانه تحقیق و توسعه

می متالز - رییس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: طی 3 ماه نخست امسال با صدور چهار فقره پروانه تحقیق و توسعه بین سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت کشور، رتبه نخست به آذربایجان غربی رسید.

به گزارش می متالز، علی حضرتی اظهار داشت: طی 3 ماه نخست امسال با صدور چهار فقره پروانه تحقیق و توسعه بین سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت کشور رتبه نخست به آذربایجان غربی رسید و در سال‌های گذشته نیز آذربایجان‌غربی در صدور و عقد قرار داد انجام تحقیق و توسعه رتبه‌های نخست تا سوم را کسب کرده بود.

وی افزود: تا کنون 81 فقره پروانه تحقیق توسعه برای واحدهای صنعتی استان صادر شده است که در بیشتر واحدهای صنعتی منجر به نتایج مثبت و چشمگیری شده است.

رییس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی به تشریح طرح تاپ در استان پرداخت و بیان کرد: هم اکنون در سامانه تاپ نیز 82 واحد تولید ثبت نام کرده‌اند و همچنین 21 نیاز پژوهشی و تحقیقاتی در سامانه از سوی واحدهای صنعتی تولیدی ثبت شده که پس از بررسی توسط اساتید و دانشجویان نخبه حاضر در این سامانه بررسی و بعد از رسیدن به نتیجه مطلوب برای رفع مشکل و نیاز مطرح شده منجر به عقد قرار داد خواهد شد.

حضرتی یادآور شد: در حال حاضر تعداد چهار استاد تاپ و سه  دانشجوی تاپ وپنج سرباز تاپ برای مشارکت در پژوهش و تحقیق برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی اعلام آمادگی کرده اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ثبت‌نام ۷۹ واحد صنعتی آذربایجان‌غربی در سامانه «تاپ»

می متالز - رییس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: مدیران ۷۹ واحد صنعتی تولیدی این استان در سامانه ملی تاپ (توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار) ثبت‌نام کرده‌اند.
 

صدور پروانه تحقیق و توسعه دو واحد صنعتی استان هرمزگان

می متالز - رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: بنگاه افروزشیمی لارک و بنگاه سینا آزمای بندر، موفق به دریافت پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت معدن و تجارت شدند.
 

١١٠ واحد تولیدی آذربایجان‌غربی گواهی تحقیق و توسعه دریافت کردند

می متالز - رییس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۱١٠ واحد صنعتی تولیدی این استان موفق به دریافت گواهی تحقیق و توسعه / R&D / شده‌اند.
 رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد:

استان مرکزی رتبه اول کشور را در زمینه صدورگواهی و پروانه تحقیق و توسعه صنعتی

می متالز - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: این استان در صدور گواهی و پروانه تحقیق و توسعه صنعت در سال جاری جایگاه اول کشور را دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما